Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van férfi/fiú, aki azt gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van férfi/fiú, aki azt gondolja annyit csalódott és negatív képe van, hogy inkább nem kell már neki kapcsolat és nem szeretne házasodni sem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 10:52
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

Ó mert, hogy egy nőnek tenni kell azért, hogy normális pasit találjon. A hét vicce! Hemzsegnek a magányos értelmes, normális értékrendű férfiak, csak ez nem jó, mert kék a szeme, az meg nem elég magas, amaz meg kocka stb. és ez még a jobbik eset, általában emberszámba sem veszitek őket. Húgom is sír, hogy nincs társa de sorra kosarazza ki a normális srácokat, és szétválogatja az agyát. Persze megteheti, nőből van. Neki/nektek ezek csak egyszerű nemek.

Én 24 éves vagyok, a saját korosztályomnál és a pár évvel fiatalabbaknál keresgélek. Bocs, hogy nem egy nálam 4-5 évvel idősebb nő kegyeit keresem.

2014. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:

Ó és egy szóval sem mondtam, hogy megfutamodtam volna valaha is!

Csak el vagyok keseredve, mert a fiatal magyar nők olyan értékhiányt képviselnek, annyira kevés a normális, vagy ha mégis akad, az vagy párkapcsolatban él, vagy akkorák az igényei, hogy egyszerűen nem lehet nekik megfelelni.

2014. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

Igen, egy nőnek is tenni kell. Szerinted vicces, szerintem meg marhára nem....Pont az a baj, hogy a rendes pasik nem teremnek minden bokorban, nem hemzsegnek. Szerinted ha hemzsegnének, nekem 5 év alatt sikerült volna megtalálnom azt az 1 normálisat? Nem... hanem fél, 1 év alatt megtaláltam volna. Ha annyira hemzsegnének, akkor a teljesen normális barátnőim se lennének ketten szinglik 29 évesen.


Amúgy meg bocs hogy van ízlése az embernek, és nem jön össze akármilyen jöttment kriptaszökevénnyel. Ne legyél álszent. Te sem jönnél össze olyannal aki legalább nem tetszik....Szóval nem kell a nőket leszólni csak mert van ízlésük és nem akarnak egy rothadófogúval, vagy egy 10-20 centivel alacsonyabb pasival összejönni.


Azt nem tagadom, hogy vannak nők akik anyagiasak és a parasztokra buknak, vagy hűtlenek, vagy mit tudom én, de ez ne legyen már ráhúzva minden nőre...hogy a nők ilyenek....mert nem igaz, és csak önigazolást keresel, mártírt akarsz magadból csinálni, hogy te mindent megteszel stb stb...Aki mindent megtesz, és valóban normális az talál párt és nem kesereg és hisztizik, hogy bezzeg a nők, hanem megy és próbálkozik.

2014. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:

Amúgy pl egy 2-3 évvel idősebb nővel mi a problémád?


Viccen kívül, a férjem is azért választott engem, mert a korabeliek komolytalanok voltak hozzá. Mert agyilag sokkal érettebb a koránál. És köztünk sincs 5 év. Csak bő 3 év.

2014. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:

Szóval én azt tapasztaltam, hogy a nálam idősebb férfiak mind éretlenek voltak egy normális komoly kapcsolathoz. Míg egy pár évvel fiatalabb, lazán lekörözte őket:)


Persze ha a te ízlésedbe nem fér bele akkor oké. Keresgélj fiatalabbak közt. Csak gondoltam megemlítem.


Látod ennyi. Ízlés.

2014. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim válasza:

És igen innen látszik hogy általánosítják a lányokat/nőket a férfiak.

Attól hogy egy-két lány/nő ahhoz folyamodik , autója , háza és még pénze is legyen mert különben rá sem nézek....

Lehet attól még jó orvos vagy jó autó szerelő , vagy bármi ami csak szeretne , de szerintem valamilyen betegség állhat a háttérben hogy valakit csak a fizikai dolgok érdekelnek.

Természetesen ilyenkor kellene egy jó orvos vagy pszichiáter.

Igen is sok mindent meg éltem , had mondjam el nekem ő nem csak a barátom volt akkoriban hanem a szerelemem és már kibékültünk és a vőlegényem és még csak 20 éves vagyok , de 14 éves koromban ismertem meg és mai napig nem bántam meg és nem ezüst tálcázunk mi.

Normálisan elvégzem a női teendőimet és értem ezen a házimunkát a főzést, mosást, takarítást.

Főtt étellel várom haza a munkából, szeretem és megbecsülöm amim van és nem is értem miért általánosítasz így láthatatlanba , nem is ismersz még a nevemet sem tudod...

2014. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

A barátnőid azért nem találnak párt, mert egyrészt gondolom nem járnak sehova, nem keresnek partnert, nem adják meg a lehetőséget csak várják a sültgalambot. A francba igazad van mégis tennetek kell nektek is a kapcsolatokért. Ki kell menni a házból. Borzalmas.

Továbbá kezd eljárni felettük az idő. Nekünk férfiaknak nem ketyeg a biológiai óránk. Sőt sok férfi 30-40 évesen éli fizikailag a csúcspontját. Nektek viszont gyorsan ketyeg, minél idősebb egy nő annál nehezebb dolga van. És itt jön az a pont,hogy nekem miért nem kell idősebb nő. Persze itt nem egy-két évről van szó. Elvből! Ha már hanyagoltak a drága hölgyek egész eddigi életemben, akkor nem fogom beérni egy lassan kiöregedő harminc közeli nővel. Nekem ló kell, nem szamár. Arról nem is beszélve, hogy én három gyereket mindenképpen szeretnék. És szeretném, ha mind egészséges lenne, azt az erkölcsi dilemmát pedig véletlenül sem akarom felvállalni, hogy megtartok e egy Down kóros gyereket (a betegség gyakorisága az anyai életkorral exponenciálisan emelkedik). Na ezért nálam az idősebb nő ki van zárva. Ha már ti szétválogatjátok az agyatokat és olyan indokokkal utasítotok el férfiakat mert nem lehet melléjük 15 centis tűsarkút felvenni azt hiszem ezt a luxust én is megengedhetem magamnak.

2014. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Hát ha 14 éves korod óta ugyanaz a pasid, akkor bocs de nem volt olyan sok csalódás az életedben a férfiakat tekintve.... Hacsak nem a szeretőid dobtak sorra-rendre...és ezért csalódtál. De azt nem hiszem.
2014. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan erről beszélek. 14 évesen ilyen szerelmet találni mi ha nem ezüsttálca?!

Engem 14 éves koromban a drága hölgyek vagy emberszámba sem vettek, vagy porig aláztak... Pedig akkor még kedves, udvarias és idealista voltam, aki tisztelte a nőket. Nagy hiba volt.

2014. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

Mindenképpen 3 gyereket akarsz, és ehhez neked nem fér bele 3 évvel idősebb nő:D ez kicsit nevetséges...de a te dolgod. Akkor válogass tovább.


Amúgy igen járnak el ide oda, csak az egyik túl sok időt pocsékolt el egy olyan pasira aki nem vette komolyan. 5 és fél évet... és mire véget ért, már 26 éves volt, és telt az idő... még egy nős pasi ágyába is befeküdt, de nem jött be neki ez sem... Alapból nem 5,5 évig kellett volna várni a szakítással, hanem azt a pasit kb 2 év után ki kellett volna dobni a francba. Csak a csaj reménykedett....máris több ideje lett volna.


A másik meg csak nemrég tudott elköltözni a szüleitől... ők nem engedtek semmiféle eljárást pasizást... Mikor elköltözött mert elege lett, ki is tagadták. Szóval kb most kezdi az életét. Eljár, de még nem volt senkije.


Azért ez sem könnyű helyzet.


Egyébként az rendben van, hogy fiatalabb csajt akarsz, mert gyerek és miegymás... de az eszedbe jutott már, hogy mi van akkor ha megtalálod a nagy szerelmedet, összeházasodtok, de kiderül hogy nem lehet gyereke? Akkor otthagyod? Mert akkor marha nagy lehet a szerelem...


Szóval ilyesmi alapján válogatni...rizikós. És persze van örökbe fogadás is, de te saját gyereket akarsz, nem másét....szóval na. Nem biztos hogy ennyire gyerek irányban kéne válogatni. De te tudod.


Egyébként nem csak az a probléma, hogy ki kell mozdulni....hanem mire kiderül 1-1 emberről, hogy idióta, az megint idő, aztán újrakezdeni az ismerkedést stb stb... minden sok időbe telik, macerás, és igen, nehéz normális pasit találni.


Idősebb korban meg pláne...nőknek. Mondjuk én 24 évesen találtam meg, szóval ez a része nem érint, csak látok 1-2 embert a környezetemben, és ezért tudom.

2014. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!