Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van férfi/fiú, aki azt gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van férfi/fiú, aki azt gondolja annyit csalódott és negatív képe van, hogy inkább nem kell már neki kapcsolat és nem szeretne házasodni sem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 10:52
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Duma... neked. Pasi vagy. Én meg nő vagyok, és több nő ismerősöm életébe bele látok, tudom hogy szedik amit kell, diétáznak és mozognak, de nagyon nehezen fogynak. Gyógyszer nélkül meg egyáltalán nem.


Az egyik lány aki sokáig csak tb alapon járt orvosról orvosra, annyira nem foglalkoztak a magas prolaktinjával hogy már gyereke sem lehet... szóval ennyi.


Aki nem tartja be, az magára vessen, de azt nem kéne ismeretlenül lehúzni, aki megteszi amit kell, csak annyi hogy lassabban reagál a szervezete. Mivel orvosként biztos tudod, hogy minden szervezet más és más...

2014. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Nálunk pl a legtöbb pár neten ismerkedett meg. (Mi is a férjemmel). És a tágabb ismerőseim közt is rengeteg a netes kapcsolat. Van ami 10 éves, házasok, 3 gyerekkel.


Erre gondoltál már? Vagy esetleg elzárkózol? Mert ha igen akkor át kéne gondolni. Ha nem vagy elég nyitott, nem próbálsz ki más dolgokat is akkor nem lesz könnyű... és te se leszel már fiatalabb...

2014. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

Csak magamat tudom ismételni, akkor nem diétáznak és nem mozognak eleget. Heti 4-5 60 perces futás megvan?

Ami pedig az orvosokat illeti, nektek úgy tűnik ez jó, szóval kár sírni. Majd ha a magyar orvosok meg lesznek becsülve, akkor lehet panaszkodni, az ellátás minősége miatt. ÉN igyekszem majd normálisan ellátni a betegeket, habár ez lehetetlen, mert kevesen vagyunk és ninccs elég idő egy betegre. De nektek fontosabbak a focistadionok, mint az EÜ. Hát akkor járjatok meccsre és fizessétek a magánorvost. És továbbra is csak azt tudom hangsúlyozni, hogy tegyétek össze a két kezeteket, hogy még van az országban olyan orvos, aki egyáltalán hajlandó ellátni titeket, ilyen megbecsülés, és ilyen körülmények között.

2014. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Próbáltam. Miután válaszra sem méltatnak neten, úgy vagyok vele, hogy nem ez az ismerkedés legjobb módja. A netes ismerkedés, csak a nőknek jön be, meg a nagyon előnyös adottságokkal rendelkező férfiaknak.
2014. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, a haveri körben is sokan neten ismerkedtek meg.


A válaszra sem méltattak dolognak több oka is lehet. Amúgy meddig próbálkoztál? 2 percig? Vagy türelmetlen voltál, vagy nem voltál szimpatikus az írásaid alapján. Sablonos voltál, esetleg tolakodó, stb....sok oka lehet. Parasztoknak szexistáknak én se írtam vissza, sablonosaknak max egy nemet, mert már unalmas volt a szia ismerkedjünk. Mert amúgy aki írt, a 80 % ilyen volt. A maradék 10-zel volt randi, abból 1 normális pasi:)


Azt nem is említem amikor én írtam pasikra, és ők miket válaszoltak...

......jó megduglak, de semmi komolyat ne....

...nem....

...dugjunk...., komoly kapcsolat nem érdekel

....jöhetsz harmadiknak r...banc....

.....van feleségem, de nem akadály ugye?....

.....van barátnőm, szóval csak diszkréten....


Ilyen válaszok után se szabad feladni.


Ha nem hívod magadra fel a figyelmet, akkor ne várj csodát. Aki meg nem tetszik, azzal nem fog senki jópofizni. Te sem.


Ja és a haveri körben átlagos pasik vannak, hárman 170 centi alattiak, szerintem nem helyesek, de a csajaik szerint nyilván azok:) ízlés kérdése. Mind neten ismerték meg a párjukat. Egyik se gazdag, nincs saját lakásuk, se kocsijuk. Ja bocs, az egyiknek van egy motorja:D

2014. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Annyit akarok mondani, hogy ha sehol nem sikerül sokáig, akkor talán nem az összes többi nővel van baj, hanem veled.


Ha nem tudsz úszni, nem a víz a hülye:) Közhelyes, de nagyon igaz.

2014. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Korrekt stílusban írtam, szerintem kedves hangnemű leveleket, amiket személyre szabottan írtam. Volt olyan, hogy azt is beleírtam, hogyha nem vagyok neki szimpatikus, akkor legyen szíves egy egyszerű nemmel azért megtisztelni, hogy tudjam, azért elolvasta a levelemet. Nem kaptam választ.
2014. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy nekem nincsenek hibáim. Vannak. Viszont továbbra is kitartok azon véleményem mellet, hogy a mai fiatal nők kritikán aluli színvonalat képviselnek, mint emberek.
2014. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Mint ahogy a pasik nagyobb része is:)
2014. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Nektek mégis az ilyen pasik kellenek szóval erről ennyit. Világ életemben, kedves, udvarias, segítőkész, előzékeny voltam a nőkkel, azokkal is akik nekem nem tetszettek, tehát nem volt mögötte hátsó szándék. Cserébe hülyének nézést, kihasználást, levegőnek nézést, megalázást kaptam... Na mindegy. Még egy év egyetem, aztán 5 év szakorvosi. És elköltözhetek valahova ahol megbecsülik azt, ha az embernek vannak értékei, és nem az számít értéknek, hogy ki hogyan tudja a mellét verni a semmire.
2014. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!