Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van férfi/fiú, aki azt gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van férfi/fiú, aki azt gondolja annyit csalódott és negatív képe van, hogy inkább nem kell már neki kapcsolat és nem szeretne házasodni sem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 10:52
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:

Bár kellene kapcsolat,de már úgy érzem semmi értelme küzdeni érte,hogy legyen.Több,mint 8 évig küzdöttem,megpróbáltam mindent érte,semmi nem jött össze,egy csók sem.Szóval belefáradtam rendesen.Nem kellek senkinek sem még úgy sem,hogy adok magamra rendesen,igényesen öltözködöm,normálisan viselkedem.Szóval minden erőfeszítés hiábavaló...

23/F

2014. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:

"normálisan viselkedem"


Sajnos itt a probléma. Manapság ez a nőknél hátrány.

2014. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

Sajnos mindenki véleményével egyetértek. Sokak szerint ha egy vallásos lányt/nőt találnék akkor minden rendben lenne.

Én viszont nem tartozom sehová szerencsére, mivel szomorúan azt kell látnom, hogy ugyanúgy megjátsszák magukat mint mások. A gyűlölet ugyanúgy ott van. Ráadásul álszentek és nem létezik más számukra mint az ima. Ezt már túlzás nekem.

2014. aug. 31. 13:34
 14/50 anonim ***** válasza:
Volt mélyen vallásos barátnőm. Hosszútávon nagyon nehéz volt vele. Olyan elvárásai voltak, hogy legjobb szándékkal sem lehetett teljesíteni. Ezeket leszámítva, kedves, aranyos lány volt, de nem illettünk össze.
2014. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Ezek közül tudnál mondani néhányat ha feltárható itt vagy akár privátban?
2014. aug. 31. 13:57
 16/50 anonim ***** válasza:

Nem azért, hogy szemétkedjek... de arra nem gondoltok, hogy pár csalódás stb miatt még nem kéne leírni az összes nőt, és tovább kellene keresni, próbálkozni, amíg nem találtok magatokhoz illőt?


Senkinek nem hullik az ölébe a boldog párkapcsolat/házasság, csak úgy... legalábbis nagyon ritkán. Többnyire meg kell érte szenvedni, ami sok csalódással jár. Ti meg pár alkalom után feladjátok? Miért?

2014. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
Amikor már lassan tíz éve keresem a magamhoz illőt, és amikor megtalálom mindig kiderül, hogy foglalt, a maradék pedig belülről olyan mint a férges alma, akkor had legyek már kicsit elkeseredve. Pláne, hogy manapság az értéktelenség áll piedesztálon, és a nők többsége ahhoz igazodik. Önzés mindenek felett és az élvezetek hajhászása.
2014. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim válasza:
49%

Bocsánat hogy bepofátlankodok ide , de tényleg kellene valamit lépnetek.

Nézzetek bele a tükörbe és kérdezzétek meg magatoktól hogy igazából mit is szeretnétek.

Egyáltalán mindent meg tesztek-e érte hogy az legyen amit szeretnétek... ?

Nő ként voltam már mély ponton , de ha én túl tudok lépni rajta akkor ti is , legyetek férfiak és ne puhányok!!!

(Kíváncsi voltam milyenek a mai férfiak , azért lestem meg miről is szól ez a kérdés.) Bocsánat még egyszer 20/N

2014. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:

Annyira bírom, amikor jön egy fiatal lány, és közli, hogy legyünk férfiak, és ne legyünk puhányok. Drága hölgyem neked halvány lila gőzöd sincs az életről. Egy fiatal nőnek ugyanis életbácsi MINDENT ezüsttálcán kínál, a párkapcsolatokra pedig ez hatványozottan igaz. Gyakorlatilag SEMMIT nem kell tennetek egy kapcsolatért, csak mondani egy igen.

Tudod, hányszor néztem már tükörbe?! Rengetegszer, és mindig tudtam, hogy mit akarok. Családot akarok, jó orvos, és korrekt ember akarok lenni. Ezeket teljesíteni is igyekszem az életben. Sajnos azonban ezek a dolgok nem igazán esnek egybe azzal, amit egy mai korodbeli nő akar egy férfitől. Én nem fogom verni a mellem, hogy én vagyok a jani, nem fogok belekötbi nálam gyengébbekbe, vagy szerencsétlenebbekbe, hogy parádézzak a nők előtt és kinyílvánítsam, hogy hű milyen domináns vagyok. Én nem fogok bunkózni a kedvetekért, de nem is fogok részegen állat módjára viselkedni, mint azt a mai huszonéves királylányok elvárnák egy férfitól. Mert aki kultúráltan viselkedik az unalmas, meg béna... Ez az egyik véglet, a másik véglet, meg hozzád sem szól amíg níncs házad, menő kocsid, nem vagy minimum cégvezető és nem keresel milliókat. És ezekkel a jelenségekkel nem csak én találkozom, hanem az ismerősi körömből nagyon sokan. Habár biztos bennem van a hiba. Nekem is egyik napról kellen élnem a másikra, szórva a pénzt, vedelni, mint a gödény, szexuális tárgyakként kezelni a nőket, mert csak az ilyen férfiakat vagytok képesek értékelni.

Voltál mélyponton?! LOL. Elhagyott a barátod? Egyem a szíved. El sem tudod képzelni, hogy mi az a mélypont. Milyen az, amikor a másik nem számára láthatatlan vagy. amikor nem kellesz senkinek, amikor telve vagy szeretettel, amit nem adhatsz át, mert nincs kinek... Milyen amikor, éveken át reménykedsz, hogy majd jön egy lány, aki más, mint a többi, akiben még van emberi érték, és reménykedsz, és megy az idő, a lány pedig nem jön, te pedig ott vagy egyedül!

2014. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

"Annyira bírom, amikor jön egy fiatal lány, és közli, hogy legyünk férfiak, és ne legyünk puhányok. Drága hölgyem neked halvány lila gőzöd sincs az életről."


Én meg annyira bírom amikor valakit a fiatalsága miatt vesznek semmibe. Miért ne lehetne fogalma az életről? Mit tudod te mit élt át egy másik ember ismeretlenül? Én 28 vagyok és átéltem ezt azt... Rengetegszer volt hogy már feladom, de mégse tettem. Mindig képes voltam felállni a posványból, a kilátástalanságból. Ha egy nő ezt meg tudja tenni akkor egy férfi miért nem?


"Egy fiatal nőnek ugyanis életbácsi MINDENT ezüsttálcán kínál, a párkapcsolatokra pedig ez hatványozottan igaz. Gyakorlatilag SEMMIT nem kell tennetek egy kapcsolatért, csak mondani egy igen."


Hát hogyne... a kifogást kereső pasik szerint. Amúgy meg qurvára nem így van. Vagy szerinted egy nőnek élvezet ha csak szexre használják? Mert ha normális kapcsolatot akar, nem csak egy dugható p..nát játszani, akkor igen is tenni kell azért hogy normális pasit találjon. Ez nem csak az igen kimondását jelenti, hanem akár évekig tartó párkeresést, szelektálást, csalódásokat (mert ugye vannak akik jó színészek, és nem könnyű kiszúrni)


"Tudod, hányszor néztem már tükörbe?! Rengetegszer, és mindig tudtam, hogy mit akarok."


Ezek szerint nem elégszer, mert valamit rosszul csinálsz.


"Családot akarok, jó orvos, és korrekt ember akarok lenni. Ezeket teljesíteni is igyekszem az életben. Sajnos azonban ezek a dolgok nem igazán esnek egybe azzal, amit egy mai korodbeli nő akar egy férfitől.

Én nem fogom verni a mellem, hogy én vagyok a jani, nem fogok belekötbi nálam gyengébbekbe, vagy szerencsétlenebbekbe, hogy parádézzak a nők előtt és kinyílvánítsam, hogy hű milyen domináns vagyok. Én nem fogok bunkózni a kedvetekért, de nem is fogok részegen állat módjára viselkedni, mint azt a mai huszonéves királylányok elvárnák egy férfitól. Mert aki kultúráltan viselkedik az unalmas, meg béna... "


Ez egy rohadt nagy általánosítás. Mert normális nő nem vár el ilyesmit a férfiaktól. Esetleg nem rossz helyen, vagy rossz korcsoportban kell keresgélni. pl ha teszem azt 30 éves vagy, ne akarj 20 éves csinibabát, hanem a saját portádon söprögess...Maradj meg mondjuk 28 éveseknél.


"Ez az egyik véglet, a másik véglet, meg hozzád sem szól amíg níncs házad, menő kocsid, nem vagy minimum cégvezető és nem keresel milliókat. És ezekkel a jelenségekkel nem csak én találkozom, hanem az ismerősi körömből nagyon sokan. Habár biztos bennem van a hiba. "


Újabb általánosítás. Érdekes mód a férjem baráti körében mindenki évek óta boldog kapcsolatban él, és régebben sem volt példa arra, hogy valaki a másik pénzét kocsiját akarta volna, mivel egyikük sem gazdag. Van aki a párjával él, van aki még a szüleivel. Átlagosan 25 évesek. És igen. Ha tíz éve nem tudsz komoly kapcsolatot kialakítani, akkor benned van a hiba.


"Nekem is egyik napról kellen élnem a másikra, szórva a pénzt, vedelni, mint a gödény, szexuális tárgyakként kezelni a nőket, mert csak az ilyen férfiakat vagytok képesek értékelni."


Általánosítás.


"Voltál mélyponton?! LOL. Elhagyott a barátod? Egyem a szíved. El sem tudod képzelni, hogy mi az a mélypont. Milyen az, amikor a másik nem számára láthatatlan vagy. amikor nem kellesz senkinek, amikor telve vagy szeretettel, amit nem adhatsz át, mert nincs kinek... Milyen amikor, éveken át reménykedsz, hogy majd jön egy lány, aki más, mint a többi, akiben még van emberi érték, és reménykedsz, és megy az idő, a lány pedig nem jön, te pedig ott vagy egyedül!"


Ha valaki más mélypontját lekicsinyli, lenézi, az irtó nagy bunkóság, és amellett érzéketlen is. Talán meg is van az egyik ok, miért nem találsz rendes nőt?

Egyébként tudom milyen érzés amiket leírsz. Évekig éreztem. És nem vagyok ezzel egyedül. Mégsem adtam fel és futamodtam meg gyáván...

2014. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!