Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kérése?

Figyelt kérdés

Egy éve kezdtem az egyetemet. Tudni kell rólam, hogy nem vagyok egy könnyen barátozó személy, senkivel nem barátkoztam különösebben össze, mert kicsit más világban járok mint a legtöbb csoporttársam. Van viszont egy srác akivel néha jókat beszélgettünk, de szigorúan csak a suliról, általános dolgokról, neten, telefonon, vagy személyesen. Van egy párom, akivel évek óta együtt vagyunk, és most arra kér, hogy szakitsam meg ezzel a személlyel a kapcsolatot. Neki nincsenek barátai, most meg azzal "fenyeget", hogy keres egy jó csajt aztán majd "barátkozik" vele. Nagyon felhúzott ezzel a tegnap, hisz én mindenben őszinte voltam vele az elejétől, azért hogy a féltékenykedést elkerüljem. Egyáltalán nem az esetem a srác, ezért nem is néztem soha férfiként rá, olyan kb mint egy rokon.

A barátom dolgozik, vele hiába próbálok beszélni vizsgákról stb, mert nem volt benne, nem érti, és nem is igazán érdekli.

Ezen kivül rendben van( vagy csak volt?) a kapcsolatunk, nagyon szeretem, de most kicsit úgy érzem magam, mint akinek letörték a szárnyait. Ha lánccal próbálnak visszatartani, akkor én már nem biztos hogy maradni akarok...

Mit tennétek?


2014. szept. 3. 07:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%
Kizárt, hogy ne legyen rádmoccanva a srác. Majd csak figyelj...
2014. szept. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem az NEM a magánélet kitárgyalása, ha megemlíti, hogy összevesztek valamit, amennyiben nem részletezi tovább.


Szerintem az, hogy nem tetszik a barátodnak, hogy mással is beszélgetsz, eléggé gond, mert itt NEM az a lényeg, hogy egy fiúval, hanem hogy BÁRKIVEL van baráti kapcsolatod.


Egy JÓ és ÖSZINTE kapcsolatban nem gond, ha bármelyik félnek is vannak baráti kapcsolatai a párkapcsolat mellett, amennyiben tényleg baráti. (És LÉTEZIK barátság férfi és nö között - legalább is nekem már 38 éve van iylen barátságban részem és soha nem akarta egyikönk sem átlépni a határt)

Ha a barátod be akar korlátozni, akkor ott valami baj van, és ez idöbel egyre rosszabb lesz.


A másik probléma, amit látok, hogy ö nem tud résztvenni az életedben, nem érti meg a napi problémaídat, és itt is idövel egyre nagyobb lesz a szakadék köztetek, föként, hogy ö nem is próbál a mindennapjaid után érdeklödni.


Szóval nem túl sok jövöjét látom a kapcsolatotoknak.

Viszont semmiképpen ne engedj az eröszakos kérésnek, mert ezzel csak magadat zárod be egy - nem megfelelö - kapcsolatba.

2014. szept. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
38%
És miből gondolod hogy NEM részletezte tovább? Az elején még azt mondta csak suliról és általános dolgokról volt szó, aztán már a párkapcsolatáról is. Meg se lepődnék ha másról is lett volna már szó, itt azt ír(hazudik) mindenki amit akar. Kezdem megérteni a párját.
2014. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A magánéletem nem tartozik senkire. A szexuális szokásaim pl nem fogom vele megbeszélni.

Amúgy ha már itt tartunk, a párom néhány hónapja egy kedves barátnőjével(akire régebb nyomult is) rajtam röhögött, na az volt a magánélet kibeszélés, nem ez. Én ekkor sem csaptam nagy patáliát, csak mondtam hogy ez rosszul esett.

Mindegy, nem fogom senkivel megszakitani a kapcsolatot, max majd néha találkozunk 3asban. Tudom, hogy ha szét is mennénk a barátommal, a srác semmilyen szempontból nem jöhetne szóba. Igényes vagyok a párkapcsolatainkban, nem tetszene pl az életmódja, étkezési szokásai, sokat tudnék még sorolni. A párommal pedig az ilyesmi tökéletesen megegyezik, és én ezt is kerestem. Viszont meghallgatni, azt nem tud. Nekem olyan kb mintha lenne egy bátyám, ha meg rámmozdulna, esetleg utalgatna, hát akkor látna utoljára.

2014. szept. 3. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!