Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, hogy beken hagyjon a volt szereton?

Figyelt kérdés

Csinaltam egy butasagot, es most nem tudom mit tegyek. Normalis valaszokat szeretnek.

Majdnem egy evig csaltam a felesegem, amit mar megbantam.

A baratnom terhes lett, bar allitolag gyogyszert szed, vegulis sikerult rabeszelni, hogy netartsa meg.

Most meg irogat es hivogat meg fenyegtozik, hogy mindent elmond a felesegemnek.

En letagadnek mindent, meg egy haverommal is megbeszeltem hogy mellem allna igazolna az igazam.

Valami tanacs, hogy leallitsam, lekoptassam!?


2014. szept. 5. 21:23
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

'' Nem csalna meg, de ha megis menjem a pasihoz vagy ahova akar max anyaotthonba a 3 gyerekkel es ezt o is tudja. ''

ergo eldobnád a 3 gyereket is? Te barom! :@

2014. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Hajtogatod, hogy jó életük van, megvan mindenük. Mégis hogy működik ez szerinted? Hogy emiatt téged nem terhel semmilyen felelősség, bármit megtehetsz, mindenkit fel is csinálhatsz, mert megteremted nekik az anyagi javakat? Megvásárolod a hallgatást, mert hajlandó vagy dolgozni, meg gyereket csinálni az asszonynak? Te egy pszichopata vagy, meg nincs lelked.
2014. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Nem az a jó élet, ha meg van minden. Az nem elég hozzá. Ha neked elég, akkor elég sekélyes vagy. De ez már kiderült az eddigi hozzászólásaidból is, hogy képtelen vagy normális emberi érzelmekre.

A feleségednek is tök jó élete lehet egy ilyen férjjel, aki megcsalja.

Nekem nagyon nem szimpatikus az ilyen képmutató családi élet. Játsszuk el, hogy milyen szuper pár vagyunk a külvilágnak, meg még otthon is játsszuk a szerepünket, igaz, hogy közben belül már teljesen rohadt az alma.

2014. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretsz valakit, akkor nem akarod kapásból leuralni, megcsalni, kiengedni a gőzt más nőbe, megcsalni, gyereket csinálni másnak, stb. Szerintem küldd el, megérdemli, hogy találjon egy értelmes, nem beteg lelkű férfit.
2014. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!