Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, hogy beken hagyjon a volt szereton?

Figyelt kérdés

Csinaltam egy butasagot, es most nem tudom mit tegyek. Normalis valaszokat szeretnek.

Majdnem egy evig csaltam a felesegem, amit mar megbantam.

A baratnom terhes lett, bar allitolag gyogyszert szed, vegulis sikerult rabeszelni, hogy netartsa meg.

Most meg irogat es hivogat meg fenyegtozik, hogy mindent elmond a felesegemnek.

En letagadnek mindent, meg egy haverommal is megbeszeltem hogy mellem allna igazolna az igazam.

Valami tanacs, hogy leallitsam, lekoptassam!?


2014. szept. 5. 21:23
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez képest 19-es: "Én már egy ilyen libát koptattam és koptatok" Ez akkor mi, ha nem küzdés? Kellemes délutáni csevej?
2014. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

En nem akartam gyereket a felesegem akarta es en miatta valaltam oket.

Dolgozom, eltartom oket megvan mindenuk!

Jo a kapcsolatom a felesegemmel nem veszekszik rendben tatja a lakast es a gyerekeket is szepen tartja. Neha kieresztem a gozt a sok munka utan, nem tervezztem hogy szeetom lesz csak a lany kereset mindig en meg mentem es szorakozztunk kicsit, mikor nem talalkozztunk nem hianyzott.Nem hianyzik a problema az eletembol, szeetnek mar tul lenni rajta.

2014. szept. 5. 22:25
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

"Dolgozom, eltartom oket megvan mindenuk!" Ez mondjuk alap, ha már valaki gyereket csinál, barátocskám.

"Jo a kapcsolatom a felesegemmel nem veszekszik rendben tatja a lakast es a gyerekeket is szepen tartja." Akkor mi a bajod, hogy ennyire nme veszed emberszámba? Legalább mondtad volna neki, hogy neked más nők is kellenek, hogy most ne lenne neked 3 gyerekkel kiszolgáltatva!

"En nem akartam gyereket a felesegem akarta es en miatta valaltam oket." Most, hogy megszülettek, tök mindegy, hogy ki mit akart és miért, akkor sincs jogod tönkretenni az életüket.

"nem tervezztem hogy szeetom lesz csak a lany kereset mindig en meg mentem es szorakozztunk kicsit, mikor nem talalkozztunk nem hianyzott" Tehát megbízhatatlan vagy, ráadásul gyenge jellemű is, aki bármire képes.

Én azt veszem ki a soraidból, hogy te magad alá rendeled a feleségedet. Ahhoz vajon mit szólnál, ha ő is egy évig viszonyt folytatna valakivel? Meg is fojtanád, mi?

2014. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ritka egy érzéketlen tuskó vagy.

De sajnálatra méltó is. Sajnállak, mert te nem vagy boldog és nem is leszel. Tipikus látszat életed van.

A feleségedről is úgy beszélsz, mint egy tárgyról. Semmi érzelem, csak hogy jól vezeti a háztartást és nem szól semmiért sem. Micsoda érzelmek! Igazán tartalmas kapcsolat! :)

Gyereket sem akartál, de azért csináltál 3-at? Biztos szereted őket, ha már megszülettek. De azért fura, hogy hogy lesz valaki 3 gyerekes apa, ha nem is akar gyereket.

Neked van olyan, amit meg mersz tenni? Felelősséget sem mered vállalni. De ahogy látszik, még saját magadért sem tudsz kiállni, mert nem úgy alakult az életed, ahogy akartad, hanem ahogy mások akarták.

2014. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
És még szaporodik is az ilyen... Most nem akartam kezdeni ezt az eugenika-témát, de ez már sok, esküszöm...
2014. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

Nem csalna meg, de ha megis menjem a pasihoz vagy ahova akar max anyaotthonba a 3 gyerekkel es ezt o is tudja.

Nem vagyok gyenge csak kenyelmes volt ismeros lanhoz meni mint pl. discoba ismerkedni vagy sikerul vagy nem igy legalabb gyorsan lerendezztem.

Tanacsot meg mindig nem kaptam hogy rendezzhetnem el a dolgot a lannyal.

2014. szept. 5. 22:35
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Ugorj a Dunába, és vigyél magaddal valami jó nehéz dolgot.
2014. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

21 Most hogy fogalmazzak egy olyan embertől akitől irtózom? és oly távol állok tőle, mint Makó-Jeruzsálemtől? Buta is,hazug is, ostoba is, gonosz is, és pénzéhes a végtelenségig. Volt időm megismerni.


Irtózom tőle.

2014. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Nem akartam gyereket, de a felesegem igen!! Megbeszeltuk hogy en dolgozzok o meg intezzi a dolgokat itthon es igy belementem
2014. szept. 5. 22:38
 30/44 anonim ***** válasza:
55%
Jah meg undorodom és megvetem. Ennyi.
2014. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!