Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, hogy beken hagyjon a volt szereton?

Figyelt kérdés

Csinaltam egy butasagot, es most nem tudom mit tegyek. Normalis valaszokat szeretnek.

Majdnem egy evig csaltam a felesegem, amit mar megbantam.

A baratnom terhes lett, bar allitolag gyogyszert szed, vegulis sikerult rabeszelni, hogy netartsa meg.

Most meg irogat es hivogat meg fenyegtozik, hogy mindent elmond a felesegemnek.

En letagadnek mindent, meg egy haverommal is megbeszeltem hogy mellem allna igazolna az igazam.

Valami tanacs, hogy leallitsam, lekoptassam!?


2014. szept. 5. 21:23
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

26: Kaptál tanácsot. Csak nekem úgy tűnik, az őszinteség, a problémák megbeszélése, megoldása nem opció.

Pedig ennél jobb tanács nincs.

Majd úgy is elváltok, ha nagyobbak lesznek a gyerekek, ha a feleséged elkezd dolgozni, ha önállóbb lesz, a gyerekek szép gyorsan kiröpülnek, és semmi sem fog titeket összetartani. Mert valljuk be, a szépen vezeti a háztartást, nem egy erős kötelék :)

2014. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

"En nem akartam gyereket a felesegem akarta es en miatta valaltam oket."


Innen látszik, hogy mekkora "nagy" értelmiségű emberke lehetsz....

A gyerekvállalás nem úgy működik, hogy:

"Drágám akarsz gyereket?"

"Te asszony?"

"Én igen!"

"Jó, akkor csinálok neked hármat! De csak miattad!!"

2014. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Undorító aljas féreg vagy, ennyi a mondanivalóm. A kérdésedre nem kívánok válaszolni, biztosan nem fogok még segíteni is egy ilyen mócsingnak.
2014. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 Pendulum92 ***** válasza:
100%

"Nem csalna meg, de ha megis menjem a pasihoz vagy ahova akar max anyaotthonba a 3 gyerekkel es ezt o is tudja."


Ja, ha ő csalna meg, takarodjon a fenébe, te meg meg akarod úszni minden nélkül. Ennek nem érzed a súlyát?



"Nem vagyok gyenge csak kenyelmes volt ismeros lanhoz meni mint pl. discoba ismerkedni vagy sikerul vagy nem igy legalabb gyorsan lerendezztem."


Egyszer minden jónak vége szakad. A végén pedig rájössz, hogy a várt boldogságot semmi sem hozta el.


"Tanacsot meg mindig nem kaptam hogy rendezzhetnem el a dolgot a lannyal."



Ja, hogy a káposzta is megmaradjon, meg a kecske is jóllakjon?


Ha ezt a logikát követed, egyszer minden rád fog szakadni. Ha meg is úszod, valahol legbelül emészteni fog, még jó sokáig.

2014. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát... így jártál, Csótány.
2014. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen lány hívott hogy menj be a korházba, de te nem tudtál bemenni? Nem akartál bemenni. Féreg vagy, magára hagytad a bajban!

Helyébe elmondanák mindent a feleségednek.Na nem azért hogy magamnak szerezzelek meg, hanem mert tudnia kell, mekkora féreg a férje. És hogy te ne úszd meg ezt szárazon.

Tudod, ha egy nő bosszúja elér, nincs menekvés...

Na meg hogy nem akartál gyereket, csak az asszony, de azért csináltál 3-at, no komment!

2014. szept. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem hiszem, hogy elmondja a feleségednek, már megtette volna, ha komolyan gondolja. Én igazából téged sajnállak, mert a lánynak majd lesz egy normális társa, a feleséged él a kis elképzelt álomvilágában, úgy, hogy szerencsére nem tudja, hogy milyen sekélyes vagy. Itt igazából neked rossz és még csak észre se veszed.
2014. szept. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem 3 gyereket csinált, hanem 4-et ráadásul :(
2014. szept. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


En nem akartam gyereket a felesegem akarta es en miatta valaltam oket.

Dolgozom, eltartom oket megvan mindenuk!

Jo a kapcsolatom a felesegemmel nem veszekszik rendben tatja a lakast es a gyerekeket is szepen tartja."


Nem már! aki nem akar gyereket, az nem csinál! Főleg nem hármat, hiszen egy gyerek is kapcsolatpróbáló! És egy olyan ember, aki nem akar gyereket, az bizony sikítva menekül az első probléma elől!!! Te meg még csináltál + 2 gyereket a feleségednek, meg egyet a szeretődnek!

Neked mindenre ez a megoldás?? Most csinálsz a feleségednek egy 4.gyereket, csak hogy le legyen foglalva és te tudj félrekúrni???


Arról már nem is beszélve, hogy milyen szép is az, mikor egy gyerek megtudja, hogy valamelyik szülője nem akarta...

2014. szept. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

Annak a lanynak nem akartam, hazudott hogy gyogyszeft szed. Szerintem azt gondolta majd elhagyom a felesegem ha a o szul egy gyereket. De rafazzott!

A felesegemnek es a gyerekeinknek is jo eletuk van meg van mindenuk.

2014. szept. 6. 09:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!