Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, hogy beken hagyjon a volt szereton?

Figyelt kérdés

Csinaltam egy butasagot, es most nem tudom mit tegyek. Normalis valaszokat szeretnek.

Majdnem egy evig csaltam a felesegem, amit mar megbantam.

A baratnom terhes lett, bar allitolag gyogyszert szed, vegulis sikerult rabeszelni, hogy netartsa meg.

Most meg irogat es hivogat meg fenyegtozik, hogy mindent elmond a felesegemnek.

En letagadnek mindent, meg egy haverommal is megbeszeltem hogy mellem allna igazolna az igazam.

Valami tanacs, hogy leallitsam, lekoptassam!?


2014. szept. 5. 21:23
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy te abban, hogy elvetette azt a babát?

Egyébként hiába az alibi, le fogsz bukni. Olyan dolgokat tud rólad a nő, amit más nem. Gondolom sms-eztél is neki, stb.

2014. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
3-as én erre nem lennék egyáltalán büszke:)egy olyan pasiért küzdesz aki mélyen megalázott.Az ilyen pasitól szabadulni kell,mert legközelebb is megteszi,sőt sokkal nyugodtabban mert neked aztán senki ne mondja el az igazat:))Az ilyen pasi egy sem fő nyeremény.ha megnyerte had vigye!
2014. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
3: Miért tetted idézőjelbe az "igazgat". A kérdező valóban megcsalta a feleségét. Ez az igazság. A volt szerető csak az igazat mondaná el, nem pedig valami kitalált történettel rondítana bele egy jó házasságba.
2014. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

3-as büszke lehetsz magadra és a csodás párodra :DD


kérdezö, te egy féreg vagy :)) remélem a csaj megtartotta a babát és majd fizethetsz ...a feleségednek meg, ha van egy kis önbecsülése szépen elválik töled. jupi és happy end!

2014. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

"En letagadnek mindent"


Ugyan miért?

Egy évig volt gerinced csalni őt, te voltál a helyi f..sza gyerek de ahhoz már nem vagy elég tökös, hogy előállj az igazsággal? :)


Én a helyedben semmit sem tagadnék, mert annak a szegény nőnek egy áldás lenne ha megszabadulna tőled.....

2014. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

A felesegem nem valna el tolem ez biztos, csak nem kell a balhe 3 gyerekunk van. Elvetette szerencsere, hivott mikor a korhazba volt, hogy menjek be hozza, csak nem tudtam bemenni.

Hivogat meg irogat, hogy miert csinalom ezt vele meg hogy meg mindig szeret blab blab. Nem en vettem el a szuzesseget nem ertem mit hisztizik es miert nem erti meg hogy vege. Kulonben is meg egyutt voltunk legalabb 5szor szakitott velem, mert nem valtam el hat akkor most vege beken hagyom ahogy anno o akarta.

Megbolondult attol felek.

2014. szept. 5. 22:16
 17/44 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező: Na pont ezért nem vállalnék 3 gyereket, hogy ha már történik valami, akkor minél könnyebben le tudjak az aktuális f@ß mellől lépni. Ezt mégis hogy gondoltad? Illene szégyellned magad, de tudom, hogy úgysem érzed a tetteid súlyát, mert tipikusan olyan ember vagy, aki azt hiszi, hogy neki minden jár. Család is, feleség is, meg szerető is. Tudod nagyon jól, hogy megérdemelnéd azt, hogy lapátra kerülj, ha kirepülnek a gyerekek a családi fészekből.
2014. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól írják, ne húzd szegény feleséged idejét, hagyd, hogy igazi férfit találjon, ne veled, férfinak látszó valamivel éljen.
2014. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
46%
12 Tévedni emberi dolog. Nagyon tévedsz, én nem küzdök:D
2014. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

Elég érzéketlen vagy.

Magára hagytad a bajban. Semmibe veszed az érzéseit. Most nem arra gondolok, hogy ő szeret, te meg nem. Arra senkit sem lehet kényszeríteni, hogy együtt maradjon valakivel, ha már nem szereti. De teljesen egyedül kellett ezt végigcsinálnia (sem testileg, sem lelkileg nem lehetett könnyű) és még annyira sem számíthatott rád, hogy támogasd lelkileg, vagy egy látogatással, vagy egy kedves szóval.

Szórakozni jó volt. Aztán amikor baj lett, akkor meg eldobtad, gyorsan leléptél.

Pedig azt a babát nem egyedül hozta össze, hanem veled. Közös a felelősség.

2014. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!