Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek ha a párod megváltoztatná az iwiw-en az adatlapodat csak mert féltékeny?

Figyelt kérdés

Már 1 éve együtt élünk és most nagyon kiakadtam.Szoktam pókerezni on-line és olyankor chat-elünk is a játékosok között egymással.Egyszer beszélgetni kezdtem egy fiuval és kérte az iwiw címem mert kiváncsi volt,hogy kivel beszél.Ezek után felment az oldalra a párom és játszott a nevemben és magyarázott mindenkinek mindenfélét rólam,(én addig dolgoztam)majd felment az iwiw-re és kitörölte a rólam készült képeket meg átírta az adatlapomat anélkül,hogy tudtam volna róla.

Csak később vettem észre és még ő volt megsértődve,sőt elsőre le is tagadta.Én megbíztam benne azért tudta a jelszavaimat és azért tudott belépni mindenhová.Mit csináljak szerintetek?Ti sosem beszélgettek más fiukkal ha játszotok?


2010. jan. 18. 17:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Figyelj! Sztemdobd ki a pi*csába!!!!


Ha meg nem, akkor változtasd meg a jelszavadat, és ezentúl semmi köze hozzá.

a másik meg az, ha nem bízik benned, akkor szakítsatok, mert ez a köcs*ög csak uralkodni akar rajtad.


Én azt ajánlom mégis: DOBD KI!

2010. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

:D ez őszinte volt:)

Azt hiszem még adok neki "esély" hiszen szeretem.

De a jelszavaimat már megváltoztattam és most durcizok:)

Aztán jót veszekedtünk (amit nem szoktunk),hátha meg marad benne,hogy megbántott.

Köszi a válaszokat!

2010. jan. 18. 18:30
 13/20 anonim ***** válasza:

17:42 vagyok

lehet továbbmegy,de tudom kezelni az ilyen kirohanásait...

3év alatt én már nagyjábol tudom előre hogy min fog kiakadni,és mi az amivel megnyugtatható...tulzottan imádjuk egymást ahhoz,hogy ilyeneken fennakadjak...

ha ettől jobban bizik bennem,akkor rendezgesse az adatlapjaimat,felőlem törölheti is,nézegesse a telomat,emailemet,legalább szol ha fontos érkezik

ez legyen a legnagyobb hibája

azért csinálja mert félt,nem akar elvesziteni,ezéert ellenőrizget..tegye,nem árt vele,magának meg bizonyitja ezredszer is,hogy felesleges az aggodalma

22/L

2010. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

kidobni ettőlmég nemkell.

a barátkozás nem bűn, de az azért gáz, h mindenféle pasiknak megadod az iwiwedet, főleg hamár levelezésekbe is kezdesz velük. te hogyéreznéd magad fordítva? a pasid csajokkal csetel vhova és megadja nekik az iwiwjüket is. jólesne? énis szoktam pókerezni iwiwen, ésha rámegyek vkinek a nick-jére akkor mnagytöbbségében kiírja h ki ő, ha az iwiwről játszik, tehát nemkell elkérnem senkitől sem az iwiwjét. mert kiírja magától is. úgyhogy itt vmi nemoké....

2010. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nem az iwiw-en pókerezek bocsi.És nem azon akadtam ki,hogy ezért szólt hanem mert szó nélkül belépett az adatlapomra és letörölt képeket,kapcsolatokat mert nem tetszett neki,és átírta az adatlapomat.

Nem azért a huszasért de nekem is van magán szférám nem vagyok az ő tulajdona.A sráccal meg már soxor játszottunk ezért volt rám kiváncsi de egy 10 fős társaság elött nem írkálok magamról.Akkor lenne gáz ha azt tenném.

2010. jan. 18. 20:37
 16/20 anonim ***** válasza:
vagy elfogadod hogy ő ilyen,és alkalmazkodsz,vagy keress olyat,aki le se ...és meghagyja a magánszférádat...akkor meg jöhetsz nyigni ide,hogy nem törödnek veled,tul nagy teret kaptál...
2010. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Hát igen a törődés mindenkinél mást jelent,nálad lehet hogy azt ha pórázon tartanak.Talán mert rád fér.

Sértegetni én is tudok nem nagy kunszt.

2010. jan. 18. 21:09
 18/20 anonim ***** válasza:

na ha nem az iwiwen pókerezel akkor sztemis gáz az h kiadogatod minden 2.-nak az iwiw adatlapodat.

beszélgetni játék közben azzal nincsen semmi gáz.

igen, gáz amit a pasid csinált. ennyit télleg nem érdemeltél volna. de azért azis gáz vmilyen szinten h mindenkinek osztogatod az iwiw adatlapodat.

2010. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek hiszen irtam,hogy csak 1 fiuról volt szó akivel már sokszor játszottunk,és csak neki mondtam meg az iwiwet.És nem napi szinten csinálom hiszen nem ismerkedni járok oda.És vannak lány barátaim is a pókerről akkor lesz..bi is vagyok?
2010. jan. 18. 21:32
 20/20 A kérdező kommentje:
köszi a véleményeket,elgondolkodtató azért ez az eset,én tuti tanultam belőle,hogy ő az majd kiderül...
2010. jan. 18. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!