Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpofoztam a páromat? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpofoztam a páromat? Ez szégyenletes dolog, vagy megérdemelte?

Figyelt kérdés

Sose voltam az a hős feminista felfogású, és undorítónak tartottam, ha egy nő megpofoz egy férfit, mert ezzel maga alá rendeli, de nem úgy hogy méltósággal, hanem erőszakkal. Nem mindegy.

Viszont a párom pár hónapja a fejébe vette hogy biztos megcsalom (pedig nem, csak fáradt vagyok), és annyira a rögeszméjévé vált a dolog, hogy már k.urvának nevez, ha olyanja van, megkérdezte már azt is hogy kinek a fa.szát szopkodom a munkahelyemen. Tegnap azzal állt elő hogy mindenki szerint csak kihasználom őt, és azt beszélik, hogy szakítson velem, vagy szüneteljünk, majd a szünet alatt kb. 5-6 pasival fogok kefélni, és sírva könyörgöm magam vissza hozzá. Amikor ezt elmondta, lekevertem neki egy pofont, de tiszta erőből. Nem tudom helyretenni ezt most magamban. Jól tettem, vagy undorító dolog volt? Azelőtt soha nem pofoztam meg, se őt, se az exemet.

Nem értem, miért generál problémát, ha nincs. Igaz mostanában nem nagyon kívánom, pont emiatt, mert úgy kezel mintha a tulajdona lennék. De miért magyarázza be hogy megcsalom? Sose voltam egy nagy pasizós, pedig jól nézek ki, de biztos van bennem valami fura, mert sose nyomulnak rám, ha akarnék se tudnék félrelépni.

Megérdemelte a pofont?



2014. szept. 18. 10:06
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
73%

Miss kick-boxer:).

Nagyon helyesen jártál el, ha nem ért a szóból.

2014. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
6%
1:Értek a szóbol 2:nem kéne allandoan mindenki elott hiszteriaznia s mi denkit elsore elitelni megitelni.
2014. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
20%
Nem kellne allandoan hisztizni minden aprosagon es mindenert engem hibaztatni mikor ugyan ugy takaritok mosok fozok a haztartasban besegitek!!!! Es en nem titkolozok mint te kerdező!!!!! Es az hogy nem akarsz velem szeretkezni mar lassan 2 eve azt is allandoan az en hibam kent adod elo azt nem mondod el hogy ejjel nappal meloztam mert neked munkad nem volt hogy meg tudjunk elni!!!! Azt sem veszed figyelembe mikor tobb mint 24 orat talpon vagyok!!!
2014. szept. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!