Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpofoztam a páromat? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpofoztam a páromat? Ez szégyenletes dolog, vagy megérdemelte?

Figyelt kérdés

Sose voltam az a hős feminista felfogású, és undorítónak tartottam, ha egy nő megpofoz egy férfit, mert ezzel maga alá rendeli, de nem úgy hogy méltósággal, hanem erőszakkal. Nem mindegy.

Viszont a párom pár hónapja a fejébe vette hogy biztos megcsalom (pedig nem, csak fáradt vagyok), és annyira a rögeszméjévé vált a dolog, hogy már k.urvának nevez, ha olyanja van, megkérdezte már azt is hogy kinek a fa.szát szopkodom a munkahelyemen. Tegnap azzal állt elő hogy mindenki szerint csak kihasználom őt, és azt beszélik, hogy szakítson velem, vagy szüneteljünk, majd a szünet alatt kb. 5-6 pasival fogok kefélni, és sírva könyörgöm magam vissza hozzá. Amikor ezt elmondta, lekevertem neki egy pofont, de tiszta erőből. Nem tudom helyretenni ezt most magamban. Jól tettem, vagy undorító dolog volt? Azelőtt soha nem pofoztam meg, se őt, se az exemet.

Nem értem, miért generál problémát, ha nincs. Igaz mostanában nem nagyon kívánom, pont emiatt, mert úgy kezel mintha a tulajdona lennék. De miért magyarázza be hogy megcsalom? Sose voltam egy nagy pasizós, pedig jól nézek ki, de biztos van bennem valami fura, mert sose nyomulnak rám, ha akarnék se tudnék félrelépni.

Megérdemelte a pofont?



2014. szept. 18. 10:06
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
22%
Ja de ha egy férfia nem gondolkodik, és neki is csak úgy "reflexből" jön egy pofon, egyből azt tanácsolják a nőnek, hogy azonnal meneküljön tőle, sose viselnék el ha megütnék, blablabla..!
2014. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a 14-es válaszában van valami.Ha mindenki igy gondolná nem lenne probléma de nem csak te hanem párod is
2014. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
14%

Mondanám, hogy nem illik, de én olyan pasi vagyok, aki még be is indul arra, ha egy nő megalázza. :) Tudom beteges...


Csak hogy a kérdésre is válaszoljak: a párod nőként viselkedett. Ebben az esetben helyre kellett tenned egy pofonnal. Jogos volt.

2014. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
22%

Azt írod jó érzés volt. Miért? Szereted megalázni az embereket? Ezért kellett egy tutyimutyi faszi, akibe bármikor beletörölheted a lábad?

Szerintem te egy beteg jellem vagy. Az hagyján hogy nem ütjük meg a párunk, de ha mégis erre kerül a sor, akkor utána egy normális ember legalább egy kis bűntudatot érez. Ez lenne a normális.

2014. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
8%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Tessék fordított esetben meg lehet nézni a válaszokat!! Jelelmző, hogy ide többségben otthon ülő nők kommentelnek...:DDD

2014. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Én is egyetértek 14-essel, de ez nem fog megvalósulni, mert ő sose visz el engem sehova. Most lesz a szülinapom, szerintem fel sem fog köszönteni. Tavaly 2 hónappal később kaptam ajándékot.

Nem érzek bűntudatot. Tulajdonképpen szerintem megérdemelte, nem bírom már a folyamatos vádolgatást, pletykálkodást. Erről a pofonról amúgy egész nap utána egy szó sem esett.

2014. szept. 18. 10:45
 27/43 anonim ***** válasza:
23%
szerintem akkor tudod h ebben az esetben mit kellene tenned de békével!ugye tudod?
2014. szept. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
31%

Egy pofonba még nem fog belehalni pont úgy ahogy egy nő sem.

Nem szép dolog megütni, de előbb utóbb mindenkinél elszakad a cérna.

2014. szept. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
30%

Engem a menyasszonyom vert meg.

Elmentünk kajakozni a barátaimmal,aztán berugtunk mint az atom,hazamentem éppen főzte az ebédet,majd összevitatkoztunk,a fakanállal hurkásra verte a hátamat a combokat a kezemet.2 hétig lila voltam.

Én azt kérdezném meg,hogy ha visszaadtam volna akkor ki lett volna a hibás?Mert úgy meg tudtam volna verni akkor,hogy összesz.rja magát.

F/28

2014. szept. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
86%
Figyelembe véve amit a kérdések közben leírtál, szerintem megérdemelte. Sosem jutna eszembe ilyen módon beszélni a feleségemmel, csak azért, mert fáradt és emiatt esetleg nincs olyan kedve, mint nekem. Viszont ez a pofon önmagában nyilván nem megoldás, inkább jobb lett volna, vagy jobb lenne beszélni vele arról, hogy hogyan jutottatok idáig, hogy ő így beszél veled, hogy ilyen gondolatok merülnek fel. Ha viszont reménytelen, hogy megbeszéljétek, és ő is változtasson a hozzáállásán, akkor nincs sok értelme, hogy vele maradj. Legalább jó nagy pofon volt?
2014. szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!