Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpofoztam a páromat? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpofoztam a páromat? Ez szégyenletes dolog, vagy megérdemelte?

Figyelt kérdés

Sose voltam az a hős feminista felfogású, és undorítónak tartottam, ha egy nő megpofoz egy férfit, mert ezzel maga alá rendeli, de nem úgy hogy méltósággal, hanem erőszakkal. Nem mindegy.

Viszont a párom pár hónapja a fejébe vette hogy biztos megcsalom (pedig nem, csak fáradt vagyok), és annyira a rögeszméjévé vált a dolog, hogy már k.urvának nevez, ha olyanja van, megkérdezte már azt is hogy kinek a fa.szát szopkodom a munkahelyemen. Tegnap azzal állt elő hogy mindenki szerint csak kihasználom őt, és azt beszélik, hogy szakítson velem, vagy szüneteljünk, majd a szünet alatt kb. 5-6 pasival fogok kefélni, és sírva könyörgöm magam vissza hozzá. Amikor ezt elmondta, lekevertem neki egy pofont, de tiszta erőből. Nem tudom helyretenni ezt most magamban. Jól tettem, vagy undorító dolog volt? Azelőtt soha nem pofoztam meg, se őt, se az exemet.

Nem értem, miért generál problémát, ha nincs. Igaz mostanában nem nagyon kívánom, pont emiatt, mert úgy kezel mintha a tulajdona lennék. De miért magyarázza be hogy megcsalom? Sose voltam egy nagy pasizós, pedig jól nézek ki, de biztos van bennem valami fura, mert sose nyomulnak rám, ha akarnék se tudnék félrelépni.

Megérdemelte a pofont?



2014. szept. 18. 10:06
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
91%

Azért álljon már meg a nászmenet. Egyik félnek sem szabad bántania a másikat de a jogosság egy teljesen más kérdés. A belinkelt kérdésben és itt is ugyanaz az alaphelyzet. A pasi féltékeny és útszélinek titulálja a barátnőt. Csak ott a pasi ütött is mellé itt meg kapott. Ott egy agresszív vadállat és nem véletlen. Legközelebb ha a csaj nem ugrik első szóra, akkor biztos félrement és ezért le szabad rúgni a veséjét?


Itt a kérdezőben felmerült, hogy helyesen járt-e el. Szerintem félig igen. Én a pofon mellé közöltem volna, hogy mehet isten hírével, mert ha egy vadidegen ilyen szavakkal illet ő dolga. De a párom, aki elvileg szeret és tisztel így nyilatkozik rólam... na onnantól kezdve nem lenne a párom.


És a véresszájú pasik megnyugtatására. Ha én kezdeném sértegetni nőként a barátom, hogy egy utolsó senkiházi és adna egy pofont teljesen jogosnak érezném, amíg nem a fal adná a másikat. (ott azért már megfordulna a fejemben, hogy nincs tisztában a testi erejével) Természetesen igyekeznék bocsánatot kérni, de nem hibáztatnám ha kidobna, hogy fel is út, le is út.

2014. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
89%

"hogy már k.urvának nevez, ha olyanja van, megkérdezte már azt is hogy kinek a fa.szát szopkodom a munkahelyemen."


Én ezekután úgy otthagytam volna a pasit, mint a sicc!


A pofont ettől függetlenül megérdemli az a férfi, aki ilyeneket mond a párjának.

2014. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
74%

Ja egyébként egy pofon után biztos, hogy nem lenne már kedvem szexelni a párommal. Se úgy, hogy kaptam, se úgy, hogy adtam.


Ha még mindig vele vagy, gondolom azért, mert együtt éltek és nincs hova menned. Szóval tipikus ....


Na meg te vagy a béna kérdező, ha leírod, hogy a párodnak nulla az önbizalma, kényelmes, nem adja azt meg amit kell neked, és még mindig vele vagy ...

2014. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
46%
Elnézést mindenkitől de szokás szerint (már megszoktam) nem a teljes igazságot irta le a kerdező! 2 éve jőttunk ossze akkor nem volt onbizalmam mert akarhany baratnom volt mind megcsalt de ezt el is mondtam neki. Amikor osszejottunk o vette el a szuzesegemet akkor 22 eves voltam. Tavaly alberletbe koltoztunk az en keresetembol ami akkor 60.000-fori t volt abbol eltunk a szamlakat nem nagyon tudtuk fizetni se az alberletet ott sporoltam ahol tudtam napi 26 km bicigliztem azert hogy utikolcsegre ne keljen penzt kiadni... hajnali 3 kor keltem hogy 6 ra bent legyek a meloban 12 oraztam de volt olyan is hogy 16 oraztam kemeny fizikai munkat.. elfaradtam mire hazatekertem ..o akkor nem dolgozott. Es akkor o gyanusitott meg hogy biztos megcsalom ez fel evig volt igy hogy minden este mikor bealudtam a faradsagtol azt mondta biztos megcsalom mert olyan fajta vagyok!! Ehhez kepest sosem neztem es soha nem nezek ra mas nore a volt haverjaim papucsoznak azert mert behordom dolgozni a baratnomet es haza hozom ha nincs ideje fozni akkor fozok en!! 12 orazok most is de 2 napot itthon vahyok uttana 2 nap melo nappal ejjel uttana 2 nap pihi ha epp nem fusizok!! Tavaly ota nem kivan a parom sose mondott el semmit hogy mi bantja ot vagy mi teszi boldogga!! Anyamek kiraktak otthonrol valamilyen szinten miatta is de ez nem erdekelt sosem de azert fel kelett dolgozni!! Ebben sem segitet hogy megbeszeljuk mindig magaba zarkozott sosem akart beszelni velem!! Mindig romantikus dolgokat akartam csinalni sokszor csinaltam is de mar az sem izgatja fel! Mindig azt magyaraza maganak hogy buta es hogy mindenki utalja .. sokmindenki szet akar akart marni minket azok el is lettek zavarva de mindig en vagyok a h.lye.. egyetlen szep szava sincsen hozzam ha a konyhaban 2 percre az utban alok mar rogton takarodjak meg ilyenek!! Mindig segiteni akarok neki mert depreszios volt de sose hagya sose akar megbeszelni semmit!! A szexben is tavaly otta mar joforman mindent kiprobaltam de az a valasza hogy minek ugysem jo ugysem izgul fel!! Betelt a pohar hogy nem akar beszelni ha valamit mond akkor is csak karomkodik velem vagy hisztizik!! Sosem veszi eszre miket megtetem erte. A lakast kifestettem osszetaritottam es sosem mond ra semmit.. le akarom venni a valarol a terheket de sosem akarja hogy segitsek!! Es mi dig engem alit be hibasnak akkor is ha nem tettem semmit!! A kerdezo parja voltam az en erzeseimmel mar regota egyaltalan nem foglalkozik!! A feltekenyseg onan jott amit igen szegyenlek hogy olyanokat sem mond el hogy ot fbookon zaklattak levelekkel meg a munkahelyen.. szamara ez lenyegtelen dolog de mindig azt varja hogy vedjem meg de hogyan ha nem mond el semmit hogy mi volt vagy tortent!!! Koszonom s remelem megertitek sosem voltam az a nagykepu bekepzelt srac aki a not a tulajdona ak tekinti!! Remelem igy azert mas szemszogbol is latjatok a dolgot. Elnezest hogy irtam de ugyis torolteti ahogy szokta!! Mert nem ide illo szerinte ..
2014. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
21%
A barátnőd idősebb mint Te?
2014. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
59%
Mi ez a Mónika Show itt kérem szépen?
2014. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
47%

hoppá! ha közben a kérdező töröltetné, akkor a későbbi olvasók tájékoztatására: a párja leírta az életüket részletesen ... szóval amondó vagyok, hogy mindig hallgattassék meg a másik fél is


egy biztos: ez egy primitív páros, hadd öljék egymást


#8-as voltam

2014. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Nem. en vagyok az idosebb es nem vahyunk primitiv paros csak a tudod megvoltak mindkettonknek az elet nagy pofonjai mielott osszejottunk.. o szociopataval volt egyutt en meg bezarkoztam a kihasznalos megcsalos nok miatt!!! Es meloztam ejjel nappal 17 eves korom ota!!
2014. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
mindketten sérültek vagytok ezek szerint (az élettől) ... csoda, hogy eddig együtt voltatok
2014. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem újra kellene gombolni ezt a kabátot, ha még lehet egyáltalán. Elég rossz irányba indult el a viszonyotok.
2014. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!