Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rút kiskacsából gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rút kiskacsából gyönyörű hattyú? Csak ezért kellek neki?

Figyelt kérdés

Régen volt egy fiú, aki nagyon tetszett, de nem csak nekem, hanem a legtöbb lánynak is... És mások tettek is azért, hogy legyen valami a sráccal, míg én csak vártam a csodára, hogy egyszer majd rám néz és belém szeret, stb. De ez esélytelen volt.

Aztán én eléggé megváltoztam külsőre, elköltöztem és most hazajöttem szeptemberben. Újra a gimibe járok és bekerültem abba a baráti társaságba, ahová ő is tartozik. Jóban lettünk, de nem tudom, hogy a külsőm miatt kellek-e neki, vagy azért, mert tényleg érdeklem.

Sokan azt hiszik, hogy ribi vagyok (rúdtáncot tanulok, népszerű lettem, sokat foglalkozom a külsőmmel, sok fiú akar velem lenni), de ez nem igaz, mert még csak nem is csókolóztam eddig...



Hogy jöhetnék rá, hogy mit akar?


17L


2014. szept. 18. 19:27
1 2 3 4
 11/33 PearlDiver ***** válasza:

Ha rá akarsz jönni, egy férfinak a tested kell-e, akkor ne dobd oda neki a tested.

Nyugodtan randizz vele (ha elhív persze), de tartson tiszteletben, ne akarjon gyorsan megfektetni. Ha egy évig "kibírja" szex nélkül akkor valószínűleg tisztességesek a szándékai :)

2014. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%
Ne mond szebbnek magad mint amilyen vagy...max a azoknál lettél szebb akikkel eddig logtál az meg nem azt jelenti hogy azok hü de szépek lehetnek....
2014. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

39%-os, nem fogok idegeneknek képet küldözgetni magamról.

Ennyi, kész.

2014. szept. 18. 19:49
 14/33 anonim ***** válasza:
0%
Én fogadásbol 2 évig voltam egy csajjal csak azért hogy aztán megdugjam...a fogadás az volt hogy megtudom e fektetni....kaptam is 50.000 forintot :33 jo kis plusz pénz
2014. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom van faced...ott nyilvánosak a képek ami azt jelenti hogy idegeneknek mutogatod magad...na akkor mivan???
2014. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Akkor sem küldök képet, fogadd el.
2014. szept. 18. 19:53
 17/33 anonim ***** válasza:
0%
Face linket küldj csak
2014. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Nem, ez egy anonim oldal.

Nem akarom, hogy kiderüljön, hogy ki vagyok és esetleg valamelyik ismerősöm felismerjen.

2014. szept. 18. 19:56
 19/33 anonim ***** válasza:
0%
Privátba küldjed csak
2014. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Ne erőlködj.
2014. szept. 18. 19:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!