Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rút kiskacsából gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rút kiskacsából gyönyörű hattyú? Csak ezért kellek neki?

Figyelt kérdés

Régen volt egy fiú, aki nagyon tetszett, de nem csak nekem, hanem a legtöbb lánynak is... És mások tettek is azért, hogy legyen valami a sráccal, míg én csak vártam a csodára, hogy egyszer majd rám néz és belém szeret, stb. De ez esélytelen volt.

Aztán én eléggé megváltoztam külsőre, elköltöztem és most hazajöttem szeptemberben. Újra a gimibe járok és bekerültem abba a baráti társaságba, ahová ő is tartozik. Jóban lettünk, de nem tudom, hogy a külsőm miatt kellek-e neki, vagy azért, mert tényleg érdeklem.

Sokan azt hiszik, hogy ribi vagyok (rúdtáncot tanulok, népszerű lettem, sokat foglalkozom a külsőmmel, sok fiú akar velem lenni), de ez nem igaz, mert még csak nem is csókolóztam eddig...



Hogy jöhetnék rá, hogy mit akar?


17L


2014. szept. 18. 19:27
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%
Minden ismerősőm aki lány és dőgős meg nagy az önbizalma megmeri magát mutatni képen bárkinek mert tudja hogy ugyis tetszeni fog neki te viszont pont nem ezt teszed ugyhogy csunya vagy aki itt hattyunak érzi magát :DD fuj...
2014. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Oké, szia! :)
2014. szept. 18. 20:36
 33/33 A kérdező kommentje:

Egy utolsó tanács: csak akkor szállj vitába emberekkel, ha tudsz helyesen írni.

Mert így inkább nevetséges vagy...

2014. szept. 18. 20:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!