Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdnem minden éjjel a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem minden éjjel a volt pasimmal álmodok, pedig már 8 hónapja szakítottunk. Ezek szerint nem tudtam teljesen elfelejteni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 19:28
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Mi először márciusban,majd végleg júliusban szakítottunk.

Igen, igaza van anyukádnak,hogy végülis fejben dől el az egész. Én is úgy gondolom, hogy nem tudok majd mást szeretni. Nem is szabad sürgetni az új kapcsolatot.

Én már szerelmi kötésen is gondolkodtam annyira kétségbe voltam esve.

Amúgy miért nem próbálsz meg beszélni vele, hátha érez valamit még irántad.

2014. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem. Elkeseredésemben már arra is gondoltam, hogy könyörgök neki, de szerintem megbánnám, nem süllyedek idáig. Már arra is gondoltam, hogy egy közös ismerőstől érdeklődöm felőle, de akkor tuti még nagyobb lesz az önbizalma, ha a közös ismerősünk visszamondja, hogy érdeklődtem.
2014. okt. 9. 20:24
 13/35 A kérdező kommentje:
Erről a szerelmi kötésről még nem hallottam. Mit takar pontosan?
2014. okt. 9. 20:24
 14/35 anonim ***** válasza:

Én néha beszélek valemennyit vele. Az segít egy kicsit. De már úgysem lehetek vele. :( Van,hogy sírok még mindig. Én az első szakítás után könyörögtem neki,akkor adott még egy esélyt de látod ugyanúgy szakítottunk megint nyáron. És ezzel jól meg is aláztam magam. Szerintem jobban tetted, hogy Te nem könyörögtél!

A szerelmi kötés egy mágia. Nézz utána a neten, de senki sem ajánlja ezt. Inkább én is letettem erről. Ha nem kellek neki, akkor ilyenek miatt sem fogja meggondolni magát. :(

2014. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Na én is ma reggel 8 körül arra keltem fel,hogy a volt barátommal álmodtam. Ajj. :(

Hiányzik most nagyon :(

2014. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok én is a volt barátnőmmel :S sajnos én se tudok tovább lépni január óta :S próbáltam megszakítani a kapcsolatot is, de az egy rémálom volt :S 2-3napig "bírtam" nem tudom én sem mi a teendő :S de muszáj erősnek lennünk és továbblépnünk, hogy ne legyünk lelkinyomorékok :/
2014. okt. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy jobb lenne, ha te is megszakítanád vele a kapcsolatot, mert ez így csak nehezebbé teszi,ha látod.
2014. nov. 13. 14:46
 18/35 A kérdező kommentje:
Amúgy nálam is január óta tart. Január 26-án szakított és 12-én láttam utoljára.
2014. nov. 13. 14:47
 19/35 anonim ***** válasza:
És jobban vagy valamennyire?:)
2014. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Köszi, talán jobban valamivel. Lefoglal a suli, minden héten dolgozat, nincs időm annyira rá gondolni. Ma pedig érkezik hozzánk egy kutyus, az ám a terápia. :) Te hogy vagy?
2014. nov. 25. 08:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!