Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdnem minden éjjel a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem minden éjjel a volt pasimmal álmodok, pedig már 8 hónapja szakítottunk. Ezek szerint nem tudtam teljesen elfelejteni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 19:28
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök neki, hogy jobban vagy! A kutyusért pedig irigyellek :D

Én is jobban vagyok. Mostanában már nem beszélek vele. Néha hiányzik, de talán már nem úgy szerelemből... meg inkább azok a dolgok jönnek elő amiket csinált, és megbántott vele.

Engem is lefoglal a suli amúgy. Csak félek az ünnepektől, hogy milyen lesz így nélküle... :/ meg ha otthon vagyok akkor jönnek elő jobban a dolgok, de igyekszem elfoglalni magam:)

Új pasi nem hiányzik. De úgy érzem összeszedtem magam!:)

2014. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Na, örülök neki, hogy jobban vagy. Nekem is azt mondták, hogy próbáljak a rosszakra gondolni és már nem fog hiányozni annyira. Most úgy érzem, már nem szeretem, nem érzek se haragot, se szerelmet. Az ünnepektől én is félek, főleg a szilvesztertől. Minden ismerősöm a barátjával fogja tölteni, nekem pedig nincs kedvem menni sehova. Új kapcsolatra én sem vágyom még. nem is lenne időm most senkire. Te amúgy mit tanulsz?
2014. dec. 9. 13:38
 23/35 anonim ***** válasza:

Egyébként igen... a suli miatt nekem sem lenne időm kapcsolatra, csak mikor meg hétvége van, és eszembe jut hogy olyan jó lenne csak megölelni valakit aki tényleg szeret, az rossz... :/ ezért amúgy keveset vagyok itthon, mert sokszor eszembe jut az exem... pont az ünnepek miatt kezd hiányozni amúgy. Már írni akartam neki, legalább megkérdezni, hogy van, de nem merem. Lehet jobb úgy zárni ezt a szörnyű évet,hogy vele is lezárom.

Fősulis vagyok:)

2014. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Szerintem szakadj el tőle, ne írj neki, mert csak megnehezíti a helyzetedet.
2015. jan. 9. 11:18
 25/35 anonim ***** válasza:

Én nem írtam volna neki mert végre úgy ahogy sikerült lezárnom magamban. De sajnos ő felkeresett ...

De van sok dolgom szóval nem fogok emiatt megint kikészülni. Amúgy sem vágyom kapcsolatra.

2015. jan. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Tényleg? :O Megbánta a szakítást? És nem tudnád vele újra kezdeni?
2015. febr. 12. 13:10
 27/35 anonim ***** válasza:

Lassan két hónapja beszélgetünk hetente néhányszor. Sokat keres. Mondta hogy hiányoztam neki. Most megint felkavart az egész. Azt hiszem szeretem még. Nem hiszem, hogy lesz újrakezdés sajnos. :)

Te talán már egy éve szakítottál. Teljesen sikerült túl tenned magad rajta?

2015. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Nem adnál neki még egy esélyt? Érdemes lenne megpróbálni, aztán ha nem működik, nem lesz folytatás. Vagy már nem tudnál benne megbízni?

Engem megkeresett a 2 évvel ezelőtti barátom. Bánom, hogy annak idején szakítottam vele, mert ő tényleg megbecsült. Most megpróbáljuk újra. Akiről annyit álmodtam, nem mondom, hogy teljesen kitéptem a szívemből, de kezd feledésbe merülni. Remélem, a mostani segít elfelejteni.

2015. febr. 19. 10:32
 29/35 anonim ***** válasza:

Nagyon csúnyán szakítottunk az a baj. Most továbbra is rendszeresen beszélegetünk, keres hetente többször is. Megismertem közben egy fiút, aki tetszik meg tényleg tök normális, rendes fiú, csak eszméletlenül hiányzik az exem és szeretem... de szerintem nem lesz köztünk már kapcsolat. Vagy ki tudja mit hoz a jövő... ha nem keres fel újra akkor most nem lenne már semmi bajom, és készen állnék egy új kapcsolatra, de így...

Na az szuper, hogy jobban vagy. Szerintem koncentrálj erre a fiúra, főleg, hogy írtad, hogy ő megbecsült. Hátha teljesen el tudod felejteni azt akivel álmodtál. Nagyon remélem, hogy boldog leszel!:))

2015. febr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Szerintem próbálj minél több időt együtt tölteni ezzel az új sráccal, az exedet pedig kérd meg, hogy ne hívogasson, mert csak megnehezíti a helyzetedet, legalábbis én így gondolom.
2015. márc. 9. 10:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!