Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag a családom. Hogy mondjam meg Neki, amikor eddig mindenben ködösítettem?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult az életem és a kapcsolatom a családommal, privátban részletezem, akit érdekel.


Eddig sosem volt barátom, a fiúkkal nem nagyon jutottam el odáig, hogy a személyiségüket megismerjem, csak az érdekelt, hogy jól nézzenek ki.

Viszont most lett egy barátom, akinek nem nagyon beszéltem őszintén a dolgaimról, ha úgy tetszik, felépítettem magamban egy átlagos életet, mert nem akartam, hogy elhagyjon azért, amilyen én vagyok, vagy esetleg a családom. Szóval nem tudja, hogy gazdagok vagyunk... Viszont időszerű lenne elmondanom Neki és fogalmam sincs, hogyan.

Néha még én is meglepődök magunkon, nemhogy egy olyan fiú, akinek eddig normális volt az élete.



De muszáj lesz bemutatnom itthon és nem szeretném, ha utána fejvesztve menekülne.

Szóval szerintetek hogy kéne?

Beszéljek vele előtte, próbáljam felkészíteni arra, hogy egy kicsit ferde képet mutattam magamról és az életemről?


17L


2014. okt. 18. 17:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az nem kiteregetés ha elárulod mégis mitől vagytok olyan nagyon gazdagok.

Gyanítom nincs Svájcban 2 villátok meg egy kubában is, de még csak blitthon se, de bankotok sincs, de 2jaguár se veszi körbe a 3mazerttit. Szóval érted.

2014. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonló helyzetben, mikor megismerkedtünk teljesen átlagos nő benyomását keltette. Sőt, soha semmilyen utalás nem tett hogy "gazdag" , vagy jobb módú. Nem játszotta az eszét, nem szórta a pénzt, sőt normálisabb volt mint bármelyik barátnőm eddig. Aztán kiderült, és egyáltalán nem érdekelt, mert őt szerettem és nem a pénzét.

Szóval kérdező ha ember tudsz maradni, akkor teljesen mindegy. A fiú sem fog elrohanni.

2014. okt. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem ismertek a családtagjaim, csak nem beszéltem Anya új férjéről, az ő lányairól. Vagyis felépítettem magamban egy szerintem normálisan ható életet.



Most őszintén, nem mindegy, hogy mi van a tulajdonunkban és mi nincsen?:)

2014. okt. 19. 09:38
 14/14 anonim ***** válasza:

Miért lényeg az, hogy mi van és mi nincs a házukban??? Utálom ezt a magyar mentalitást. Senkinek semmi köze nincs ahhoz, hogy kinek mije van! Miért akar az átlag magyar vájkálni az átlagon felüli életében? Miért nem mindegy neki?

Kérdező, próbálj meg vele őszinte lenni. Tudom, hogy nagyon nehéz, sajnos ismerem a helyzeted, hasonló nálam is minden. Én el akarok költözni, mert már teljesen eldurvult a helyzet. Az emberek folyton arról spekulálnak, hogy vajon mekkora vagyonom van, mi az enyém és mi nem, honnan van ez, honnan van az. Az eszem megáll, tényleg. Én konkrétan szándékosan külföldön, vagy Pesten ismerkedek, ahol nem tudják, hogy ki vagyok. Nálad viszont kérdés az is, hogy hajlandó lennél -e ez a fiú miatt változtatni az életeden, hozzáállásodon. Mindenképp magyarázd meg neki, hogy miért csináltad azt, amit.

2014. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!