Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szeressem meg a szopast?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressem meg a szopast?

Figyelt kérdés

Van egy parom 10 honapja,a masodik ferfi az eletemben szexualiasan.Nagyon jo a szex (es minden mas)vele,de az a gondom hogy nem szeretek szopni. megteszem,mert jo erzes latni ahogy elvezi de nem tudom elvezni,a sperma szagatol meg rendesen hanyingerem lesz,pedig tudom mennyire szeretne ha lenyelnem,de termeszetesen sose kenyszeritene ra..szeretnek neki oromet okozni,lenyelni,es valahogy ugy hogy enis elvezzem,es magamtol akarjam csinalni..Ha meglatom a farkat arra gondolok hogy mennyire dugnek,de orulnek ha az is beugrana hogy le akarom szopni..ugye ertitek?:D

Egyebkent mindig megmossa elotte,borotvalkozik is rendesen szoval ilyesmivel nincs gond..mit csinaljak?

17/l



2014. nov. 4. 11:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Sosem igényeltem, hogy leszopjon a csaj. Mond el neki, hogy nem szereted csinálni és kész.
2014. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Na álljunk meg egy pillanyalatra :D

Túl sokan lettünk hirtelen 67%-osak :D

A #6 és #9 vagyok én :D

29/F

2014. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Bence_ ***** válasza:

Át tudod programozni magad, hogy megszeresd.

Ízek, szagok reakciója a fejünkben dől el.

Pl van aki szereti a halat más meg rosszul a szagától, de belátható, hogy nen,halna bele ha megenné.

Ilyen ez is, ha szereted akkor idővel elkezded a szeretetet,őt,örömöt összekőtni az ízzel.

De mi van ha így maradsz? Ő meg elfogadhatna így. Te ilyen vagy pont

2014. nov. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Amúgy sok függ attól is, hogy a srác mit eszik-iszik, dohányzik-e.
2014. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
az élet az,szóval szokd meg:D
2014. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
nincs kedved gyakorlatozni rajtam? feláldozom magam eme nemes célért!
2014. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek a tanacsokat,johetnek meg!:D

Egyebkent a parom komolyan sportol tehat nem dohanyzik/iszik,fuszeres kajat neha eszik..

Es a par onfelaldozo pasinak uzennem,hogy undorito hogy barki szajaba adnatok a cerkat..ki tudja,lehet egy banyarem vagyok:D menjetek ku*vazni.

2014. nov. 4. 14:18
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

A 17 éves lányok többsége imádja a szo-pást,szóval veled valami nincs rendben.

Viszont az érdekes,hogy a kérdés első részében undorodsz tőle, a végén meg ár lesz-pnád.


Na az ilyen elfuserált kis r-ibancok lesznek 19 éves korukra 2 gyerekes anyák.

2014. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

,,undorito hogy barki szajaba adnatok a cerkat.."

,,menjetek ku*vazni"


Ja, szóval ez szerinted nem undorító? :D Amúgy meg nem hinném, hogy bányarém vagy, legalábbis nem tűnsz üresfejű libának.

2014. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

16:11,koszi a kedves jelzot..igazan ertelmes lehetsz :)

Utolso,de,a kur*zas undorito,de ha mar ugyis barki szajaba adnatok,akkor az ne az enyem legyen:D

2014. nov. 4. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!