Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szeressem meg a szopast?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressem meg a szopast?

Figyelt kérdés

Van egy parom 10 honapja,a masodik ferfi az eletemben szexualiasan.Nagyon jo a szex (es minden mas)vele,de az a gondom hogy nem szeretek szopni. megteszem,mert jo erzes latni ahogy elvezi de nem tudom elvezni,a sperma szagatol meg rendesen hanyingerem lesz,pedig tudom mennyire szeretne ha lenyelnem,de termeszetesen sose kenyszeritene ra..szeretnek neki oromet okozni,lenyelni,es valahogy ugy hogy enis elvezzem,es magamtol akarjam csinalni..Ha meglatom a farkat arra gondolok hogy mennyire dugnek,de orulnek ha az is beugrana hogy le akarom szopni..ugye ertitek?:D

Egyebkent mindig megmossa elotte,borotvalkozik is rendesen szoval ilyesmivel nincs gond..mit csinaljak?

17/l



2014. nov. 4. 11:40
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Meg mindig kivagyok ezen..:D azert lennek elfuseralt kis rib*-nc mert van egy normalis kapcsolatom,ahol szeretnek oromet okozni az agyban (is) a paromnak? Komoly😃😃😃
2014. nov. 4. 17:18
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Már nem azért, de azzal magad is lealacsonyítod, hogy BÁRKI szájába adnánk.. ezek szerint egy jelentéktelen kis senki vagy?

CSAK egy BÁRKI??

Én azért a helyedben nem írnék ilyet, ami magamra nézve is hátrányos lehet...

2014. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem,egyaltalan nem tartom magam senkinek,de ti nem ismertek,tehat lehetek egy ertektelen,csunya senki is,nem tudhatjatok..vicces a felhaborodas 😊
2014. nov. 4. 18:04
 24/27 anonim ***** válasza:

megint én: mint írtad: "..ki tudja,lehet egy banyarem vagyok:D"

-ezért mondom, hogy önfeláldozást követek el...hogyha tudnám, hogy egy szép lány vagy, aki nem fogaz, jól tud szopni, akkor nyilván nem lenne benne rizikó, így nem is volna önfeláldozás részemről :D


-amúgymeg nem kell engem komolyan venni :)

2014. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
30 eves ferfi vagyok es a kedvesem egyszer lenyelette velem a spermam 9szajbol, szajba) es en majdnem osszehanytam magam. Ami zavart az az ALLAGA es az ize, es olyan furan meleg valami... De tudom peldaul hogy mindenhez hozza kell szokni. Es at lehet ertekelni dolgokat. tekintgve hogy lany vagy te a sparmat mint a megtermekenyitesed forrasat csodalnod kellene es szeretned.
2014. nov. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

pont azért született a kérdés, mert úgy érzi, olyat kellene, amit nem szeretne magától. dehogy kellene.


engem mindig is érdekelt, de igazán akkor szerettem meg, mikor beleszerettem valakibe, aki csöpögött a szextől. úgy tekintettem a farkára, mint valami csodára, spermástul.

2014. nov. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ha a pénisz íze és szaga a gond, akkor vannak intim helyeken is alkalmazható dezodorok, és zselék, de simán megteszi tejszínhab, vagy nutella, vagy amit szeret, és rá lehet kenni a szerszámra.

Ha a sperma íze és szaga a probléma, akkor azon is lehet változtatni, bár nem két nap alatt. Pl. az ananász csodákra képes. Ha a férfi megfelelő mennyiséget eszik, akkor édes lesz a spermája.

Ha egyszerűen idegenkedsz a helyzettől, vagy megalázónak érzed, akkor a 69 valóban megoldás lehet. Először lazulj el, és utána vedd a szádba a rudit.

Ha maga az érzés furcsa, hogy a szádban van, akkor szoktasd magad hozzá. Vegyél egy élethű műpéniszt, ami legjobban hasonlít a partneredéhez és gyakorolj!

A lenyelés hülyeség. A férfinek semmi extra örömet nem okoz hogy lenyeled-e. Ha már a szádba élvezett, és egy kicsit még benntartod a farkát, utána mindegy neki, hogy engeded kicsorogni, vagy kiköpöd, vagy mit csinálsz vele. Én még jobban is szeretem, ha a feleségem hagyja kifolyni a szájából. Iszonyat izgató...

2015. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!