Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmasat hibáztam, és most,4 évvel később jöttem rá. Teljesen depressziós vagyok azóta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 éve költöztünk ki az édesanyámmal Athénba, mert kapott egy állást. Egy éve már, hogy hazajöttünk, de semmi értelme nem volt. Kidobtam azt, aki értelmet adott az egész életemnek.

Szóval mikor megtudtam, hogy utazunk, azonnal elmondtam a barátnőmnek, aki ekkor már 15 hónapja velem volt. Borzasztóan sírt, életem egyik legfájdalmasabb pillanata volt. Megígérte nekem, hogy várni fog rám, akár örökké is. Megegyeztünk, hogy minden nap felhívom, és emailben tartani fogjuk a kapcsolatot.

Amikor elkezdtem az ottani gimit, nagyon sok lány oda volt az akcentusomért, én meg - idióta kamasz fejjel - a gyönyörű melleikért, és nagyon élveztem, ahogy flörtölgetnek velem.. Egyre kevesebb levelet küldtem a barátnőmnek, talán egyszer néztem meg a postafiókom októberben, körülbelül 50 email-em volt, és egyszer sem hívtam fel. Nem voltam már szerelmes.

Egy ebédszünetben az egyik lány behívott az iskola vécéjébe, és megtörtént a dolog. Elkezdtünk "járni", nagyon boldog voltam, hogy enyém a suli legszebb nője. De pár nappal később a jelenlétemben vadul megcsókolt egy másik fiút, aki a smaci után hadart valamit, aztán szétverte az arcom. Bevittek a sürgősségire, kitört pár fogam, összevarrták a sebeim. Anyu azonnal bejött hozzám, és közölte, hogy holnap hazamegyünk a téli szünet idejére.

Amikor hazaértünk, a barátnőm várt, és kemény undorral csókoltam meg. Azonnal sírva fakadt. Én pedig egyre bunkóbb voltam vele, és kidobtam. Amikor véglegesen hazajöttünk, éltem tovább az életem, nagyon sok barátnőm volt, de rájöttem, hogy csakis ő kell nekem. Minden este miatta sírok, nagyon hiányzik, de ezek után félek bevallani neki az érzelmeim. Segítsetek!:(


2010. jan. 27. 14:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Megértelek, de szerintem felejtsd el, és neki is mond, hogy inkább felejtsen el, mert hát Görögország valljuk be nem a szomszédban van , hogy átmegyek a barátnőmhöz.
2010. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Eee, baszod. Ha ez nem kamu, Te nem vagy ép.
2010. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

kamu.. faszom ki van azzal, hogy minden kamu. teljesen kétségbe vagyok esve.


1. kérdező : Magyarországon vagyok. Már egy éve.

2010. jan. 27. 14:44
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék a barátnőd, és velem tetted volna ezt, és ezt megtudom, miattam a fenekedből is jöhetett volna könny, nem érdekeltél volna SOHA TÖBBET! Legalább lettél volna őszinte vele, te szerencsétlen! Undorító!
2010. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Előző hozzászóló, 14 éves vagy, szőke hajú?
2010. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van. Undorító. :(((
2010. jan. 27. 14:47
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj,de elég görény módjára viselkedtél.Ha szeretted volna,akkor nem teszed ezt vele,mert akkor csak Ő létezik számodra minden szép mell meg fenék mellett!Inkább örültél vna,h ilyen odaadó bnőt találtál...szerintem az lesz a legjobb,ha békén hagyod,sokkal de sokkal jobbat érdemel nálad és szerintem úgyse fogja elfelejteni soha amit vele tettél.Nem oltogatás,de ez az igazság.

20/L

2010. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hát ideje új életet kezdened, új szereplőkkel. Azt aki szeretett már eljátszottad. Vége.

De hogy egy nyomorék görög aki meggyaláz, elveszi a nődet, aztán még a fejed is szétveri. Te tiszta csicska vagy, én legalább lámpavasra húztam vna azután h ráment a nőmre, függetlenül attól mennyire érdekel a csaj. A dominancia az dominancia! Az erős megmarad, a férgese kihullik

2010. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

miért nem keresed meg a lányt és mondod el neki mit érzel?

hülyeség volt 5 évvel ezelőtt így elválnotok, hisz mindenki tudja egy ilyen távkapcsolat nem fog évekig tartani, pláne nem örökké.

2010. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok... Na szoval Mo-n vagy? És meddig? Itt maradsz, vagy vissza mész? Vagy mi lesz? Mert ha maradsz, akkor szerintem vissza tudod könyörögni magad, csak szépen, ezt a dumát, hogy minden nap sírok ezt felejtsd el, mert meglátni rajtad...(hidd el rajtam is meglátni, de nehéz ...)Hát tovább nem is tudom mi lenne a jobb, egy személyes találkozás(bááár ez lehet meredek lenne egy kicsit) vagy csak egy szimpla MSN, és ott megbeszéltek valamit... De mégis inkább a személyes találkozást javaslom, mert ott rögtön látod rajta, hogy akkor most mi a helyzet. Ha ő nem tud róla, hogy Mo-n vagy, akkor szi nem rég jöttem haza, és annyira hiányoztál meg kellett látogatnom téged... Ha tudja, akkor hát akkor találj ki valamit:) De ne legyél ilyen búval b*szott( én is az vagyok, és határozottan nem tesz jót...)

20F

2010. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!