Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmasat hibáztam, és most,4 évvel később jöttem rá. Teljesen depressziós vagyok azóta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 éve költöztünk ki az édesanyámmal Athénba, mert kapott egy állást. Egy éve már, hogy hazajöttünk, de semmi értelme nem volt. Kidobtam azt, aki értelmet adott az egész életemnek.

Szóval mikor megtudtam, hogy utazunk, azonnal elmondtam a barátnőmnek, aki ekkor már 15 hónapja velem volt. Borzasztóan sírt, életem egyik legfájdalmasabb pillanata volt. Megígérte nekem, hogy várni fog rám, akár örökké is. Megegyeztünk, hogy minden nap felhívom, és emailben tartani fogjuk a kapcsolatot.

Amikor elkezdtem az ottani gimit, nagyon sok lány oda volt az akcentusomért, én meg - idióta kamasz fejjel - a gyönyörű melleikért, és nagyon élveztem, ahogy flörtölgetnek velem.. Egyre kevesebb levelet küldtem a barátnőmnek, talán egyszer néztem meg a postafiókom októberben, körülbelül 50 email-em volt, és egyszer sem hívtam fel. Nem voltam már szerelmes.

Egy ebédszünetben az egyik lány behívott az iskola vécéjébe, és megtörtént a dolog. Elkezdtünk "járni", nagyon boldog voltam, hogy enyém a suli legszebb nője. De pár nappal később a jelenlétemben vadul megcsókolt egy másik fiút, aki a smaci után hadart valamit, aztán szétverte az arcom. Bevittek a sürgősségire, kitört pár fogam, összevarrták a sebeim. Anyu azonnal bejött hozzám, és közölte, hogy holnap hazamegyünk a téli szünet idejére.

Amikor hazaértünk, a barátnőm várt, és kemény undorral csókoltam meg. Azonnal sírva fakadt. Én pedig egyre bunkóbb voltam vele, és kidobtam. Amikor véglegesen hazajöttünk, éltem tovább az életem, nagyon sok barátnőm volt, de rájöttem, hogy csakis ő kell nekem. Minden este miatta sírok, nagyon hiányzik, de ezek után félek bevallani neki az érzelmeim. Segítsetek!:(


2010. jan. 27. 14:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent, de asszem' ennyi volt. A saját anyámtól tudtam meg, hogy el van jegyezve. Semmi értelme sincs az életemnek.
2010. jan. 27. 15:14
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez brutális xD Menj vissza görögbe
2010. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát brutális.. Az lesz.
2010. jan. 27. 15:34
 14/18 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok... Hát akkor nincs más, keresni más, és gyorsan elfelejteni. Mert ha nem annak nem lesz jó vége.
2010. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
cigizzé oszt igyá
2010. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez megfelelő büntetés a számodra? Kb. ugyanezt érezhette ő is, csak gondolom ő tisztább lélekkel...
2010. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy így alakult. Remélem már jobban vagy.
2010. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm, már jól vagyok. Most visszanézve az akkori énemre elég idióta voltam.. Szalonikiben élek, de most 3 hónapra hazajöttem. Jelenleg van barátnőm, aki 2 hónapos terhes, van állásom és a lelki állapotom is stabil. Nem beszéltünk azóta a volt barátnőmmel, de nem is hiányzik. A címe és a telefonszáma megváltozott, fél éve közösségi oldalakon írtam neki levelet, de nem válaszolt egyikre sem. Nem is bánom.
2010. nov. 28. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!