Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » INTJ nő vagyok. Van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

INTJ nő vagyok. Van esélyem normális párkapcsolatra? 19/L

Figyelt kérdés

[link]

Ahogy így elolvastam a jellemzést nagyon illik rám, főleg a humor része és rájöttem, miért utálnak egy csomóan. Mármint elég megosztó személyiség vagyok. Átlagban kb. 10 ből 6 ember szívből gyűlöl, a maradék 4 meg imád. Az emberek szépnek tartanak, bár ez szerintem huszadrangú szempont. Sokan akartak velem járni, de még nem találkoztam olyannal, aki komolyabban érdekelne.



2014. nov. 13. 00:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Ez lettem. Jaj de jó. Tök hasznosak ezek a tesztek, leírják azt, hogy milyennek kéne lennem. Zseniális. Szerintem ne ez alapján akarj pasizni. Ha van 80 IQ-pontod akkor te ennél 50x jobban meg tudod fogalmazni, hogy ki vagy.

2014. nov. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 A kérdező kommentje:

#4

Szerinted miért az INTJ nők a normálisak?

2014. nov. 13. 00:26
 13/76 anonim ***** válasza:
én pedig INFP nő vagyok,na ez sem egy szerencsés elhiheted utálnaka férfiak engem is,kis nyálas érzelmes hülye vagyok..olvasd el a humort,magamnak való vagyok.
2014. nov. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:

#11


Ti ISTJ-k nem nagyon fogadjátok ezt el :D Ezt észrevettem már, a legtöbb ISTJ kézzel-lábbal tiltakozik vagy rámondja zsigerből hogy "baromság" és megy vissza szüttyögni.


Kérdező: Igen ezt mondom. Nekem a racionális típusok pedig kizártak - nem tudnék velük jól élni. De barátnak jók, sőt nagyon jók mert olyan világot látnak amit én pont nem így az ő életükben valami mást láthatok mint amúgy

2014. nov. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:

#13


Üdv a klubban csak én INFJ vagyok :D De sokáig azt hittem INFP mert a kedvenc íróim, képregényeseim stb. mind azok és én is mutatok közös jegyeket ezzel a típussal (egyik kedvenceim vagytok)

2014. nov. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
De én nem tiltakozok. Az elejét elolvastam, nem ástam bele magamat, de én ezt eddig is tudtam magamról. Azért ha valaki elmúlik 14 és van egy marék esze akkor tudja magáról, hogy milyen. Ezért nem érzem túl sok létjogosultságát ezeknek az idióta tipizálásoknak.
2014. nov. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 A kérdező kommentje:

#5

Hááát furának tartanak az emberek, de én nem érzem magam annak. :D Egyébként az INTJ-k tényleg furának tarják a többi INTJ-t. Ott is van a kép a humor résznél, amin nevettem: "Nem én vagyok őrült, csak te vagy túl átlagos."

2014. nov. 13. 00:31
 18/76 anonim ***** válasza:

"Csendes, komoly; alapossága és megbízhatósága sikerre viszi. Gyakorlatias, két lábbal jár a földön és felelősségteljes. Döntéseit a logikára bízza, tervei megvalósításában pedig következetes. Örömét leli a dolgok megszervezésében: otthonát, munkáját, egész életét rendben szereti tudni. Nagyra értékeli a hagyományokat és a hűséget."


Na most, én a 20 kérdéses tesztet töltöttem ki, mert nem akartam még 2-kor is ez előtt ülni. De ennek az értékelésnek a konkrét mondataira rákérdezett. Így pedig sok értelmét nem látom ennek. Megkérdezi, hogy a társaságban mennyire vagyok középpontban --> nem túlságosan --> "Csendes, komoly". És ugyan ez vonatkozik az összes megállapításra.

2014. nov. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 A kérdező kommentje:

#13

Elolvastam a humort. Neked se lehet könnyű. :)

Ezek a vicces képek azért adnak egy löketet az önkritikához. :D

2014. nov. 13. 00:34
 20/76 anonim ***** válasza:

#5 vagyok, ez a furának tartanak dolog nálam is igaz. :D

A túl átlagos pedig olyan, hogy közege válogatja, de alapvetően tényleg kicsit bennem van az a "mindenki hülye, csak én nem" érzés. :)

2014. nov. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!