Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » INTJ nő vagyok. Van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

INTJ nő vagyok. Van esélyem normális párkapcsolatra? 19/L

Figyelt kérdés

[link]

Ahogy így elolvastam a jellemzést nagyon illik rám, főleg a humor része és rájöttem, miért utálnak egy csomóan. Mármint elég megosztó személyiség vagyok. Átlagban kb. 10 ből 6 ember szívből gyűlöl, a maradék 4 meg imád. Az emberek szépnek tartanak, bár ez szerintem huszadrangú szempont. Sokan akartak velem járni, de még nem találkoztam olyannal, aki komolyabban érdekelne.



2014. nov. 13. 00:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
4%
Ennyi fszságot 1 rakásos!! Betű kódokba sorolod magad, ahelyett hogy elgondolkoznál azon miért nem kellesz a kutyának sem. Szánalmas vagy.
2014. nov. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
Őszintén, kérdező: volt már kapcsolatod? Számodra milyen az ideális jelölt?
2014. nov. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=b65KGPFIV0o

Pontosan erre alapul ez a teszt is.

2014. nov. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:

#5 ill. #20 vagyok - egyetemista vagyok, foglalkozásom lényegében még nincs. :D

Filozofálni ellenben szeretek. Egészen sokat. Még jó, hogy vannak olyan barátaim, akik ebben partnerek. Bár sokszor mondják, hogy minek ennyit gondolkodni.

2014. nov. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 A kérdező kommentje:

w3dzz:

Nem az a gond, hogy nem kellek a kutyának se, hanem, hogy én nem találok megfelelőt. Még amellett is, hogy ennyire idegesítő vagyok mások számára sokakat érdeklek, de mint mondtam azért, mert az emberek szépnek látnak. A legtöbb pasi felületes és a külsőm miatt lenne velem, míg én olyan embert szeretnék, akinek tetszik az, hogy ennyire úgymond "fura" vagyok.

2014. nov. 13. 01:04
 36/76 A kérdező kommentje:

#32:

Számomra az ideális jelölt:

külső: Legyen magasabb nálam (175 cm), karizmatikus nincs más megkötés, annyi, hogy kellemes legyen rá nézni.

Nekem inkább a kisugárzás számít.

Belső: intelligens, ez nálam alap. Leginkább az számít nekem, hogy ne legyen átlagos. Mindenképp individuum legyen. És a legfontosabb szeresse azt, hogy ilyen vagyok.

2014. nov. 13. 01:09
 37/76 anonim ***** válasza:
Erről beszélek neked cicám! Külsőre mint mondod jól nézel ki, de amint beszélgetnek veled kiderül hogy milyen a természeted és menekülnek tőled. Lehet hogy nem a pasikban van a hiba?
2014. nov. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem pedig csak farkakat tartalmazó képeket szeretnél még.
2014. nov. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:

Érdekes. Én szintén INTJ-ként magamon azt vettem észre, hogy a - nálunk természetesnek mondható - személyiséggel, intelligenciával és műveltséggel kapcsolatos elvárások mellett igencsak lényeges, hogy a leendő barátnőm jól nézzen ki. A jó jelen kontextusban az én szubjektív értékítéletemet jelenti, természetesen; nem valami külső mércének való megfelelést. Te mennyire vagy önmagaddal őszinte ebben a kérdésben? Ezért is kérdeztem, hogy volt-e már valakid.

A másik fontos kérdés: átéltél már bármikor mély, tartós érzelmeket? Ezek konjunktív feltételek.

2014. nov. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 A kérdező kommentje:

w3dzz:

Nem mondtam, hogy menekülnek. Épp ez az a legtöbben még úgy is járnának velem, hogy rossz értelemben furának tartanak, mert felszínesek, ezért nem lennék együtt egyikükkel sem. Nem tudom, miért vonsz le rossz következtetéseket. Eddig egy olyan pasival találkoztam aki valamilyen szinten érdekelt, de nem voltunk egy hullámhosszon. És nem vagyok a cicád!

2014. nov. 13. 01:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!