Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » INTJ nő vagyok. Van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

INTJ nő vagyok. Van esélyem normális párkapcsolatra? 19/L

Figyelt kérdés

[link]

Ahogy így elolvastam a jellemzést nagyon illik rám, főleg a humor része és rájöttem, miért utálnak egy csomóan. Mármint elég megosztó személyiség vagyok. Átlagban kb. 10 ből 6 ember szívből gyűlöl, a maradék 4 meg imád. Az emberek szépnek tartanak, bár ez szerintem huszadrangú szempont. Sokan akartak velem járni, de még nem találkoztam olyannal, aki komolyabban érdekelne.



2014. nov. 13. 00:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
Na, megnéztem a humor részét is (most nézem, hogy több jellemzést is generál). Leírják, hogy egy unalmas karót nyelt ember vagyok. A valóságban pedig az, mindenből viccet tudok csinálni, szerintem a jó humoros-önirónia bármilyen sz..rból kihúzhatja az embert. Na, ezért nem szabad komolyan venni az ilyen teszteket.
2014. nov. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 A kérdező kommentje:

5x5rubikkocka:

A 20 kérdéses nem jó, mert rossz eredményt ad ki a legtöbb esetben. Barátnőimmel csináltuk meg közösen, hogy nevessünk a végeredményen, de a legtöbb dolog tényleg igaz ránk. Mondjuk a humor rész tényleg vicces, ha beismered magadnak a hibáidat. :)

2014. nov. 13. 00:36
 23/76 anonim ***** válasza:
Belenéztem a kérdésekbe és mindegyikre csak pozitív választ lehet adni.Ezt tuti hogy valamilyen füves hippi találta ki.
2014. nov. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
47%
Nem egy sz4ros személyiségteszt fogja eldönteni, hogy van-e rá esélyed, már bocsánat.
2014. nov. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
Valójában nem a teszt számít, az csak segítség, hogy ne kelljen átolvasnod az összes típus jellemzését.
2014. nov. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 A kérdező kommentje:

#24

Félreértettél. Arra vagyok kíváncsi, hogy mivel le van írva az INTJ jellemzése, TI mennyire találjátok kibírhatatlannak az ilyen nőket. Nem minden, de a legtöbb dolog igaz rám.

2014. nov. 13. 00:41
 27/76 anonim ***** válasza:
90%
amúgy sokkal jobb racionálisnak lenni,mint érzelmesnek engem nagyon sok dologban gátol ez szerintem :/
2014. nov. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 A kérdező kommentje:

#20

Megkérdezhetem, hogy mi a foglalkozásod vagy mi szeretnél lenni? Mert nekem az ajánlott foglalkozások közt ott van mindegyik, amire gondoltam: idegsebész, filozófia egyetemi tanár stb. :)

2014. nov. 13. 00:51
 29/76 anonim ***** válasza:
En ENFP vagyok es no, azaz az idealizmus csucsa:-)))))))
2014. nov. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 A kérdező kommentje:

#27

Nem mindig. Egy barátnőm megkérdezte, hogy szociopata vagyok-e. Mondta, hogy az sem zavarja, ha igen, mert neki tetszik, hogy ennyire fura vagyok. Azért az durva, ha szociopatának gondolják az embert.

2014. nov. 13. 00:54
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!