Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » INTJ nő vagyok. Van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

INTJ nő vagyok. Van esélyem normális párkapcsolatra? 19/L

Figyelt kérdés

[link]

Ahogy így elolvastam a jellemzést nagyon illik rám, főleg a humor része és rájöttem, miért utálnak egy csomóan. Mármint elég megosztó személyiség vagyok. Átlagban kb. 10 ből 6 ember szívből gyűlöl, a maradék 4 meg imád. Az emberek szépnek tartanak, bár ez szerintem huszadrangú szempont. Sokan akartak velem járni, de még nem találkoztam olyannal, aki komolyabban érdekelne.



2014. nov. 13. 00:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 A kérdező kommentje:

#39:

A kellemes legyen ránézni, az nálam azt jelentette, hogy jól nézzen ki. Mert nincs úgymond "esetem" külsőre, ezért nem fejtettem ki bővebben. A kérdésedre felelve még nem volt komoly kapcsolatom és még nem éltem át mély, tartós érzelmeket.

2014. nov. 13. 01:22
 42/76 anonim ***** válasza:
Írtam egy üzenetet, ha gondolod, majd olvasd el.
2014. nov. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
Én hasonló vagyok, mint te csak fiúban. :)
2014. nov. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
Szerencsére!! Tudod idősebb vagyok pár évvel nálad(van némi ember ismeretem), és hát a cégnél is van pár hozzád hasonló jellemű nő. Őket ismerve te sem lehetsz különb.Őket is ugyan az a cipő szorítja mint téged,mégsem lazítanak a fűzőn 1 picit sem. Persze egyedül is van mind!
2014. nov. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 A kérdező kommentje:

#5 ˇ#20 #34

Gondoltam, hogy vmi hasonló lesz. :)Platón és Nietzsche is INTJ volt. :)

2014. nov. 13. 01:26
 46/76 anonim ***** válasza:

Utálnak az emberek. Paris Hilton utálja Nicole Richiet. Lex Luther Supermant. Garfield a hétfőket. De ezek közül egyik sem mérhető ahhoz a leküzdhetetlen utálathoz, ahogy téged utálnak az emberek. Úgy értem, te átkozottul okos vagy és ezt tudod is. Imádsz kérkedni is ezzel. Hallottad azt a szót hogy "arrogáns" mostanság? Netán hogy "bunkó"? Vagy talán ezeket csak a hátad mögött mondogatják rád. Így van! Tudom, hogy mondhatom ezeket, hisz úgyse fogsz nekiállni bőgni. Nem épp érzelmes ember hírében állsz. Inkább töltöd az idődet az elméleti kérdéseiddel és az elvont teóriáiddal mint más emberekkel. Csókolóztál valaha? Egyáltalán randiztál már? Hallgass rám, a felfújt egód totális hátraarc a másik nem szemében és elmondom neked, nem vagy valami nagy szám a párkapcsolatokban. Sose fognak ragadni rád a csajok vagy pasik, csak mert többet foglalkozol magaddal mint másokkal. Ahh... Már amúgyis mind utálnak téged. Mit szólsz ehhez: "konok"? Hmm? Hallottad ezt mostanság? Azok a tények melyek nem illenek a teóriádba amúgy is hibásak, igaz? Úgy értem, tényleg, rengeteg időt töltesz a fejedben az ötletecskéiddel... csak, simán furcsa vagy.


Nekem ez a véleményem róla(d).

2014. nov. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:

Egyébként elolvastam miután bemásoltam ide, és hát...


"Csókolóztál valaha? Egyáltalán randiztál már?"


dolog igaz lehet, ha az minden rád illik ami ott van. Normális kapcsolata csak akkor lesz 2 embernek, ha egymásért tesznek. És INTJ-t a leírtak alapján nem úgy nézem ki, mint aki elkezd közeledni egy pasihoz.


Vagyis "Kapcsolatra" jó esélyeid vannak, mert van aki leszarja azt, hogy közeledik-e a nő vagy sem, távolságtartó, és csak "párt" keres, mert kanos.


De aki komoly érzésekkel van benne a dologban, az nem fogja értékelni azt, amit te adsz neki. A konkrét semmit. Mert te úgy értékeled, hogy úgy veszi észre, hogy nem figyelsz rá. Ezt az elvont gondolkodást amit egyébként ez a jellem jellemez, szerintem a fajtájukon kivül senki nem érti meg. Legalábbis nem ez esik le a többieknek elsőre.


Sőt talán kategórián belül se értenék meg egymást.

2014. nov. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 A kérdező kommentje:

#46:

Ha te így arctalanul, névtelenül utálsz engem, akkor gratulálok, mert te még nem nálam is elborultabb vagy. Mondjuk ez bizonyítja, hogy tényleg INTJ vagyok és ki tudom borítani az embereket pár mondattal. De őszintén szólva annyira nem izgat.

2014. nov. 13. 01:46
 49/76 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlen hülyeség ez a teszt, én ENTP vagyok, és amit ír, kb. teljesen illik rám, néha jókat röhögtem is a humor rovatnál :D Rád pedig már csak azért is igaz lehet valamennyire az INTJ leírás, mert (sarkítás, nehogy megsértődj) 19 éves lány létedre hajnal negyed egykor pszichológiai leírásokat olvasgatva gondolkodsz azon, miért nincs párkapcsolatod, ez tényleg pont beleillik a képbe :D

Az INTJ-t olvasva is jellemző rám 1-2 dolog, pl. a folyamatos ötletelés és határozottság, meg elvileg az érzelmek hiánya, amit inkább úgy fogalmaznék meg pontosabban, hogy a hozzám hasonló emberek nem nyílnak meg akármivel kapcsolatban akárkinek, és kifelé mindig egy feldobott, jó kedvű embert játszanak, akkor is, ha kb. minden összedől körülöttük.

Valamennyire együtt érzek veled a hasonlóságok miatt, mondjuk engem szociopatának még nem gondoltak, vagy csak nem tudok róla. Egyébként ezt a két típust nem nehéz kiismerni, csak a többinek nagyon szokatlan a működésünk. Ha itt vagy még, kifejtem bővebben privátban.


22F

2014. nov. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 A kérdező kommentje:

#49

Jót nevettem a kommenteden és igazad is van, de azt megjegyezném, hogy azért vagyok még fent, mert 4-5 órákat alszok csak, mert nincs szükségem többre. Azért gondolkodom a párkapcsolaton, mert van egy srác, aki már 4 éve próbálkozik nálam, mindig randira hív és mostanában kezdem másképp látni. Sokkal érettebb lett, így igent fogok mondani neki legközelebb.

2014. nov. 13. 02:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!