Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » INTJ nő vagyok. Van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

INTJ nő vagyok. Van esélyem normális párkapcsolatra? 19/L

Figyelt kérdés

[link]

Ahogy így elolvastam a jellemzést nagyon illik rám, főleg a humor része és rájöttem, miért utálnak egy csomóan. Mármint elég megosztó személyiség vagyok. Átlagban kb. 10 ből 6 ember szívből gyűlöl, a maradék 4 meg imád. Az emberek szépnek tartanak, bár ez szerintem huszadrangú szempont. Sokan akartak velem járni, de még nem találkoztam olyannal, aki komolyabban érdekelne.



2014. nov. 13. 00:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:

Ezek az írások érdekesek, tartalmaznak elvétve és különállóan jó gondolatokat is, de számomra nem többek egy nagy határ szrnál.


Minden ember más és más és alsó hangon 1000 különálló tulajdonságból tevődik össze. A pszichológia nem sokkal lépett tovább a 10000 évvel ez előttinél, amikor "jó" és "rossz" emberek voltak, csak most nem 2 féle ember van, hanem 20.

2014. nov. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:

ma 02:21-es vagyok


Meg mikor valaki bemagyaráz olyan összefüggéseket 2 tulajdonság között, amik közvetlenül nincsenek is, csak azért, mert ő látott már 2 olyat, akire igaz volt, majd kis kutakodás során talált még néhány ilyet.


Persze egy kutató néha az egész életét is feláldozza egy kutatásért, hogy kihozzon belőle valamit, csak a végén már az nem tűnik fel neki, hogy a kapott adatok teljesen mást igazolnak. :-D

2014. nov. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:

Szintén nagyon bírom, amikor valami régebbi pszichológiai kutatásról kiderül, hogy qrvára benézték, mert néhány (később kiderült) lényeges dologgal nem számoltak, és/vagy a kutatás lefolytatása is már befolyásolta az eredményt (ez manapság egyre ritkább). Leggyakrabban összekeverik az okot az okozattal.


Ráadásul sok pszihós munkáján látszik, hogy már annyira megszokták a dolgok, emberek és emberi tulajdonságok tipizálását, hogy képtelenek már bármit komplexebben vizsgálni és egymás hlyeségeit fogadják el és viszik tovább.


Persze a java része valid szokott lenni, de azért ordenáré nagy baromságokat is lehet olvasni a különféle pszichológiai könyvekben tényként beállítva.

2014. nov. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:

51,52,53:

így van, de a kérdést magát is kételkedve veszem a kérdező reakcióiból ítélve, kissé provokatív több helyen is.


De ha még igaz is, egy 19 éves tinilányról van szó akinek az önismerethez annyi köze van, mint nekem a zenéhez, és hidd el amikor azt mondom, nálam bot fülűbb ember kevés taposta e bolygó felszínét.

2014. nov. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam teljesen végig. Valahol már elég volt. :-D
2014. nov. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:

Nekem egy másik személyiségipusvrendszer sokkal jobban tetszik. Nem tudom hirtelen mi a neve, a lényege hogy 4!!! (NÉGY ) tulajdonság közül (szangvinikus, kolerikus, flegmatikus, melankólikus.) az egyes tulajdonságok mennyire jellemzőek rád. Sokkal több értelmét látom mint egy rakat személyiségtipust amit meg sem lehet jegyezni. (Biztos meg tudnám de másra kell a kapacitás. :)


Egyébként megcsináltam a tesztet, az eredményként kb egy horoszkóp színvonalával megegyező szart kaptam. (Talán INFJ 78,52,50,52) nem tudom ez mit árul el, de nem is érdekel. Az egyik lehetett volna legalább 42, annak van értelme is. :)

2014. nov. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt kitöltötted már?

[link]

Ha igen, milyen eredményt kaptál?


egy INTJ

2014. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
100%

Ez a teszt nem árul el többet a személyiségedről mint amennyit te megadsz magadról.

Azért az nagyon látszik hogy különlegesnek akarod hinni magad ezért hízeleg neked az a leírás amit a teszt végén kaptál. De ezzel semmi baj nincs: feltehetőleg most keresed a helyed a világban és nehezen birkózol meg azzal a gondolattal hogy semmiben nem emelkedsz ki a tömegből.

Valószínű mivel nehezen ismered be hibáidat ezért azt a tényt hogy páran utálnak (könyörgöm még tini vagy ebben a korban ilyen társaságban mindenki utál mindenkit, annyi a fúrás és áskálódás egymás ellen mint égen a csillag) inkább arra hárítod hogy különc vagy (hogy én hányszor hallottam már emberektől hogy jaaaj engem senki nem ért meg), minthogy egy aszociális pcsa.

2014. nov. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 Kurtz Bickle ***** válasza:

Abban egyetértek itt egyesekkel, hogy azért az embereket nem lehet csupán tizenvalahány kis kategóriába beletömöríteni. Szerintem viszont nagyon is hasznosak ezek a tesztek, és bizony sokat segíthetnek az önismeretben. Azt is érdemes ám figyelni, hogy az adott összetevőkre hány százalékot ad, bár azzal meg végképp nem tudnának mit kezdeni ezek az emberek. :-)


Én INFJ vagyok, viszont utóbbi időben úgy érzem, kezd átcsúszni az F T-be. Nekem tetszene egy ilyen nő, főleg, mert szerintem ez az egész "szociopata vagy?!" dolog azt takarja, hogy számodra más érzelmek a fontosak; máshogy reagálsz, vezeted le őket, mint a többi ember. Ülök a moziban, és amikor nekem kicsordul a könnyem, a közönség többi része nevet. Amikor meg ők hüppögnek meg "úristenem"-eznek, akkor én kuncogok. Fura.


"Úgy értem, te átkozottul okos vagy és ezt tudod is. Imádsz kérkedni is ezzel."

Ez is bejön! Van ez a nyomorult közhely, hogy "az igazán intelligens ember nem tudja, hogy intelligens" - na, szerintem ez egyszerű álszerénység, álszentség, és az önbizalom hiányos embereket zavarja. Bezzeg, ha valaki a házával, autójával, tévéjével vagy akár a "bomba" "pasijával" / "csajával" kérkedik, akkor semmi gond. Azok eredmények; nagy, elért célok. Blablabla. Az intelligencia legalább tényleg a tiéd, és egy életen át a tiéd is marad. Szóval igen is légy rá büszke. :-)


A többség utálni fog, ha nem fogod vissza magad, de amíg nem okozol fájdalmat, nem bántod őket, addig miért is kéne törődnöd az ő érzéseikkel? Engem már tartottak pszichopatának, gyilkosnak, autistának, homokosnak, művésznek, idiótának, pedig igazán nem is ismertek. Jót nevetek ezeken, aztán ennyi. :'D

2014. nov. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
Ez az MBTI teszt igenis elismert, és nem bullshit. Persze nem kell minden szavát szentírásnak venni, de jó kiindulóalap. A Fortune 100-as listáján lévő cégek közul 89 ezt a tesztet használja. :)
2014. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!