Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kívülállók, szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívülállók, szerintetek is elment az eszem?

Figyelt kérdés

Nos, a helyzet az, hogy 18 éves, érettségi előtt álló fiatal lány vagyok. 4 éve van barátom, az elejétől fogva jó a kapcsolatunk, az egyetlen probléma az volt mindig is, hogy 800 km választ el, ugyanis eleinte külföldön tanult, most dolgozik. (3 évvel idősebb) 2 havonta együtt vagyunk egy hetet, mostanig nagyjából elfogadtam ezt az egészet. Bonyolult családi hátterem és nehéz gyerekkorom miatt Ő tökéletes társnak bizonyult, megértett, elfogadott, szeretett. Az utóbbi időben viszont úgy érzem, már nem elég nekem ez a kapcsolat. Félek, hogy később bánni fogom, hogy fiatalon lekötöttem magam egy férfi mellett. Egyetemre készülök, a barátaim pedig tervezik hogy mennyi buli, mennyi pasizás, mennyi minden vár majd rájuk. Én pedig valahol igazságtalannak érzem, hogy a kapcsolatom miatt minden "jóból" kimaradjak. Próbálok mérlegelni, nem tudom megérné-e kilépni a kapcsolatból, illetve találnék-e még valakit aki ennyire szeret engem. A barátom nagyon ragaszkodik hozzám, nagyon szeret, nagyon akar, ez pedig néha már egy kicsit sok nekem.

nem tudom eldönteni, mit gondoltok, megérné szakítani? megérné együtt maradni ilyen fiatalon?

köszönöm a válaszokat!


2014. nov. 18. 20:57
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
82%
18 éves,miért is kéne szégyellnie magát??Igenis éljen bulizzon ismerkedjen.Ez nem jelenti azt össze fekszik bárkivel is.Elötte az élet,miért kéne az első pasinál lehorgonyoznia,mert most szereti?nagy élmény ám leköti egész életére aztán gyerekek majd válás.Mert mind kettő rájön nem is élt.Az élet bármit hozhat,most elengedi,élnek aztán talán egyszer ujra össze jönnek.Vagy nem,de semmi baj az élet nem áll meg.És nem törvényszerű vissza sírja mert milyen jó pasi volt.Lehet talál még ennél is jobbat.Én azt mondom olyan fiatal vagy,éld meg az álmaid élj aztán majd ráérsz komoly életre szoló kapcsolatra.Nem kell a legelső pasival leélned az élted.
2014. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
71%

"aztán bánhatom hogy miatta kihagytam a legszebb éveimet"

Na de mitől a legszebb? Ez a nem mindegy!

2014. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
82%

Szia

én 17évesen jöttem össze az exemmel és 21éves koromig együtt voltunk,míg ő nem szakított velem..

azt hittem nekem nem kell bulizás,sose mentem amúgy se érdekelt. miután szakítottunk,és énis egyetemre jártam,rájöttem mennyire nem éltem még egy percet sem,és később mikor jó barátokká váltunk,megbeszéltük,hogy nekem ez volt a helyes döntés.. rengeteg barátot szereztem az egyetemi évek alatt,és a munkatársakkal is nagyon sokat jártunk el csoportban együtt!

persze ne úgy képzeld,hogy lerészegedtem hetente,meg mindenkivel lefeküdtem.. egy fiúm volt,vele se volt komolyabb több hónapnál..

diplomáztam,elkezdtem dolgozni,és megismertem a mostani férjemet,akivel kialakult egy közös baráti kör,így a kikapcsolódás sem maradt el azóta sem :)

most 35hetes várandós vagyok,és örülök,hogy így alakult az életem.

Szeintem beszéld meg a pároddal,ő mit szeretne,említsd meg neki,hogy kicsit megingott a kapcsolatotokba vetett hited.. próbáld meg :)

2014. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Igazából én is attól félek, hogy előbb utóbb csak válás lenne, és nem akarom még két vagy több gyerek életét tönkretenni.

De már most úgy összenőtt a két család, az anyukája meg még jobban ragaszkodik hozzám. Nem tudom, hogy hogy is lehetne kilépni egy ilyen kapcsolatból. Ők már unokát terveznek, én pedig úgy érzem hogy szép lassan elment az eszem..

A péniszes válaszolónak mondanám, hogy itt nem a péniszekről van szó, de nem magyarázom, ha elsőre nem esett le a lényeg.

2014. nov. 18. 21:22
 15/42 A kérdező kommentje:
igazából azt bánom, hogy nem pár évvel később ismerkedtünk meg. Ő egy csodálatos ember, nem is képzelhetnék el nála jobb társat, DE csak a maga idejében. Most érzem csak igazán, hogy fiatal vagyok még ehhez.. :(
2014. nov. 18. 21:26
 16/42 anonim ***** válasza:
83%
Egy normális kapcsolatot soha nem érzel korlátnak. Neked szemmel láthatóan most nem arra van szükséged, hogy valaki 800 km távolságból szeressen, hanem hogy olyan barátod legyen, akivel együtt élvezheted a mindennapokat. Lelkiismereti okokból nem érdemes húzni egy kapcsolatot. Ami szép volt, azt meg kell köszönni egymásnak, és továbblépni.
2014. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
25%
Jaj neee, én mindjárt sírok. De most komolyan. :S Elképzelem ahogy elengeditek egymás kezét, pedig őrülten szeretitek egymást! :(
2014. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
81%
Ha szeretnéd, és vele akarnál maradni, akkor nem érdekelne semmilyen buli vagy pasizás. Semmi értelme tovább húzni, ha már nem vagy belé szerelmes és nem akarod ezt a kapcsolatot. Egyébként 2 hónap - 1 hét = 1 hónap és 3 hét amit teljesen szabadon tölthetnél el, nyilván nem tiltaná meg a bulizást. Ha neked még így is teher, akkor valószínűleg a pasizás rész érdekel, innentől kezdve megint csak nincs miről beszélni. Azért ne maradj vele, hogy legyen aki szeressen, megértsen, meg pótolja a családi háttered okozta hiányokat... így csak kihasználod őt.
2014. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
76%
Amiatt pedig hülyeség együtt maradni, mert "összenőtt a család". Nekem is volt fiatalon sokéves kapcsolatom, nálunk is szomorú volt az elválás, de ilyen az élet, nem horgonyozhatunk le az elsőnél, csak azért, mert az anyukája megkedvelt... ez nehéz dolog, de ez van.
2014. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Nekem sok éves kapcsolatom van, ő volt a legelső nekem minden téren az életemben, most fogunk összeházasodni. Nekem is mondták sokan h nem élem ki magam meg ilyen hülyeségek.. én hiába mondtam, hogy nekem nem kell más, mert boldog vagyok vele... addig addig beszélték tele a fejemet mindenféle hülyeséggel, h elkezdtem rajta agyalni.. olyannyira, hogy majdnem vége lett emiatt.. mások miatt.. elkezdtem én is olyanokon gondolkodni hogy kiélés, bulizás... de ez csak a kísértés volt. Egy világ, ami rám akarta erőltetni magát.. de rájöttem, hogy nekem semmi szükségem nincs rá, pedig akkor egy hajszálon múlt a kapcsolatom.. úgy örülök hogy jól döntöttem és nem a többieket néztem, a hülye mostani világi felfogást, életet... mert tönkretettem volna a jövőmet...
2014. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!