Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kívülállók, szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívülállók, szerintetek is elment az eszem?

Figyelt kérdés

Nos, a helyzet az, hogy 18 éves, érettségi előtt álló fiatal lány vagyok. 4 éve van barátom, az elejétől fogva jó a kapcsolatunk, az egyetlen probléma az volt mindig is, hogy 800 km választ el, ugyanis eleinte külföldön tanult, most dolgozik. (3 évvel idősebb) 2 havonta együtt vagyunk egy hetet, mostanig nagyjából elfogadtam ezt az egészet. Bonyolult családi hátterem és nehéz gyerekkorom miatt Ő tökéletes társnak bizonyult, megértett, elfogadott, szeretett. Az utóbbi időben viszont úgy érzem, már nem elég nekem ez a kapcsolat. Félek, hogy később bánni fogom, hogy fiatalon lekötöttem magam egy férfi mellett. Egyetemre készülök, a barátaim pedig tervezik hogy mennyi buli, mennyi pasizás, mennyi minden vár majd rájuk. Én pedig valahol igazságtalannak érzem, hogy a kapcsolatom miatt minden "jóból" kimaradjak. Próbálok mérlegelni, nem tudom megérné-e kilépni a kapcsolatból, illetve találnék-e még valakit aki ennyire szeret engem. A barátom nagyon ragaszkodik hozzám, nagyon szeret, nagyon akar, ez pedig néha már egy kicsit sok nekem.

nem tudom eldönteni, mit gondoltok, megérné szakítani? megérné együtt maradni ilyen fiatalon?

köszönöm a válaszokat!


2014. nov. 18. 20:57
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
49%

Hajajj... Ha már most sajnálod, hogy miből maradsz ki, akkor nem úgy tűnik, hogy jó lesz lekötni magadat.


Láttam már olyat, ahol minden szép és jó volt, s a még mindig nagyon fiatal nő 3 kicsi gyerek mellett jött rá, hogy még nem élt s lelépett egy másik fickóval.


Más esetet is láttam, ahol ugyan nem ez volt a helyzet, de volt egy látható gond a házassággal (alig volt otthon a munkamániás férj és apa). Ott is ugyanakkora tökéletes boldogságot mutattak, mint az első esetben - aztán hirtelen azt hallottam, válnak.

Még jónak tűnő házasságban is elege lehet valakinek valamilyen fontos dolog kimaradása miatt, de ha Te már most is elégedetlenkedsz... Az nem jó jel.

Persze, az élet bonyolult, lehet, hogy jól alakulnak a dolgok, de könnyen el tudom képzelni, hogy nem leszel boldog így.


Azonkívül...


"Próbálok mérlegelni, nem tudom megérné-e kilépni a kapcsolatból, illetve találnék-e még valakit aki ennyire szeret engem."

Ez nem úgy néz ki, hogy TE szereted őt... Nagyon nem. Szerintem hagyd szegényt, hogy találjon valakit, aki szereti...

2014. nov. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Nos azok alapján amiket leirtál tapasztalatból mondom: szakits. Nem azért, mert azt feltételezem, hogy nem szereted a barátodat, hanem azért, mert mindig benned lesz ez a dolog. És előbb utóbb úgy is eluralkodik rajtad ez a fajta hiányérzet és akkor boritani fogsz. Lehet évek múlva,de fogsz. Véleményem szerint már nem tiszta szivből szereted a barátod, nekem ez jön le. Saját tapasztalatról egy kicsit, hátha segit: 15 évesen jöttem össze az exemmel, ő 3 évvel idősebb volt. 6 évig voltunk együtt. Én is éreztem néha ezt a : Vajon milyen lehet mással érzést... Milyen lehet randizni? (Ő nem igazán udvarolt nekem, neten megismerkedtünk aztán össze is jöttünk, valahogy kimaradt a meghóditás, sosem volt romantikus...) Milyen lehet szinglinek lenni? Tudom, hogy benne is megfordultak ezek a gondolatok, de belebeszéltük magunkba, hogy mi márpedig nagyon szerelmesek vagyunk egymásba és bizony hamarosan jegyesek leszünk stb. Már éreztem sokszor, hogy a legalapvetőbb dolgokban mégsem egyezünk (házasság,felelősségtudat,egyenesség). A vége csúnya lett, ő megcsalt, én kihajitottam. Pár hétig szenvedtem, de csak azért, mert fájt az egomnak a másik csaj. Persze utána megtalált, hogy mennyire buta volt és mit veszitett blabla,na szokásos story. Én kiröhögtem. Ez lett az eredménye, hogy elsők voltunk egymásnak. Én utána olyan boldog voltam, hogy már tökre szégyelltem magam, hogy ilyen hosszú kapcsolat után vihogok, imádok élni, flörtölök. Majd ki csattantam :) Végig buliztam a nyarat, volt egy barátság extrákkal kapcsolatom is, amiből szintén sokat tanultam. Hozzáteszem, hogy az exem mellett én ugyanúgy buliztam, sosem korlátozott, ez tény :) Utólag rájöttem, hogy csak a megszokás és az újtól való félelem érzése miatt nem akartam külön válni tőle. Pedig már jól tudtam a szivem mélyén, hogy ennek annyi, nem is illünk össze. Most van egy új kapcsolatom, ami össze sem hasonlitható a másikkal. Úgy érzem megtaláltam a lelkem másik oldalát. Szinte ugyanazt gondoljuk, van, hogy egyszerre mondunk ki dolgokat. Csodálatos érzés. Érzem, hogy igazán szerelmes vagyok és nagyon szenvedélyes a kettőnk kapcsolata. Pont olyan férfi, mint amilyet megálmodtam magamnak. Egyeznek a tulajdonságaink, a jövőképünk. Egyszerűen érzem, hogy ez teljesen más. Megküzdött értem, nem volt könnyű, de nem adta fel. Azóta nem érdekel más férfi. Csak őt akarom állandóan érezni, és inkább vele szeretkeznék végig egy éjszakát minthogy végig bulizzam. Úgy érzem, hogy mostanra nyugodtam le ilyen téren. Járunk bulizni, de már nem annyit. Megváltozott minden, talán felnőttem :) Tervezem a jövőt, szeretnék majd családot, férjet. Most 23 éves vagyok. Hidd el, mindennek eljön az ideje, csak hallgass a szivedre, merj lépni! ;)
2014. nov. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Most neked a pasizás a lényeg vagy a buli? Mert nem értem miért ne tudnál barátnőkkel bulizni, piálni, szórakozni ha van egy pasid, pláne ha 2 havonta egy hetet látod! Előbb talán kóstolj bele ebbe így, anélkül hogy megdugatnád magad mással és eldöntheted mennyire is éri meg a buli!
2014. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Örömmel tudatom veletek, kedves válaszadók, hogy ismét rájöttem, mekkora kincs birtokosa vagyok, és ezt nem dobhatom el magamtól. Mindenkinek köszönöm a választ, sokat segítettetek! :)
2014. nov. 24. 21:05
 35/42 anonim ***** válasza:
Na végre,hogy megjött az eszed!
2014. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Gondolom ismét aktualizálódott a kérdés abból hogy a kiemeltek között volt. Őszintén szólva csak a kérdést olvastam de lehet hogy van még egy ilyen bunkó mint én aki ezt válaszolta.

Hagyd el éljél bulizzál idd magad lehetőleg minden nap 2x is seggrészere. Dugasd meg magad mindenkivel aki szembejön. Lopd el az útszéli csöves pálinkáját ha már nem futja a zsebpénz piára de legjobb ha drogozol is vagy a minimum hogy nyugtatóra piálj hogy tuti ne emlékezz rá hányan húztak meg aznap éjjel a wcben. Ilyen nőkre van a legnagyobb szükség nem mintha nem lenne belőlük a legtöbb. A 3 hónap gondolkodásodból is az következik hogy döntésképtelen naiv "nő" vagy. Majd jönnek sorba a kanok nyugi.

2015. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Hello kerdezo, ismet aktualis lett a kerdes ?:o
2015. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Igen... :( köszönöm a választ, de úgy gondolom hogy nem voltál még sz@r helyzetben, ha ilyeneket írsz. De valahogy nem érdekel az ilyen válasz, én nem mondtam hogy megdugatni akarom magam ugyhogy ne forgasd ki a a szavaimat
2015. jan. 28. 18:25
 39/42 anonim ***** válasza:

Hat kerdezo, nagyon sajnalom.. en csak ma lattam ezt a valaszt..

Valahol szereted a parod, de ha mar igy tobbszor is felvetodik benned ez a kerdes akkorvalami nem oke.

Lehet, hogy ha elhagyod elvezni fogod a flortoket, a pialast, de idovel unalmas lesz, es pont egy ilyen kapcsolstra, egy ilyen ferfira fogsz vagyni.. megeri?

Egyebkent meg gondolom nem vavy lekorlatozva, baratnokkel mert nem mesz el neha erre-arra, esetleg neha bulizni? Gobdolom a parodat nem zavarna, hisz biztok egymasban, hidd el mar ettol megjonne az a kis szabadsagerzet amire te vagysz.

Amugy nem lehet hogy inkabb csak a kapcsolat laposodott el? Talan lepnetek kene, az osszekoltozes fele.. tudom, lehet hogy hulyen hangzik hogy te ilyen valsagban erzed magad es en ezt hozom fel, de az is meglehet hogy azert erzed ez a bulis, pasizos dolgot mert ellaposodptt a kapcsolat, egyhango lett. De ezen egy kis akarassal konnyen lehetne valtoztatni, csak igy tavkapcsolatban nem konnyu.. tenyleg lepni kene a koltozessel.

En is voltam tavkapcsolatban es ugy erzes hogy egy tavkapcsolatnak ket vege lehet:

1. Osszekoltozes

2. Szakitas.

Szerintem beszelj vele a felelmeidrol, biztos jutnatok valamire.

Illetve amit irtam, menj el neha buliznu baratnokkel, esetleg 1x paroddal ha itthon van, de hidd el nekem hogy ha elhagynad, es bulizgatnal par honap mulva ez. Aklassz kis kapcsolat hianyozna..

Megkell talalni az egyensulyt, legyel szabad is, de megse. Erted?:)

2015. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:) az ilyen válaszok miatt írtam ki a kérdést. Betetted a bogarat a fülembe, ifazad lehet :)
2015. jan. 29. 05:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!