Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kívülállók, szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívülállók, szerintetek is elment az eszem?

Figyelt kérdés

Nos, a helyzet az, hogy 18 éves, érettségi előtt álló fiatal lány vagyok. 4 éve van barátom, az elejétől fogva jó a kapcsolatunk, az egyetlen probléma az volt mindig is, hogy 800 km választ el, ugyanis eleinte külföldön tanult, most dolgozik. (3 évvel idősebb) 2 havonta együtt vagyunk egy hetet, mostanig nagyjából elfogadtam ezt az egészet. Bonyolult családi hátterem és nehéz gyerekkorom miatt Ő tökéletes társnak bizonyult, megértett, elfogadott, szeretett. Az utóbbi időben viszont úgy érzem, már nem elég nekem ez a kapcsolat. Félek, hogy később bánni fogom, hogy fiatalon lekötöttem magam egy férfi mellett. Egyetemre készülök, a barátaim pedig tervezik hogy mennyi buli, mennyi pasizás, mennyi minden vár majd rájuk. Én pedig valahol igazságtalannak érzem, hogy a kapcsolatom miatt minden "jóból" kimaradjak. Próbálok mérlegelni, nem tudom megérné-e kilépni a kapcsolatból, illetve találnék-e még valakit aki ennyire szeret engem. A barátom nagyon ragaszkodik hozzám, nagyon szeret, nagyon akar, ez pedig néha már egy kicsit sok nekem.

nem tudom eldönteni, mit gondoltok, megérné szakítani? megérné együtt maradni ilyen fiatalon?

köszönöm a válaszokat!


2014. nov. 18. 20:57
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Kérdező én megértelek amúgy, elhiszem hogy valami hiányzik..

A barátod hol dolgozik most? Én Németországra tippelnék... az nem opció, hogy te kint járnál egyetemre és odaköltöznél?

2015. jan. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Igen. az én külföldi egyetemem nem jöhet szóba :(
2015. jan. 29. 15:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!