Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy békélhetnék meg a ténnyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy békélhetnék meg a ténnyel, hogy elhasználták a barátnőm?

Figyelt kérdés
Szörnyen idegesítenek az exei, nagyot csalódtam, amikor megtudtam, hogy nem szűz. Egy csúnya, ápolatlan, iskolázatlan tahó vette el a szüzességét, utána meg rá több évre lefeküdt egy szoknyavadász szépgyerekkel, akivel azt hitte, hogy komoly a kapcsolat, közben kihasználta, és még le is nyelte neki. Nem akarok így érezni, de ezek után kevésbé tudom tisztelni. Mit tegyek?

2014. nov. 18. 22:35
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
4%

Pont erröl irtam egy kérdésnél,az ilyeneket nem tisztelik,"nincs értékük"

Ne foglakozz vele...ha vele maradsz esélyes,hogy nagyot fogsz koppanni.

2014. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
ez a kettő volt neki
2014. nov. 18. 22:40
 13/60 anonim ***** válasza:
Ja,hogy kettö,akkor még nincs elhasználva:)
2014. nov. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 Költőnő? ***** válasza:
95%

A kérdező kommentje:


De volt, de mindenki tudja, hogy férfiaknál más a megítélése ennek

----> már miért lenne más?

2014. nov. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:
de igen, el van... két undorító élőlénnyel összefeküdt, bemocskolták.
2014. nov. 18. 22:42
 16/60 anonim ***** válasza:
92%
Te meg vagy a 3. undormány... -.-
2014. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 Költőnő? ***** válasza:
100%

troll.

Épeszű ember nem gondolkodik így.

2014. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
0%

Akkor te még ne szóljál, nekem a feleségemről derült ki (15 év, 2 gyerek után), hogy nem is tudja, hogy hányan mentek át rajta, még lány korában. És még mindig hazudik róla.

Igaz én elválok tőle emiatt.

Ha őszinte volt, akkor megtarthatod, de csak akkor, ha veled is hajlandó mindenre, könyörgés nélkül. Egyébként dobd ki. De azt is elárulom neked, hogy ha találsz, olyan nőt, aki nincs agyonhasználva, akkor mázlista vagy, vagy pedofil.

2014. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:

Miért ne gondolkodhatna így épeszű ember? Miért olyan nehéz elhinni, hogy zavar, hogy átmentek rajta előttem már ketten is, ráadásul emberi hulladékok?

51%-os a te látásmódod tetszik nekem. Félek, hogy megtudom, hogy nemcsak kettő volt neki.

Az meg alap, hogy mindent megtesz, éreztetem is, hogy örüljön, hogy nem dobom ki azok után, hogy ilyen emberek nedveit fogadta a szájába meg ilyenek.

2014. nov. 18. 22:49
 20/60 Költőnő? ***** válasza:
68%
mert egoista, nem korrekt, kettős mérce, soroljam még?
2014. nov. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!