Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy békélhetnék meg a ténnyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy békélhetnék meg a ténnyel, hogy elhasználták a barátnőm?

Figyelt kérdés
Szörnyen idegesítenek az exei, nagyot csalódtam, amikor megtudtam, hogy nem szűz. Egy csúnya, ápolatlan, iskolázatlan tahó vette el a szüzességét, utána meg rá több évre lefeküdt egy szoknyavadász szépgyerekkel, akivel azt hitte, hogy komoly a kapcsolat, közben kihasználta, és még le is nyelte neki. Nem akarok így érezni, de ezek után kevésbé tudom tisztelni. Mit tegyek?

2014. nov. 18. 22:35
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

37-es.

Ez így korrekt volt,meg kell hagyni. :)

Végre egy őszinte és normális választ is láttam nőtől itt gyk-n,nem csak a megjátszást,meg a kamuzást,ez is csoda számomra. :)

Nyilván teljesen másképpen látjuk férfi vagy női szemszögből,de én szívesen cserélnék picit veled,hogy lásd mik vannak "ezen az oldalon". :D

2014. nov. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:

nem értem, h miért kell ezen agyalnod, engem is részben ezért dobtak ki, mondjuk, ha elmondanám neked, h pont miért, akkor nem is lenne olyan nagy szám a bnőd. a csaj számát megadjam, összeillenétek, nemtom mit kell agyalni a múlton, igaz, h én sokkal rosszabb voltam, de akkor is, el kell felejteni, vagy ne beszéljetek semmiről.

azt is elmondta, h a homokozóban valszeg evett egy kis macskakakit, meg pisit is? mert elég sokan ettek sztem már, jaj a bacilusokról pedig ne is beszéljük, undorító dolog ez az élet. :D

2014. nov. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
100%

"Én csak tiszteletre méltó, szép nőkkel voltam együtt"


Nem tudom, hányan voltak, de ha ők ennyire rendben voltak, mégis minden kapcsolatodnak vége lett, akkor feltehetően te nem voltál elég jó nekik, vagy nem találtak méltónak magukhoz - mint ahogy most te érzel a barátnőd iránt.


# 36


"de az hogy te szeretsz olyat aki más rongynak használt.Bemocskolt. háááát az

nos az téged minősít..."


Te úgy fogod fel, ha szeretsz egy nőt, és szeretkezel vele, akkor "bemocskolod"? Te mocsoknak, szennynek tartod saját magadat?


Annyit tudsz egy nőnek adni férfiként, hogy "bemocskolod"?


Szerintem érdemes lenne megvizsgálnod, hogy rendben van az egészséges önértékelésed.

2014. nov. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:

#40


"38-as.

Az utolsó mondatoddal mindent elmondtál,és mennyire igaz sajnos...Nem olyan világot élünk.Pedig csak nem kéne a nőknek ennyire felszíneskedni,és akkor lehetne akár több olyan nő is,akinek úriember volt az exe például... :) vagy éppen a mostani barátja,csak hát ahhoz ugye nem elsőre kellene ítélkezni külsőről,hanem meg is kellene ismerni a másikat... :)"


Csak a saját nevemben beszélhetek, a múltban volt pár nem éppen úriembernek nevezhető barátom. Ennek ellenére én nem gondolom azt, hogy ez azért lett volna, mert olyan értéktelen, felszínes r*banc vagyok, csak hát az említett esetekben az menthetetlenül elvakult voltam és hülye. Hangsúlyozom, hogy nem voltak túlzottan jóképűek, de valami megfogott bennük, intelligensnek tűntek, okosnak, a kezdeti időszakban úgy tűnt fontos vagyok nekik. A valódi jellemük később mutatkozott meg, volt amelyik fel sem vállalta, amit valójában gondolt, csak engem hibáztatott. Persze számára így volt egyszerű. Természetesen nekem is van ezer hibám, de úgy vélem én mindig is korrekt voltam és őszinte a kapcsolataimban, sosem csaltam meg senkit, eszembe sem jutott. Nos, akkor ez felszínes viselkedésnek számít? Esélyt adtam újra és újra, hogy hátha, de belátom sokszor naiv voltam. Persze nem csak csalódásból áll az eddigi életem, voltak igenis intelligens, rendes barátaim is, akikkel a mai napig jóban vagyok. A jelenlegi párom akivel lassan 2 éve együtt vagyunk, szintén egy nagyon jó ember, tökéletesen megbízom benne, elfogadjuk egymás hülyeségeit, boldogok vagyunk.

2014. nov. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
0%

ne forgasd ki a szavaimat,más retkes jött ment mocskok mocskolják be.NEM ÉN,de te direkt ellenem fordítod a szavaim.


akivel én szeretkezek,(nem használtam még ezt a szót )


azt nem bemocskolom hanem többé teszem,egy pillanatra felemelem! értelmet adok a létének.Az csak örülhet,az csak köszönhet,és nem nagyképűségből mondom,nem vagyok az.De az csak több lesz tőlem aki velem volt.


viszont nem mindenkivel van ez így.Ki szeretne olyat,akit mások leköpnek.


és itt nem egy két elfogyasztott pasiról van szó,mondjuk úgy a retkesebb női réteg.Meg nem mind1 az az egy kettő miféle.Meg én barátnőmnek nevezzem,ő meg egy este alatt megkapta ugyanazt,akciósan


sajnos sok mindenre kell figyelni.De kib*aszott éber vagyok.

2014. nov. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:

#41


Igen, én is szívesen cserélnék egy férfival kis időre, sokszor tényleg rejtély számomra, hogy miért olyan nehéz a tiszta őszinte beszéd. Tudom jól, hogy a férfiakat sokszor egészen más motiválja az ismerkedésre, mint egy nőt, de ettől eltekintve is akadnak olyan helyzetek, mikor szívesen belelátnék egy férfi fejébe. Eléggé másképp működünk:) De azért törekedni kell arra, hogy megértsük egymást.

2014. nov. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ha a hölgynek a szemébe tudsz nézni, és azt mondani neki, hogy "azért nem kellesz, mert egy elhasznált ringyó vagy", akkor egyrészt kegyetlen vagy, mert ha a helyébe képzeled magad, te sem szeretnéd, ha ezzel vádolnának. Másrészt felszínesek az iránta való érzelmeid, ha ennyi eltántorít tőle. Ha miközben jártok, megcsal, az más, de az előélete igazán nem is tartozik rád. Ha ezért tisztátalannak tartod és idegenkedsz tőle, akkor vagy a felfogásodon változtass, vagy mondj búcsút a lánynak, véleményem szerint.
2014. nov. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%
Cuncus. Veszel egy guminőt, zsír újat, kibontod, oszt a tied lesz null kilométeresen. Szűz nőt. ne akarj, előbb utóbb dobbantani fog, a nem éltem ki magam szöveggel.
2014. nov. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
Csak az mondja, hogy ne törődjünk a multal, akinek szégyenkeznie kell miatta...
2014. nov. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel nem is tudom mi a baj, de tuti vmi agybaj ez sztem.
2014. nov. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!