Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy békélhetnék meg a ténnyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy békélhetnék meg a ténnyel, hogy elhasználták a barátnőm?

Figyelt kérdés
Szörnyen idegesítenek az exei, nagyot csalódtam, amikor megtudtam, hogy nem szűz. Egy csúnya, ápolatlan, iskolázatlan tahó vette el a szüzességét, utána meg rá több évre lefeküdt egy szoknyavadász szépgyerekkel, akivel azt hitte, hogy komoly a kapcsolat, közben kihasználta, és még le is nyelte neki. Nem akarok így érezni, de ezek után kevésbé tudom tisztelni. Mit tegyek?

2014. nov. 18. 22:35
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
94%

Figyu, szerintem szakítsatok. Te egy egoista vagy, abszolút nem foglalkozol mások véleményével, nemhogy a barátnőd érzéseivel. Tegyél neki egy szívességet és hagyd ott. Te leszel neki a harmadik f***fej az életében, remélhetőleg a 4. barátja megértőbb és intelligensebb lesz nálad.


Ja, és eddig csak tökéletes nőkkel jártál? Valami mégsem működött. Talán te nem voltál nekik elég jó :)

2014. nov. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
61%
#30 Én, mint nő szintén belefutottam életem során bunkó s**gfejekbe, akkor általánosítani kell? Sosem vonzottak a tahók, eleinte mindegyik az udvarias, kedves, megértő, érzelmes arcát mutatta, aztán pillanatok alatt betuskult, amint nem tetszett neki valami. Nyilván az csalódás volt, de addigra elcsavarta a fejemet, így több idő volt mire leesett, hogy bizony ez tahó.
2014. nov. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:

32-es.


Jó én férfi vagyok,de másodpercek alatt ránézésre megmondom neked melyik tuskó és melyik nem a viselkedéséből meg a gesztusaiból.Olyan egyszerű helyzet ez,felismerni a legkönnyebb őket.Csak hát elhisztek minden hülyeséget,ha egy "jóképű" gyerek magyaráz,és onnantól teljesen mindegy mit mondd igazából nektek...ez a baj...

2014. nov. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek. Addig leszek vele, amíg nem találok jobbat. Ennyi sajnos.
2014. nov. 18. 23:40
 35/60 anonim ***** válasza:
A realitás az, hogy ti egy vagytok a millió pár közül, akik nem szűzen ismerték meg egymást. Ha el tudjátok fogadni egymás előéletét, akkor boldogak lesztek együtt, ha meg nem, akkor külön váltok. Ha bajod van a másikkal, az a te bajod, mert a te elvárásaid szerint nem felel meg. Vagy alakítsd az elvárásaidat az ő múltjához, vagy tekints el tőle és adj neki tiszta lapot, ha annyira szereted, de a múltat megváltoztatni nem tudjátok. Ha boldogok akartok lenni együtt, akkor legyetek. Ennyi.
2014. nov. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
7%

NOS! más helyzet lenne ha csak megdugnád s tovább állnál.Ez volna az ésszerű.


de az hogy te szeretsz olyat aki más rongynak használt.Bemocskolt. háááát az

nos az téged minősít...:D és sok ilyen szerencsétlen pasi van


nem kell tisztelni,használni kell a dolgokat.



én elképzelhetetlennek azt tartom hogy nem tudnám előtte kikkel vagy mifélékkel volt.Alap egy kapcsoltban,másiknak elmesélni.Ahol ez nem így van,ott rejtegetik a dolgokat,amit rejtegetnek az mocskos és gyalázatos,bár én az ilyesmire gerjedek de ez most nem olyan.


olyan mintha használt autót vennél és nem tudnád ki a tulaj és mire használta a kocsit :)

2014. nov. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
#33 Valószínű, hogy én voltam a naiv. Aláírom, jóhiszemű voltam, nem gondoltam, hogy emberek lehetnek ennyire extrémen gyökerek. Viszont azt hozzáteszem, hogy nem a csinos pofijuk, vagy a bomba izmos testük csavarta el a fejem, egyik sem volt külsőleg tökéletes, sőt. Sokan nagyon jól színészkednek, és te, mint férfi nyilván átlátsz ezen, úgy, ahogy én is átlátok az álságos, hazug, manipulatív, csinos nőkön... Egytől egyig. Egy ezerrel udvarló és manipuláló férfin sajnos nem mindig. Idő kell mire az ember kiismeri a másikat. Persze akiről rikít, hogy prosztó barom, azzal szóba sem állok, de esetemben némileg árnyaltabb volt a dolog.
2014. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
89%

"Meggyőztetek. Addig leszek vele, amíg nem találok jobbat. Ennyi sajnos."


Ha egy gerinces, korrekt ember lennél szépen bevallanád a barátnődnek, hogy nem tudod elfogadni a múltbéli tévedéseit, és most szakítanál vele, nem pedig várnál addig, amíg jobb akad a horogra. Annyira önző vagy, hogy az már fáj. Ha csalódtál is benne emiatt (ami egyébként eléggé abszurd), akkor vállald is föl! Ő is ember, hibázott, nyilván bánja is, de ez elsősorban az ő problémája. Túl lépett ezeken, őszintén szeret téged, annyit sem érdemel, hogy elmondd neki az igazat, hogy így neked már nem pálya? :(


Egyébként elég kevés az esélye, hogy találsz olyan nőt 20-on felül, aki még szűz, illetve, olyat, akinek az eddigi összes barátja tökéletes úriember volt. Nem olyan világot élünk sajnos.

2014. nov. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
100%
Taigetosz pozitív... Csodálkozom, hogy ilyen emberek képesek létezni, mint te
2014. nov. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:

38-as.

Az utolsó mondatoddal mindent elmondtál,és mennyire igaz sajnos...Nem olyan világot élünk.Pedig csak nem kéne a nőknek ennyire felszíneskedni,és akkor lehetne akár több olyan nő is,akinek úriember volt az exe például... :) vagy éppen a mostani barátja,csak hát ahhoz ugye nem elsőre kellene ítélkezni külsőről,hanem meg is kellene ismerni a másikat... :)

2014. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!