Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy békélhetnék meg a ténnyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy békélhetnék meg a ténnyel, hogy elhasználták a barátnőm?

Figyelt kérdés
Szörnyen idegesítenek az exei, nagyot csalódtam, amikor megtudtam, hogy nem szűz. Egy csúnya, ápolatlan, iskolázatlan tahó vette el a szüzességét, utána meg rá több évre lefeküdt egy szoknyavadász szépgyerekkel, akivel azt hitte, hogy komoly a kapcsolat, közben kihasználta, és még le is nyelte neki. Nem akarok így érezni, de ezek után kevésbé tudom tisztelni. Mit tegyek?

2014. nov. 18. 22:35
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
Inkább indokold meg, hogy miért illetsz ilyen jelzőkkel!
2014. nov. 18. 22:52
 22/60 anonim ***** válasza:
100%

"De volt, de mindenki tudja, hogy férfiaknál más a megítélése ennek"


Persze, mindenki tudja, hogy a férfiaknak istenadta joga, hogy először annyi nővel bújjanak ágyba, amennyivel akarnak, aztán pedig ha kiszórakozták és kitombolták magaukat, akkor találjanak tartós kapcsolatra egy szende szűzlányt.


Ezért is alakította úgy az evolúció a nemek arányát, hogy legalább hatszor-hétszer annyi nő legyen, mint férfi.


Mindig jó szórakozom rajta, hogy ti cikizitek a női logikát! :-)))


Szerintem is jobban járna az "elhasznált" barátnőd a szakítással.


Mondjuk azt sosem értettem, hogy valaki miért tárgyalja ki az előző kapcsolata(i) intim részleteit, amik két emberre tartoznak - szerintem a volt szerelmeivel szemben is oltári bunkóság, és visszaélés a bizalmával.


De gondolom, ha így kifaggattad ezekről a témákről, nyilván te sem fogod bánni, hogy a következő pasija majd képben lesz a farok méretedről, meg az ágybéli teljesítményed részletiről.


Nekem nő létemre gyomorforgató, ha bárki kibeszél másokkal ilyet akár a kapcsolat alatt, akár a szakításuk után.

2014. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a barátnődet. Ő őszintén elmeséli neked eddigi élete fájdalmas csalódásait, te meg így reagálsz? Hát de undorító féreg vagy. Mi az, hogy csalódtál, hogy már nem szűz? Hány évesek vagytok? Hogy a fenébe várhatod el, hogy legyen szűz, ha te sem vagy az? Meg úgy eleve... Nonszensz. És ha volt előzőleg két barátja, akkor mi van? Olyan sok az? o.O A lány is hülye, hogy ennyire kitárgyalja, hogy még le is nyelte stb., de szerintem ezt magadtól is sejthetted. Egy kapcsolatban ez nagyjából alapnak mondható. Utólag kiderült, hogy kihasználták, átverték? Erről ő tehet? Persze, kár, hogy nem volt szemfülesebb, de mennyire elvárható a józan ítélőképesség, ha az embert épp elvakítja a rózsaszín köd??! Ismersz olyan embert, akit még soha nem vertek át? Baromállat. Te sem őszinte szeretetből vagy vele, ebből nagyon úgy tűnik. Megszívta kétszer , de ez csakis az ő dolga, az ő tapasztalatai, amiből lehet, hogy tanult, de ahogy elnézlek téged, lehet, hogy pár kört még le kell futnia, hogy megismerje a hozzá illő, kedves, elfogadó, értelmes pasit...
2014. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 Költőnő? ***** válasza:
100%

"hogy örüljön, hogy nem dobom ki azok után, hogy ilyen emberek nedveit fogadta a szájába meg ilyenek."

énénén. Mintha a tulajdonod lenne.

Azt meg, h szted ez egy férfinél más megítélésbe esik: na az a nem korrekt és az a kettős mérce.

2014. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
#19 Tudod, engemet is azzal hitegetett, hogy csak két pasija volt. Az egyik aki elvette a szüzességét, és az a szemét kidobta utána, és egy több éves kapcsolata, aminek miattam lett vége. Aztán kiderült, hogy ez csak sablon szöveg. 1 pasi 1 szex, maximum. Ha 2 hétig nem akart szexelni a csávó, akkor kidobta. A mi fiatalkorunkban állítólag ez volt a menő a lányok köreiben. És húzták a strigulákat, amikkel egymás előtt nagyképűsködtek. Talán nem véletlen, hogy sok az elvált kisgyerekes 30-40-es anyuka.
2014. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:

Azért beszélte ki a kapcsolatait, mert elvártam. Nem tűrném el, hogy pl. mások perverzióit megvalósítja, nekik istennő az ágyban, az én fszomat meg kesztyűvel fogja. Ha már nem felel meg nekem erkölcsileg, akkor alapból kicsit ki van szolgáltatva nekem, amit ő érzett is, ezért tudta, hogy be kell számolnia a múltjáról tabuk nélkül.


Az meg, hogy kihasználták, az ő hibája. Nem tudom, hogy miért hitte, hogy az a csávó komolyan akart tőle valamit, elvakította az egója, ami megint egy fekete pont az én szememben.

2014. nov. 18. 23:00
 27/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked is voltak előzőleg barátnőid, feltehetően te is szádba vettél ezt azt... Ez a barátnődet nem zavarja? Pedig ő is simán mondhatná, hogy annak a rühes ronda r**ancnak a p**áját nyaltad és ezek után majd elhányja magát valahányszor meg akarod csókolni.-.- Ja, téged sosem vert még át lány? Mert ha igen, akkor milyen alapon nézed hülyének a barátnődet? Mindenki tévedhet. Az érzelmek meg sajnos eléggé elvakítják az embert. Mondjuk úgy tűnik te eléggé érzéketlen vagy, hogy is érthetnéd meg ezt..?
2014. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
91%

A 26. hozzászólásod után javasolnám, hogy vizsgáld meg őszintén azt a kérdést, hogy te különb ember vagy-e (vagy pont nem) az általad kritizált előző két barátjánál.


Amúgy már vannak nagyon élethű felfújható szexbabák. Azoknál nem járhatsz úgy, hogy "elhasználták" előtted. :-)

2014. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:
Én csak tiszteletre méltó, szép nőkkel voltam együtt. Meg is kapná a magáét, ha rosszat szólna bármelyikre is! Nem véletlen, hogy nem teszi. Vagy érzi, hogy nincs mivel cikizni, vagy nem meri. Nekem mindkettő megfelel.
2014. nov. 18. 23:14
 30/60 anonim ***** válasza:
6%

A Kérdezőnek egy dologban van igaza szerintem.Az a része,hogy hát jajj milyen csalódásai voltak és ezt elmesélt neked,és ilyen bunkón reagál.Először is,az még érthető,ha egyszer átverték,és mondjuk az ELSŐ párjában csalódott,átverték,valahol érthető.Azonban belefutott ugyanabba a hibába,és ismét egy ökörrel jött össze a barátnője előtte,és ismét belefutott ugyanabba a baromi nagy hibába...

És még ti nők mondjátok,hogy nektek nem ezek kellenek?A bunkó,taplók egytől egyig,most viccen kívül mondom...

Ezen az oldalon is mennyi ilyet látni,hogy jajj megvert,megalázott a pasim stb....

Na de ki is választja őket?Akkor ki is a hibás? Van rajtuk kívül ezer másik normális ember,aki megbecsülné őket mondjuk,ehelyett a majmok mellett kötnek ki ugyanúgy...

2014. nov. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!