Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy békélhetnék meg a ténnyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy békélhetnék meg a ténnyel, hogy elhasználták a barátnőm?

Figyelt kérdés
Szörnyen idegesítenek az exei, nagyot csalódtam, amikor megtudtam, hogy nem szűz. Egy csúnya, ápolatlan, iskolázatlan tahó vette el a szüzességét, utána meg rá több évre lefeküdt egy szoknyavadász szépgyerekkel, akivel azt hitte, hogy komoly a kapcsolat, közben kihasználta, és még le is nyelte neki. Nem akarok így érezni, de ezek után kevésbé tudom tisztelni. Mit tegyek?

2014. nov. 18. 22:35
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

"Hogy békélhetnék meg a ténnyel, hogy elhasználták a barátnőm?"


Úgy, hogy őszintén szembenézel azzal a ténnyel, hogy téged is ugyanúgy "elhasználtak" a nők az előző kapcsolataidban. :-)


Vagy netalán az embert nézed, és elfogadod, hogy az is az élete része, hogy szeretett mást is előtted - mint ahogy te is.


Az, hogy te milyennek látod az előző két partnerét, eléggé szubjektív dolog, és könnyen lehet, hogy nem vagy elfogulatlan ebben a kérdésben.


Azt írtad, hogy "én csak tiszteletre méltó, szép nőkkel voltam együtt". Nem vagyok benne biztos, hogy ha a barátnőd jellemezné őket egy általa kiírt kérdésnél, akkor nem lenne mindjárt buta kis ribi belőlük, akik - fú, de gusztustalan módon - "még le is nyelték neked".


És kifejthetné itt, hogy még örölhetsz, ha ezek után a szájába veszi a péniszedet, ráadásul befogad a testébe, és csókolozik azzal a száddal, amivel azokat a ribiket nyalogattad a lábuk között. :-)))

2014. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:

Ha eddig csak tiszteletre méltó nőkkel voltál, és ő neked nem felel meg erkölcsileg akkor miért is vagy vele? Vagy azért, mert kamuztál, hogy milyenek voltak az előző nőid és ők laza erkölcsűek voltak, vagy pedig azért, ahogy mondtad, csak dugni akarod a jelenlegit, amíg nem találsz jobbat. Tehát így te is ugyanolyan tahó vagy, mint a barátnőd exei.

Mielőtt ítélkezel, nézzél magadba.

2014. nov. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
Ha neked ez a felfogásod, hogy a fiúk csak használják a nőket, akkor esetleg miért nem használod te is. Ennyi :D Nem kell ezen sokat agyalni, vágj bele... Aztán max. később rájössz, hogy többet jelent egy kapcsolat egymás használatánál...
2014. nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább arról van szó, hogy az említett nőnek nincs "tartása", és ez nagy probléma egy komoly kapcsolatban. Ami az idők során csak növekszik.
2014. nov. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:

# 54


"Szerintem inkább arról van szó, hogy az említett nőnek nincs "tartása" ...."


Szerintem tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy annak-nincsen-e tartása, aki (fogalmunk sincs, hány évesen) a harmadik partnerével van párkapcsolatban, vagy annak, akinek LEGALÁBB ugyanennyi kapcsolaton van túl (mert az exeiről ő is többes számban ír), és megfogalmazza ezeket a gondolatokat:


"zavar, hogy átmentek rajta" (de az nem zavarja, hogy - ha ezt így fogja fel - ő is "átment más nőkön")


"mindenki tudja, hogy férfiaknál más a megítélése ennek"


"Addig leszek vele, amíg nem találok jobbat."


A kérdező nemcsak logikából és következetes gondolkodásból vérzett el látványosan, hanem emberségből és empátiából is.


Arról, hogy a lány volt barátai milyen emberek valójában, fogalmunk sincs, mert joggal feltételezhető, hogy a kérdező nem tárgyilagos és elfogulatlan ebben a kérdésben, az viszont elég jól lejön az általa megfogalmazottakból, hogy ő milyen ember.


Gondolom, azért van oka annak, hogy egyetlen nő sem tartott ki mellette hosszabb távon azok közül, akik szerinte "csak tiszteletre méltó, szép nők" voltak.


Semmi gond, ha nem tetszik neki a barátnője múltja, de akkor nem kéne, nem szabadna vele lennie. Annyi gerinc és egyenesség azért kéne egy embernek, hogy nem marad úgy - jobb híján - kényelemszeretetből valakivel, ha így érez iránta.


Számomra egyértelmű, hogy itt lány számára lenne a legnagyobb jótétemény egy mielőbbi szakítás.


Én szívesebben élném le az egész életemet egyedül, mint egy ilyen férfival.

2014. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
kb. mindennel egyetértek, amit 55-ös írt.
2014. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
nem értitek az élet értelmét! nem értitek a világot ami körül vesz titeket kedves válaszolók.
2014. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

# 57


Arra nem gondoltál, hogy - mivel más az értékrendünk - talán nem abban látjuk az élet értelmét, amiben te, vagy éppen a kérdező? :-)


A hozzászólásaidat ismerve, én mondjuk biztosan teljesen másnak látom a világot, másnak az embereket, és máshogy szeretnék élni, mint te.

2014. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

miért?te hogy látod? mindig a jót?


illúziók mögé bújtok,és nem létező dolgokról beszéltek,nem létező dolgokat éltek meg,és át.Ez nem lehet jó.Ez semmilyen nem lehet.


én csak tömeget látok,üres tömeget,a semmit,csendben égve.És magamat,ami mindenné lesz...



téged azért szívesen látlak itt.

2014. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Fejtsd már ki lécci, hogy ez nálad miben merül ki :D
2014. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!