Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogok még változni? Lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok még változni? Lesz olyan aki megváltoztat?

Figyelt kérdés

Nagyon nem tudok monogám lenni, nem tudom elképzelni, hogy csak egy valakivel legyek. mindig jön valaki aki, új, aki izgalmas, és egyszerűen kell. Mondhatjátok, hogy r.banc vagyok, ez van, az érdekel, hogy jöhet olyan személy, aki mindent megad és úgymond rá sem tudok nézni másra. Nekem sem jó így, lehet hogy most ki kell élnem magam és majd később megnyugszom...


Volt hasonló helyzetben más is?



23L


2014. nov. 19. 23:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Biztos van oka, pont az a baj, hogy szeretnek én meg megbántom őket. Férfiakra értem... volt múltkor valaki akihez vonzódtam és lehetett volna komolyabb, de jó lelkű pasi volt és inkább véget vetettem az ismerkedésnek, mert tudtam, hogy csak bántnám.


Pont ez az, hogy én nem tartom magam "érzőnek". plusz hiába érző valaki, akárki véleményére gondolom nem ad.

2014. nov. 20. 00:09
 12/16 anonim ***** válasza:
hát veszettül sajnállak, nincs annál szebb ajándék mint a legerősebbnek és leggyengébbnek is lenni vki mellett, úgy értem olyan nagy érzelmet táplálni felé
2014. nov. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

haha pedig elég nyomorékok ha téged "szeretnek",szóval bántsd csak őket,ne sajnáld.

egyébként tucat ilyen van mint te,kiélt,kétes családi hátterű lelkironcsok....semmi extra,legalább lenne valami beteges szexuális vágya vagy valami,ez így unalmas

2014. nov. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szergej55 ***** válasza:
Vegyél 8 macskát.
2014. nov. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
9et és hívd mindet ugyanúgy,ha megdöglik egy kettő,vagy véletlenül felgyújtod,vagy felakasztod,tényleg 9 élete lesz
2014. nov. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A családi hátteremmel minden rendben van. a szüleim mai napig szerelmesek egymásba. Másban lehet a hiba. fene tudja később mi lesz, élvezem is így meg nem is. Élvezem, de érzem, hogy valami hiányzik...
2014. nov. 20. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!