Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várom el, hogy a barátom leszokjon a fűről?

Figyelt kérdés
kb fél éve vagyunk együtt, mindketten komolyan gondoljuk. ő hetente egyszer-kétszer (néha ritkábban) beszív, leginkább akkor, amikor nem vagyunk együtt. én utálom az ilyet és szeretném, ha teljesen felhagyna vele. jogos, ugye?

2014. dec. 5. 13:45
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Egyezzetek meg abban, hogy a hétvégi piálás helyett téphet, ha akar! Ez heti egy alkalom, nem sok.
2014. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
#9 azért, mert egyszerűen nem látom értelmét. feleslegesen költi erre az amúgysem túl sok pénzét és hosszútávon a fű nem megoldás semmire. ezzel lehet vitatkozni, de szerintem rossz hatással van az emberre, én nem szeretem látni, ahogy a hozzám közel állók függenek valamitől (drog, alkohol, gyógyszerek, akármi). utálom, mikor arról beszélnek, hogy be fognak tépni meg hogy ki hozza a cuccot meg ilyesmi. én komolyan terveznék vele.
2014. dec. 5. 14:00
 13/37 anonim ***** válasza:
67%

mit nem szeretsz benne mikor be van tépve?

te próbáltad már?

nagyon jól el lehet lazulni tőle. persze fajta kérdése.

heti 1-2 alkalom az havi 2-3g kb 7500ft hollandban 20-30euro. nem nagy beruházás.

jobb lenne ha inna vagy szintetizálna?

2014. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
0%
Ha az elején nem akartál feltételeket szabni, akkor később se szabj. Az lenne a jogos, ha a srác kidobna, mert meg akarod szabni neki, mit csináljon és mit ne heti 1-2 alkalommal a szabadidejében amikor éppen ott sem vagy vele.
2014. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
90%

A fű is tudatmódosító. Én nem tudnám elfogadni ezt.


Beszélj vele, de nem lesz könnyű, mert neki kell akarnia leszokni saját maga miatt.

Másrészről meg fél évig így éltetek, elfogadtad úgymond, szóval kicsit nem "jogosan" várod most el ezt tőle.

2014. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

"jobb lenne ha inna vagy szintetizálna?"

Nem, az lenne a jobb, ha nem drogozna egyáltalán!

2014. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
próbáltam már én is, de egyszerűen én nem érzem a késztetést, hogy na most beszívjak. sokan azért csinálják, hogy kicsit kikapcsolósjanak a szar hétköznapi dolgokból, de attól még a problémák ugyanúgy megvannak. én okés lennék vele, ha kezdetnek csak ritkítaná az alkalmakat. amúgy régebben szintetikus dolgokkal is élt, mióta együtt vagyunk, azóta csak párszor. de az is olyan, hogy megígérte, hogy soha többé és akkor mégis. bár tény, hogy van valami fejlődés féle..
2014. dec. 5. 14:04
 18/37 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nem minden nap van totál betépve. Vannak emberek, akiknek ez életérzés és nem drogként tekintenek rá és minden nap tolják, minden napszakban.

Szerintem még mindig jobb, minthogy matt részegre igya magát, vagy techno bulikba járjon beszintetikázva heti 1x minimum (mert sajnos egyre több az ilyen).

Senki sem tökéletes, neked is vannak biztos rigolyáid, amit ő elfogad és nem akar mindenáron megváltoztatni. Nem mellékes az sem, hogy nem titkolózik, hazudozik neked!

N

2014. dec. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

"sokan azért csinálják, hogy kicsit kikapcsolódjanak a szar hétköznapi dolgokból, de attól még a problémák ugyanúgy megvannak"


Igen, sokan meg tévéznek egy kicsit vagy játszanak, vagy GYK-znak, barátokkal lógnak, stb. hogy kikapcsolódjanak a hétköznapi dolgokból, tudod ez egy tök normális jelenség, hogy az ember nem akar 0-24 az élete problémáival foglalkozni. Úgy beszélsz, mintha minden nap azzal kezdené a napot, hogy jól beszív aztán csak fetreng egész nap bedrogozva.

2014. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
mindenkinek igaza van kicsit. ezért tettem fel a kérdést, hogy szerintetek jogos-e vagy ez már a 'túl szoros póráz' kategória. az elejétől kezdve tudta, hogy ez nekem nem annyira tetszik, de valahogy akkor még rózsaszínebb volt a köd meg minden. párszor már láttam beszívva (én tiszta voltam) és nagyon rossz volt látni, hogy mennyire le van tompulva és butulva úgy. nem szeretem, ha ilyen, akkor sem, ha épp nem látom.
2014. dec. 5. 14:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!