Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várom el, hogy a barátom leszokjon a fűről?

Figyelt kérdés
kb fél éve vagyunk együtt, mindketten komolyan gondoljuk. ő hetente egyszer-kétszer (néha ritkábban) beszív, leginkább akkor, amikor nem vagyunk együtt. én utálom az ilyet és szeretném, ha teljesen felhagyna vele. jogos, ugye?

2014. dec. 5. 13:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Ez az értékrendemtől függ.


Én az értékrendem szerint soha nem jönnék össze egy olyan lánnyal (fiú vagyok), aki cigizik/füvezik vagy egyéb függősége van.


Döntsd el, hogy a te értékrendedbe belefér-e vagy sem. Ha nem, akkor először kérd meg, és érvelj a fű ellen.

2014. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
# 19 igen, de mondjuk a barátokkal való lógásnak nincsenek káros hatásai. persze vannak mondjuk játék meg internetfüggők is, az se jobb, de azok már szélsőséges esetek. nyilván nekem is vannak hibáim, amiken próbálok változtatni, de azok más jellegűek és nem kapcsolódnak ide.
2014. dec. 5. 14:11
 23/37 anonim ***** válasza:

* értékrendedtől (21-es vagyok)


Mondd el neki, hogy szerinted beszívva undorítóan viselkedik, ez egy elég jó érv lehet.

2014. dec. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Minden kockázatokkal jár, ha a barátaiddal mész valamerre, elüthet az autó, ennyit erről. De attól még nem fogsz otthon maradni mindig, csak mert az biztonságosabb. Heti 1-2 alkalom füvezéstől annyi baja csak nem lesz, ez mégsem kokain azért.
2014. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

#22


Akkor hagyd ott. Szerintem.


Mert ennek jó vége már nem lesz.

2014. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Ne légy már buta. Nem kérheted, hogy miattad csinálja másképp. Lehet, hogy még az elején nem tudtad, hiszen a drogosok általában nem dicsekednek ezzel, de már tudod... Ennek fényében döntsd el, hogy így is elfogadod e, vagy hagyd ott a francba. Ha a véleményemet kérdezed (ismertem nagyon sok ilyen embert), akkor hagyd ott. Itt nem pusztán azzal van a baj, aki füvezik (hiszen számtalan helyen ez egy elfogadott dolog), hanem ezekkel a haveri "társaságokkal" Magyarországon, na ott már van bőven probléma. (hiszen logikusan ismerni kell azt is, akitől vesszük...) Egy ilyen ismeretség csak púp az ember hátán és nem tudhatod mikor lesz ebből hátrány mindkettőtök számára. Ilyen emberek között nőttem fel és kimondottan örülök, hogy már egyet sem ismerek. Nem tudom mennyi idős vagy, de szerintem bőven lesz még alkalmad, hogy megismerj valakit. Ezen ne is filózz...
2014. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
75%
Ki az a mentálisan sérült, aki lepontozott, mert rámutattam, hogya kábítószer birtoklása bűncselekmény? Ez egy objektív tény, nem rajtam kéne levezetni a tehetetlen dühötöket, idióta hippik.
2014. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
akkor álomvilágban élek, ha azt gondolom, hogy miattam - ha nem is szokik le teljesen - de azért jóval ritkábban fog majd füvezni? nagyon szeret és hajlana a változásra szerintem, DE mondom, hogy ott van a baráti társasága, ahol ez 'alap'. ilyen környezetben nagyon nehéz nem szívni néha.
2014. dec. 5. 14:40
 29/37 anonim ***** válasza:

Legyünk őszinték, itt az elsősorban a probléma az addikció.


Nem álszentségből mondom, láttam én jól szituált holland úriembereket hétvégén rágyújtani egy slukkra mert épp úgy hozta a helyzet.

Meg láttam ideggyenge srácot, aki már aludni sem tudott a spanglija nélkül. És igen, tiszta állapotában is csumára készen volt, a bevásárlólistára meg az unokatesóira nem emlékezett.



A baj ott kezdődik, ha ez egy rendszeres dolog, és a hiánya esetén elszabadul a pokol.

Tökmindegy, ha ilyen gyakorisággal inna meg egy liter bort, az is gáz lenne. De ha a játékgép vagy a kakaóscsiga lenne az, amit rendszeresen meg kell kapnia ahhoz hogy működjön az élete, az is egy függőség.


A függőség első sorban lelki probléma, a szokások, rituálék csak a tünetek.

Nem tehet róla hogy beteg. Azonban nem vagy köteles asszisztáli a betegségéhez, mert ezt a terhet nem mindenki bírja el, neked is csak egy életed van, és nem vagy köteles tönkretenni magad miatta.

2014. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

Engem is zavarna, de én össze sem jöttem volna vele.

Vagy elfogadod, vagy nem jössz vele össze.

Mindig is utáltam az ilyen lányokat(pedig énis lány vagyok), akik összejönnek valakivel, elvileg úgy szeretik ahogy van, de mégis szép lassan kiforgatják magából a párjukat.

Az egyik haverommal is ez lett.

A legnagyobb partiarc volt, egyedi külsővel. Aztán összejött egy lánnyal, és szép fokozatosan, a tiltogatások miatt teljesen más lett. Most kb olyan, mint egy homokos papucs.

2014. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!