Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várom el, hogy a barátom leszokjon a fűről?

Figyelt kérdés
kb fél éve vagyunk együtt, mindketten komolyan gondoljuk. ő hetente egyszer-kétszer (néha ritkábban) beszív, leginkább akkor, amikor nem vagyunk együtt. én utálom az ilyet és szeretném, ha teljesen felhagyna vele. jogos, ugye?

2014. dec. 5. 13:45
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Fúúú néhány kommentel nagyon nem értek egyet..

Két féle véleményre oszlik a kommentelők véleménye.

1. Akik füveznek/füveztek

2. Akik nem értenek egyet a kábítószerekkel, meg minden féle káros dolgokkal.

Én magamat a 2. csoportba sorolnám, bár azt hozzá kell tenni, hogy eléggé toleráns vagyok másokkal, és megértem az ilyen embereket, Nyílván meg van az oka, hogy miért teszik. Illetve nem ítélem el őket.

Nem értek pár válaszolót. ---> "Neked is vannak hibáid" stb.

Igen, mindenkinek vannak hibái, de nem mindegy, hogy milyen. Az, hogy egyszer-egyszer elszív egy füves cigit, szerintem még nem olyan hatalmas hiba. De az hogy heti többször az nekem már egy kicsit sok..

A kérdésedből ítélve szerintem szeret téged, és megteszi, hogy nem előtted csinálja, és nyit afelé, hogy csökkentse az adagot. Azt javaslom, hogy előszőr csak korlátozzátok az alkalmakat, és fokozatosan csökkentsétek. Szerintem ha mind2-ben van elég akaraterő, akkor sikerülhet, és biztos vagyok benne, hogy később hálás lesz neked, hogy segítettél neki.

2014. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
#30 azert ne tulozzunk mar. Az hogy kiforgatom a paromat onmagabol, nem egyenlo azzal, hogy azt szeretnem, hogy felhagyjon egy karos, egeszsegtelen (es mellesleg illegalis) szokasaval.
2014. dec. 5. 18:43
 33/37 anonim ***** válasza:

"Két féle véleményre oszlik a kommentelők véleménye.

1. Akik füveznek/füveztek

2. Akik nem értenek egyet a kábítószerekkel, meg minden féle káros dolgokkal. "


Azért ennyire nem fekete-fehér a helyzet. Szerintem van a 3. kategória, a nem tépek, nem dohányzom, de abszolúte a legalizálás mellett vagyok.


Egyrészt mert nem duvább mint a pia vagy a cigi, másrészt mert így kontrollálható lenne a minőség, és az esetleges függők kezelése.


Az más kérdés, hogy nem szeretnék függővel együtt élni. Tökmindegy mitől függ.

2014. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

"mert így kontrollálható lenne a minőség,"!!!


Viccelsz? Az alkoholoknál kontrolállva van? Nem! Ugyanúgy van kannásbor meg suttyomban főzött házicefre...

2014. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
34! De a kannásborról legalább lehet tudni, hogy kannásbor.
2014. dec. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Amúgy a túlzott fűfogyasztás tényleg rossz dolog, de a heti 1-2 alkalom az még bőven nem ide tartozik.

Kérdező, valami olyasmit mondtál, hogy ritka az olyan srác, akivel ennyire egy hullámhosszon vagytok. Ez a srác pedig néha füvezik. Ez egy aspektusa az életének, hozzátartozik. Tedd fel magadnak a kérdést, tényleg ekkora probléma ez? Mindenki itt mondogatja, hogy ez nem rendes dolog, nem fér bele az értékrendjébe stb... hát én meg rengeteg olyan embert ismerek, akik sose nyúltak droghoz, de mégis kiállhatatlanok, rosszindulatúak, hazudoznak, nagyképűek, vagy éppen rendmániások, dührohamaik vannak, rasszisták, másokon töltik le a dühüket stb stb. Egy ember annyiféle módon lehet elb'szott. A heti egy-két beszívás a haverokkal még önmagában nem nagy probléma ezekhez képest. Meg ezen azért legalább lehet változtatni.

Szóval, persze, ha ez téged zavar, megpróbálhattok kompromisszumra jutni, de szerintem önmagában csak ezért ne ess pánikba.

2014. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Montad neki hogy azt szeretnéd hogy teljesen abba hadja a füvezést? ha igen mit szolt rá? szerintem jogosan várod el hogy abba hadja
2014. dec. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!