Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tele a világ, a közbeszéd, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele a világ, a közbeszéd, az internet azzal, hogy a férfiak ilyenek-olyanok. Éretlenek, nem tisztelik a nőket. Én pont az ellenkezőjét látom. Hogy lehet elérni, hogy a belső értékekre figyeljenek a hölgyek? Mikor tiszteltek egy férfit?

Figyelt kérdés
Sajnos újra és újra igazolja az élet, hogy a nő csak azt a férfit tiszteli vagy értékeli, aki félelmet ébreszt benne és fizikailag erős, domináns,igazi bunkó, esetleg goromba. Ezért az emberért akár a megaláztatást és a fizikai erőszakot is vállalják, mert az ilyenbe "szerelmesek". Miért nem fontos égy nőnek a való emberi érték, a lélek, a megjelenés, a külsősőég és a süket duma, játszmák helyett? Hol vannak az emberileg és érzelmileg érett, eégszséges hölgyek manapság? (30 alatt..)

2014. dec. 7. 18:53
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

amúgy egyetértek, hogy a férfiaknak jobban meg kell felelniük a nők számára, és a nők általában egymásnak akarnak megfelelni (versengés).


a nő elvárja a biztonságot, eltartást, anyagi dolgokat, elvárja hogy lelkigondozója legyen a pasi, hogy sose legyen fáradt vagy szomorú vagy feszült a férfi.


a férfi elvárja mondjuk a testiséget, manapság már nem divat a főzöcskézés. azért itt van egy nagy egyenlőtlenség.


a férfi legyen őszinte, beszéljen az érzelmeiről... hogy a nő kedvére manipulálhasson és irányítson.

2014. dec. 7. 19:11
 12/35 A kérdező kommentje:
elég egy "retikült" (mtv) megnézni.
2014. dec. 7. 19:14
 13/35 anonim ***** válasza:
Pont csak azokat veszik észre a csajok, akik "éretlenek, nem tisztelik a nőket". És ezek dugnak a legtöbbet. A rendes pasikat meg elküldik a francba, főleg ha még nem is jóképű, akkor meg esélytelen.
2014. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

az a gondolat tetszik, hogy nem találjuk meg az egyensúlyt mi férfiak/ v én nem találom meg/ a finomság és a dominancia közt.


Sokat gondolkodtam, hogy túl udvarias vagyok, és amikor szólok, hogy kérlek vegyél figyelembe engem is, teljesen kiakad az illető. De most komolyan,


nem pont ettől férfias a férfi? hogy nem vagdalózik, de egyenes marad?


Még egyszer - úgy vélem- nem belső tulajdonságokkal lehet kiérdemelni egy tipikus mai hölgy szerelmét/tiszteletét irányunkban.


Külsőségek és divat/ösztönök alapján néznek ránk, férfiakra.

2014. dec. 7. 19:17
 15/35 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, hogy bármelyik nő is kötelezve lenne otthoni csapjavításra. De ezt jelen esetben off lenne kitárgyalni.Azonban privátban szívesen kifejtem.
2014. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
hozzáteszem: én a párkapcsolatról beszélek. nem a felszedésről. igen úgy látom, hogy még a párkapcsolatban is, a mély belső értékek, őszinteség és moralitás nem AD a kapcsolatért való cselekvésre KEDVET a hölgynek, ha a férfi nem valami tökéletes fizikumu és elérhetelen külső ideál.
2014. dec. 7. 19:21
 17/35 anonim ***** válasza:

nézzed a retikült a valóság helyett, ha attól jobban érzed magad.

jó, ha tudod, hogy bizonyításértéke a barátok köztével vetekszik.

2014. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Pisti, írjad nyugodtan. Én hoztam fel a csapot.
2014. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Valaki üsse már le a kérdezőt, csak mondja és mondja, közben meg leszarja hogy miket válaszolnak.
2014. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

azt hiszem, néhány kommentelő nem olvas engem. ki nézi a retikült? példaként hoztam fel az egyoldalú hozzáállásra és a sok butaságra.

a kérdező meg csak hozzászól, és várja a TE értelmes válaszod :)

2014. dec. 8. 09:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!