Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme manapság párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme manapság párkapcsolatban gondolkodni hosszú távon?

Figyelt kérdés
Sajnos tele vagyok rossz tapasztalatokkal, kapcsolatig nem jutottam el senkivel (jóképűnek mondanak és sportolok is jópár éve) és fura, de úgy érzem már elég jól beleszoktam ebbe az állapotba, és csak egy akadályként látnám, ha összejönne. Egy ideje nem is próbálkozom kialakítani semmit. Megvannak a saját terveim, amik mellet nem nagyon szeretnék energiát áldozni további bizonytalan ismerkedésekre. Még csak 24 vagyok, de úgy érzem érzelmi szinten már szinte teljesen kiégtem a sok viszonzatlan dolog miatt és már konkrétan lesz.rom az egészet. Van más is így ezzel ? 24/F

2014. dec. 8. 22:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%
Már amikor olvastam #9-es válaszát, tudtam, hogy hasonló ostaba hozzászólásokat fog kapni. De ez még semmi, miguel, jönnek még a mindenttudó tizenévesek és porig pontoznak.
2014. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
13%
Tudom, eddig is mindig velük gyűlt meg a bajom. :D De legalább amíg írnak, addig is gondolkodnak rajta.
2014. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy a nők hajtanák előre a világot. Sokkal inkább az emberi elme tudásszomja, hogy megismerje a megismerhetetlent, elérje az elérhetetlent, illetve a kíváncsiság. Szóval nem hinném Miquel, nem hinném :)
2014. dec. 13. 19:02
 14/15 A kérdező kommentje:
A nők mesterien értenek ahhoz, hogy a férfiak fejét igába hajtsák a létükkel, a bájaikkal. Sokan beleesnek ebbe, úgy, mint Miquel. Ők a tökéletes partnerjelöltek, akiken kiválóan tudnak majd élősködni. Bevallom, én nem vagyok erre a szerepre predesztinálva, és azt hiszem jobb is így.
2014. dec. 13. 19:06
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a Miguel név mögött egy önimádó feminista lapul. Akkor kérdezem, hogy azok a férfiak, akiket nem érdekeltek a nők, de csodás dolgokat hoztam létre (pl. Michelangelo, Csajkovszkij) vagy akár a szerzetesek ( Bánki Donát, Mendel), női tudósok, művészek miért alkottak?
2015. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!