Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győződhetnék meg arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győződhetnék meg arról hogy a menyasszonyom szerelmes belém? Néha úgy érzem hogy bizonytalan és talán nem is szerelmes, nem igazán szenvedélyes velem.

Figyelt kérdés
Az igaszság az hogy néha elő elő jön belőle egy kis szenvedély,ereszd el a hajam,amikor tényleg azt érzem hogy pl a szexbe teljesen átadja nekem magát.Tudom hogy sokkal több van benne ennél,de úgy érzem mintha nem nekem tartogatná.Pedig én szenvedélyes vagyok az ágyban és mindent meg is teszek azért hogy jó legyen neki is.Már jópár hónapja ezt érzem rajta.Már mondtam is neki,hogy mondja meg ha nem szerelmes belém,mert úgy érzem nem az.Azt mondja ez nem igaz.Néha néha előjön belőle a felhőtlen szeretkezés,de sokszor a haját piszkálja,vagy azért szól rám hogy szúr a szakállam.Én úgy vagyok vele,ha jó és élvezem,engem nem köt le ilyen és bomba is robbanhatna mellettem akár.Már néha úgy érzem nem vagyok neki elég vonzó,általában ez akkor szokott lenni,ha én kezdeményezek,pedig aztán mindent csinálok hogy jó legyen neki.Soha nem volt még ilyen egy nőnél sem.
2014. dec. 10. 12:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A szex csak egy dolog. Főleg, ha régóta együtt vagytok, az is lehet, hogy kicsit már a megszokás is beleszól. A kapcsolat többi területein sem érzed, hogy szeret? Pl. ha hosszabb ideig nem lát, hiányzol neki és nagyon megörül neked, amikor újra lát? Ha visszahúzódsz, akkor ő közeledik, vagy letojja?
2015. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!