Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellemetlen. Hogy magyarázzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen. Hogy magyarázzam meg, hogy nem rá haragudtam, amiért kimosta a "barátom" pólóját? Miért kell ezért így berágnia?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 1 éve együtt vagyunk és minden oké, a családom is szereti. Viszont a szex nem működik... Konkrétan semennyire, sosem voltunk "úgy" együtt. De 2 hónapja egy buliban csókolóztam az első szerelmemmel (14-15 évesen, totál plátói volt) és azóta néha találkozunk az iskolán kívül is, vele veszítettem el. Róla a barátom nem tudott, gondolom érthető okokból.

Hétfőn nálam aludt és elcsórtam az egyik pólóját. Másnap elfelejtettem eltenni és anya kérdezte, hogy azt a barátom hagyta-e itt (szombaton nálunk aludt, először, semmi nem volt). Én pedig gyorsan mondtam, hogy igen, nem foglalkoztam vele.

Erre ma kísértem ki a barátomat és anya mondta, hogy várjunk, kimosta a pólóját és odaadta neki. Nagyon kellemetlen volt, hogy ott álltunk az előszobában négyen, mert közben befutott a nővérem is és a barátom csak annyit mondott, hogy akkor most jobb, ha megy és majd beszélünk. Még csak meg sem ölelt, úgy ment el, mint aki tudja az egészet.


Utána mondtam anyának, hogy "köszi, hogy tönkretetted a kapcsolatomat, nemcsoda, hogy a 4. válásod zajlik". Nem gondoltam komolyan, csak ideges voltam és feldúlt. De most haragszik, pedig ő mondott nekem már csúnyábbat is.

Most mit csináljak??


2014. dec. 11. 21:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Felszarvazod a pasidat és hazudsz anyukádnak, és aztán őt okolod azért, mert hitt neked? Szép, mondhatom.... Nézzél már egy kicsit magadba!

És egyáltalán minek vagy olyan pasival, aki nem elég jó neked? Ha igazán szeretnéd, akkor nem csaltad volna meg. Ha meg úgysem működik a kapcsolatotok (bármilyen szempontból) akkor tisztességesebb lett volna szakítani vele már a megcsalás előtt.

2014. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
44%
NA éppen ezért mondják a 16-18 éves tinikre, hogy nem érettek érzelmileg a szexre - és szerintem párkapcsolatra sem, sajnos....
2014. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Jó nekem a barátom és szeretem. De néhány dolgot nem tudunk együtt csinálni, mint már írtam. Ettől függetlenül szeretem.
2014. dec. 11. 22:19
 14/25 anonim ***** válasza:
96%

hogy jön ide a válás??? De hát te mesélted el, nem?


itt te vagy a mocsok.

2014. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarod,hogy kibukjon a dolog(független a megítélésemtől meg a véleményemtől erről a dologról),akkor találj ki valamit. Közöld h turiztad a banda miatt vagy valami és a te pólód,csak anyud nem tudta,mert nem női és nem is a te méreted. Be creative!
2014. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
97%

"Szeretem a barátomat, meg minden, csak éppen vannak dolgok, amiket vele nem tudok megtenni és nem csak a szexre gondolok."


Na pontosan ez az, amin már régen el kellett volna gondolkodni. Nem pedig mellékvágányra térni.

2014. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
94%

Nyugodtan megmondhatod neki, hogy rad mar nem erdemes varni, mert neeeeeeked annyira viszketett a sunad mar, hogy nem birtad es lefekudtel massal.

Az ilyen kis hazug libakbol lesznek, a legrosszabb nok. Brrrr

2014. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nos, szereted a barátod, meg minden? Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mennyire tartja egy olyan csaj "szerelmét", aki vígan hempereg a háta mögött más pasikkal. Ugye nem gondolod, hogy megérdemled? Ha problémád volt vele, azt vagy megoldjátok, vagy elhagyod.

Mellesleg vegyél példát anyádról. 4 válás? Lehet, hogy nem tud jól választani. Viszont ő egyenes volt, és lezárta azokat a kapcsolatokat, amik nem működtek. Önző vagy, mindenkibe beletapostál, aki szeret. Majd rájönnek, hogy nem érdemes szeretni azt, aki érzelmi analfabéta, és nem képes viszonozni.

2014. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
91%
Ez valami olyan szinte az emberi önzőségnek es butassagnak hogy biztos hogy kamu..
2014. dec. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
95%

Neked ez "minden oké"? Szegény srác...


Egyébként TE vagy az, aki tönkreteszi a kapcsolatotokat, mivel megcsaltad a barátodat, és még vagy is olyan hülye, hogy a kúrópajtid pólójában aludj. De anyukád helyében akkora pofont lekevertem volna neked egy ilyen beszólásért, hogy elájulsz, aztán kiváglak otthonról. Nem tudom, hány éves vagy, de jó lesz ha nagyon sürgősen átgondolod, mi a normális viselkedés, mielőtt k**va lesz belőled vagy agyonver valaki.

2014. dec. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!