Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellemetlen. Hogy magyarázzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen. Hogy magyarázzam meg, hogy nem rá haragudtam, amiért kimosta a "barátom" pólóját? Miért kell ezért így berágnia?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 1 éve együtt vagyunk és minden oké, a családom is szereti. Viszont a szex nem működik... Konkrétan semennyire, sosem voltunk "úgy" együtt. De 2 hónapja egy buliban csókolóztam az első szerelmemmel (14-15 évesen, totál plátói volt) és azóta néha találkozunk az iskolán kívül is, vele veszítettem el. Róla a barátom nem tudott, gondolom érthető okokból.

Hétfőn nálam aludt és elcsórtam az egyik pólóját. Másnap elfelejtettem eltenni és anya kérdezte, hogy azt a barátom hagyta-e itt (szombaton nálunk aludt, először, semmi nem volt). Én pedig gyorsan mondtam, hogy igen, nem foglalkoztam vele.

Erre ma kísértem ki a barátomat és anya mondta, hogy várjunk, kimosta a pólóját és odaadta neki. Nagyon kellemetlen volt, hogy ott álltunk az előszobában négyen, mert közben befutott a nővérem is és a barátom csak annyit mondott, hogy akkor most jobb, ha megy és majd beszélünk. Még csak meg sem ölelt, úgy ment el, mint aki tudja az egészet.


Utána mondtam anyának, hogy "köszi, hogy tönkretetted a kapcsolatomat, nemcsoda, hogy a 4. válásod zajlik". Nem gondoltam komolyan, csak ideges voltam és feldúlt. De most haragszik, pedig ő mondott nekem már csúnyábbat is.

Most mit csináljak??


2014. dec. 11. 21:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
És NEM, nem szereted a barátodat, max. mint embert, mert ha az ember szerelmes, akkor nem b**ik mással. Pont.
2014. dec. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Úgy magyarázd meg, hogy elmondod az igazat.


Azért kellett "berágnia", mert mérhetetlenül bunkó voltál, és még talán azon is felhűzhatta magát, hogy rájött mekkora gerinctelen nő a lánya.


Te nem szereted a barátodat, ha szeretnéd, akkor megbeszélnéd vele, azokat a dolgokat amik a problémáid , és/vagy megvárnád őt a szexben, és nem tudnál más fiúval "közeli" barátságban lenni.

Plusz, ha egy kicsit is szeretnéd, akkor ha már szexelhetnéked van,akkor vagy megbeszéled vele, hogy neked ez így nem pálya, vagy csak szakítasz vele, és nem vagy gerinctelen, nem alázod meg.


Szerinted a nővérd, és anyukád mennyire gpvágta, hogy mia. Szitu? Tehát nem csak úgy megaláztad, hanem a saját családod előtt lejárattad. Ha együtt,aradtok a srácban ott lesz a tidat,mhogy ők tudják.

Anyukád semmit nem tett tönkre, az te egyedül voltál, legalabb ezt vallald fel, ha már félrek...tál.

Anyukádnak annyit mondtál volna, hogy a te pólőd kaptad egy ismerősödtől, mert szereted az együttest, már nem kevert volna be. De szerintem jobb,nhogy a srác megtudta milyen vagy..pszerinted ha neki a saját szexualis élet nem fér bele a vallása miatt, akkor hogy viszonyul egy megcsaláshoz?

2014. dec. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem írtad hány éves vagy, gondolom még fiatal. Ha fiatalon, egy év után nem működnek dolgok, akkor nem kell együtt maradni megszokásból. Lásd be, nem illetek össze. Miért nem szakítasz? Biztos, hogy nem szereted, akkor nem tudtál volna mással hemperegni. Anyukádtól meg kérj bocsánatot. Ha jó a kapcsolatotok, akkor akár meséld is el a sztorit, hátha tud tanácsot adni.
2014. dec. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
95%

Duracell-el értek egyet. Egy önző kis takony vagy.

Ha valami nem működik, és megbeszélés után sem változik semmi, akkor értelmes, gondolkodó ember szakít, nem pazarolja sem az ő, de ami még fontosabb, a másik idejét sem!!! Utolsó aljadék viselkedés az ilyen, amit te csinálsz.

Nem baj, ha nem egyeznek az igények, de akkor folytassátok külön, ne verd át szerencsétlent.

2014. dec. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
93%

:-D


Áhhhháááháááá!


1 éve nem dugtok, közben félrekefélsz és anyád teszi tönkre ezt a FANTASZTIKUS kapcsolatot... Értem.


:-D


Bocs, de csak röhögni tudok rajtatok. Szánalmas.

2014. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!