Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén vajon miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén vajon miért nem kellek egy fiúnak sem?

Figyelt kérdés
Gyakorin nem ismerkedem. Csak nem értem mi lehet a baj velem, és szeretnék megoldást találni. Csendes, szolid, tisztességes lány vagyok. Külsőre se mondanám magamat csúnyának, szerintem átlagos vagyok. Voltak párkapcsolataim, de rövid idő után mindig lapátra tettek. Pedig nem vagyok tapadós, de kedves és megértő vagyok. Vagy bunkóbbnak kellene lennem? Na most kimozdultam járok tanfolyamra, itt sem tetszek egy fiúnak sem, pedig szoktam velük beszélgetni valamikor. Szóval az itthonról való kimozdulás se ér sokat. Normális válaszokat kérek. L/22
2014. dec. 31. 11:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülyeség itt ismerkedni, de ismerek olyat (több párt) akik itt találták meg egymást. Első lépésben ne zárj ki semmilyen ismerkedési lehetőséget mert a vegyes boltban is rátalálhat a szerelem.
2014. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%

Ismerős helyzet, csak én a másik nemhez tartozok.

Sok dolog van ami befolyásolhatja egy férfi döntését abban, hogy te milyen vagy első látásra.

Sokan az izgalmas, magamutogató, kihívóan öltöző lányokat látják csak meg.

Én pont, hogy ezek ellenkezőjét nézem.

Pár sorból még senki sem tud meg rólad sokat, ebből a leírásból lehetsz te egy a százból is. Sokakra ráillik ez leírás.

Egy könyvben olvastam is erről, de ez most nem fontos.

Sok dolog kellene még tudni rólad, hogy lehessen pontos választ adni a kérdésedre.

Kérdések és válaszok kellenének.

Ha itt nem állsz le beszélgetni senkivel akkor a való életben kérdezgess fiú ismerősöket vagy ha egy fiúval beszélsz kérdezd meg tőle, hogy mi kell neki egy lányban.

Ha fiúknak akarsz "megfelelni" akkor tudnod kell az igényeket mint távpontot.

2014. dec. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Nekem ez a gyk-n nem ismerkedem rész lenéző volt :) itt sok olyan fiú van, aki tudna értékelni, mert ugyanezzel küzd :)
2014. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok én is.


Nekem is sokszor azt mondják, hogy túl jó vagyok hozzájuk.


Rengeteget agyaltam ezen. Szerintem egyszerűbb a válasz mint gondolnánk... Szó szerint jók vagyunk hozzájuk, mindent elnézünk nekik, soha nem szólunk ha valami bánt vagy csak nagyon ritkán.

A pasikat ez aggaszthatja, én se szeretnék olyat aki ha nem is mindenben de sok dologban igazat ad nekem, nem áll ki magáért, stb.


Ha gondolod beszélgethetünk privátban, mert engem is mindig ezért koptatnak le...


20L

2014. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
32%
#13 Na igen, csak ők csúnyák, ezért a kérdező nem jönne össze velük.
2014. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azok a fiúk, akik hozzád valók, túl félénkek, hogy kezdeményezzenek. Figyeld meg, hogy esetleg van-e olyan fiú, aki téged néz, mikor nem nézel oda. Ha odanézel, és gyorsan félretekint, akkor valószínűleg már egy ideje téged nézett, mert tetszel neki. :)

A GYK-t én sem feltétlenül vetném el. Én is innen ismerkedek egy lánnyal, és eddig jól alakulnak a dolgok. A netes társkeresőn meg általában válaszra sem méltatnak. Ahogy észrevettem, ott eléggé nagyképű, felszínes emberek vannak.

2014. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem se zárd ki élből az itteni ismerkedést, csak szelektálj megfelelően. Két lánnyal randiztam innen egy illetve két alkalommal, ők szerettek is volna következő alkalmat, csak ahogy kicsit megismertem őket, nekem pont nem jöttek be. De értelmesek voltak, (és gondolom engem is annak tartottak, ha szerettek volna még találkozni), és ennyi erővel olyannal is találkozhattam volna, aki pont bejön.
2014. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Fejlessz ki egy markánsabb személyiséget! Legyél kicsit szeszélyes, szélsőségesebb. Tartsd folyamatos bizonytalanságban a férfit. Soha ne add at magad teljesen. Szóval legyél nő."


Igaza van a fenti válaszolónak. A férfiak nem szeretik a könnyű eseteket, azokat akik "túl jók" vagyis elfogadóak, szerények, nekem-minden-jó tipust. egyszerűen nem vagy kihivás

2014. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Noren1989 ***** válasza:
Rakjál ki képet, és megmondjuk....am minden bizonnyal a hozzáállásoddal van a gond.
2014. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem az már túlzás lenne, amit a 7-es írt, inkább a 14-es válasszal értek egyet. Ne játszd a megközelíthetetlen dámát, de legyen véleményed, és azt mondd is el, állj ki magadért.
2014. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!