Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszinte válaszokat várok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte válaszokat várok. Milyen férfi az, aki veszekedés/vita során bedobja: fogd már be, te h. lye k. r. a?

Figyelt kérdés
5 és fél éves kapcsolat! Megcsalás nélküli, már ha valaki jogosnak értelmezné...
2014. dec. 31. 13:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetben elég durva.DE!!!

Nevezzetek bunkónak, vagy agresszívnak én tudom, hogy egyik sem vagyok, viszont megértem bizonyos helyzetekben miért mondana ilyet valaki.Ha értelmesen, többször elmondtam valamit én sem szeretem, ha utána mégis idegelnek tovább, ilyenkor én is durvábban (bár nem ennyire) szólok vissza.Kicsit csúnyábban beszélõknél simán elõfordulhat, hogy akaratlanul mondják (értsd, neki normális, hogy így beszél, mert megszokta).

2014. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ki hogy reagálja le a dolgokat.Sajna van aki így és van aki úgy.
2014. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Vigyáz vele! Szerintem hagyd el!

Az én barátom,az első, akibe szerelmes voltam, is ilyen beszólásokkal kezdte. Két évig minden oké volt, majd kezdett így beszélni velem. Aztán kaptam 1-2 pofont, a vége fele meg már ütött-rúgott, ha valami nem tetszett. Hülye voltam, és nem hagytam el az elsőnél. Képzelheted, kérdező; két éve már, de még mindig nem vagyok képes kapcsolatra.

L

2014. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

11 Szerintem erre nem kifogás, hogy mert "megszokta"... Itt inkább én úgy gondolom azon van hangsúly, hogy bocsánatot kér-e a másik egy ilyenért. Ha ezután hátat fordít és nem törődik azzal, hogy a másiknak ez hogy eshetett, akkor kezdenék félni, hogy mik lesznek ezután.

Ha nem fordult még elő ilyen megbocsátanám, de ha így folytatódik nem tűrném, a későbbi esetleges agresszió miatt.

2014. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Na pont olyan mint az a csaj aki a férjét NONSTOP az alábbi neveken szólítja: ökör, marha, disznó, tetű, féreg, kutya, barom
2014. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Noren1989 ***** válasza:
Dühös ?
2014. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 PearlDiver ***** válasza:
100%
Az ilyen férfiban nincs valami sok tisztelet a párja iránt, mindenképpen átgondolnám hogy hogy lesz ebből boldog közös élet...
2014. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Máskor is ilyen? Ha amúgy egy angyal, akkor felejtsd el és békülj ki vele. Bárki lehet nagyon ingerült. Azt se felejtsük, hogy ez az érem egyik oldala. Meghallgatnám a párodat is, mert így még nem teljes a kép. Nem ítélek rögtön. Szóval először volt? Mert ha sokadik alkalom és alapból ilyen agresszív, akkor szerintem gondolkozz el a hogyantovábbról! De egyedül Neked kell tudni, milyen férfinek tartod a párod és mit akarsz vele.
2014. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Olyan férfi akire buknak a nők, mert férfias, hiszen vele vagy...
2014. dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szerintem csalt. nekem az apám mondta anyámra hogy h*ly* k*rv* pedig nem ő csalta milliószor.
2015. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!