Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiu (16). Facebook-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu (16). Facebook-on beszelgetunk. Csak engem zavar ez a dolog? ( tobbi lent) 14/L

Figyelt kérdés
szinte egessz nap beszelgetunk... elhalmoz bokokkal:3 de tenyleg imadni valo*-* mar tervezgetjuk a talalkozast es hogy mit csinalunk majd( ne rosszra goondoljatok )... kepeket kuld maagarol es keri hogy en is kuldjek...kuldok neki.... par nap mulva kicsit szemelyes dolgokrol is beszelgettunk... egyszer kerte hogy kuldjek sign-t... persze kuldtem....( elfelejtettem irni hoogy az ask.fm-en ismerkedtunk meg) felmegyek ask-ra es ugye kovetem ot es latom hogy nalam szebb lanyoknak irkal hogy gyonyoru vagy es hogy 10/10....meg linkeli a facebookjat hogy jeloljek be ot a lanyok.... es keri hogy pontozzak ot, sziveket kuld nekik.... es toluk is kert sign-t....(.velem is ezeket csinalta mikor ismerkedtunk....) de kozben meg nekem fb-n irja hogy szeret es sziveket kuld meg hogy alig varja hogy talizzunk... szetcsokol majd... mar becezget is.... de amikor latom hogy miket irkal a lanyoknak kicsit megharagszom de mikor fb-n irkal cuki dolgokat mar nem tudok ra haragudni... kikovetttem ask-on hogy ne idegesitsem fel magam.... van okom feltekenysegre? miert csinalja ezt? hogy mondjam el hogy zavar? segitsetek

2015. jan. 1. 22:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

en is ilyen vagyok mint a fiu, csak nem ennyire nyiltan csinalom. a dolog egyszeru: az online ismerkedes, akkor amikor meg nem talalkozott a ket fel nagyon torekeny! hiaba sok smiley meg csomo beszelgetes meg elvileg erzelmek.

en mar nem egyszer jartam ugy hogy a csaj egyik nagyon jol elvoltam egyik naprol a masikra letiltott..letorolt..peidg minden okes volt, csak eppen o is ismerkedett eloben massal es vele oszejott mondjuk. es forditva is enis volt mikor taliztam eloben valakivel es jo volt, akkor irtam az online csajnak hogy bocsi ne haragudjon de ez igy alakult. es vele csak joval kesobb taliztam majd.

es van olyan is hogy taliztok aztan eloben egyaltalan nem jottok be egymasnak, mas az egesz helyzet meg minden. szoval nem kell ezt annyira komolyan venni akarhanyszor irja hogy szeret, a fontos dolgok mindeg szemtol szemben alakulnak:)

2015. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!