Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Az a helyzet, h. a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bruton kérdése:

Segítség! Az a helyzet, h. a párom nagyon hanyag, pl:1 héten 2-szer zuhanyzik, meg 1 évben kb 5-ször mos fogat. És már mondtam neki pl:hogy mosson fogat, de erre azt mondta nincs ideje. Ti mit csinálnátok a helyembe? 21/l

Figyelt kérdés
Erről nem akar beszélni. Meg amikor arra kerül a sor én mindig elküldöm, h. zuhanyozzon, de ez nem tetszett neki, mert azt mondta ennek spontán kéne jönnie. Meg elhanyagol állandóan gépezik. A szex is max.5 perc annyi, h. beteszi és elmegy.
2010. febr. 4. 23:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

(: Lapát!

Majd ezzel te megneveled talán a következő delikvens számára.

2010. febr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

00:12 - azert kocka es kocka kozt van difi... van a wowos kocka, akit az ember nem lat a koli folyosojan, csak ha aramszunet van, es van az a kocka, aki informatikus, es kepes almaban is kodolni, meg elvezi, ha sorozes mellett kockulhat... ez utobbi tisztalkodni is tud (legalabbis a haverok es en biztos). Mondjuk minden nap _legalabb_ egyszer zuhanyzok es fogat mosok.


RJ 19/F

2010. febr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Én azokat tartom csak kockának, aki csak játszik meg ilyn hülyeségek. az informatikusokkal semmi bajom:D

00:12 voltam

2010. febr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

RJ 19/F: Pics or it didn't happen!

Persze ha van barátnőm én is szinte rendszeresen fürdök, szóval a kérdésben szereplő kocka reménytelen eset, és lapát meg minden. De ne mondd nekem hogy az informatikus kocka jobb mint a többi, legfeljebb 19 évesen azt hiszi magáról, aztán tíz év sem kell és rájön hogy ha lehet ilyet mondani, akkor még rosszabb is...

28/F

2010. febr. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

ez még kérdés???

istenem, igénytelen, elhanyagol téged, szex is rossz... viszlát! lapátra kell tenni. neked mi a jó ebben?

2010. febr. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
lol ^^
2010. febr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

00:49 - ha itthon vagyok, nem megyek sehova, nem jon hozzam senki & nincs baratnom, akkor en is kihagyom... es nem mondom, hogy az informatikus jobb, mint mas, hanem azt, hogy ugyanolyan. A wowos kocka az teljesen mas kategoria. Erre akartam ravilagitani.


RJ 19/F

2010. febr. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátom és hidd el valszeg egy ideig vagy talán sose fog megváltozni, szóval hagyd ott és keress egy normálisabb pasit.Mert ha már most nem foglalkozik veled,akkor a későbbiekben sem fog.Én 6 évig vártama csodára,de csak rosszabb lett.Igaz az én párom is van hogy csak heti 3-4 alkalommal fűrdik,de nem zavar, ha tisztának látszik és nem"büdös",akkor elnézem,pesrze ha olyan munkája van, hogy nagyon leizzad és van"szaga",akkor minden nap lezuhizik.A fogmosás nála kedvfüggő,mert reggel nincs rá ideje,mert mindig az utsó 5-10 percben kel fel és etse már nincs hozzá hangulata,ezért többnyire csak hétvégére marad, vagy ha épp fel tud korábban kellni.
2010. febr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
ne fürgyé le!
2010. febr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
85%
én naponta 2x zuhanyzok és 3x mosok fogat mert én így érzem jól magam!!! Én szeretem érezni mikor tiszták a fogaim meg mikor zuhanyzás után érzem a friss tusfürdőt a bőrömön, nem értem hogy miért nem tisztálkodik a barátod!!! Nekem van 1 osztálytársam aki ő is hetente 1x zuhanyzik és én kezet se fogok vele!!!Nem értem miért vagy vele amikor nem veled foglalkozik hanem gépezik, örömet se tud neked okozni mert a szexben is elmegy 5 perc után és gondolom nem is kényeztet téged meg semmi zuhanyozni se zuhanyzik biztos jó büdös, fogat se mos így hogy smárolsz vele?? nem értem az ilyet hogy ilyen srácnak hogy van bnője..... nekem bezzeg nincs csajom pedig jólenne.... 18/F
2010. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!