Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Az a helyzet, h. a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bruton kérdése:

Segítség! Az a helyzet, h. a párom nagyon hanyag, pl:1 héten 2-szer zuhanyzik, meg 1 évben kb 5-ször mos fogat. És már mondtam neki pl:hogy mosson fogat, de erre azt mondta nincs ideje. Ti mit csinálnátok a helyembe? 21/l

Figyelt kérdés
Erről nem akar beszélni. Meg amikor arra kerül a sor én mindig elküldöm, h. zuhanyozzon, de ez nem tetszett neki, mert azt mondta ennek spontán kéne jönnie. Meg elhanyagol állandóan gépezik. A szex is max.5 perc annyi, h. beteszi és elmegy.
2010. febr. 4. 23:50
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
13:24:Nem Pesten élünk,hanem, Sátoraljaújhelyen.Több problémám van még ezeken kívül pl:1 házban lakunk az anyósomékkal+a testvérével meg a férjével.Az anyós meg 1-szer azt mondta,de ezt soha nem felejtem el,mert nagyon megbántott,h. a fiának akad sokkal jobb nő és majd vele felneveli a gyereket,én nem kellek ide.Én menjek el majd jön nekem szőke herceg fehér lovon.Meg mondta még én elmehetek,de a gyereket nem viszem sehova.Amúgy 4 hónapos.Mi már szétmentünk volna, csak kiderült,h. terhes vagyok.
2010. febr. 5. 13:37
 32/37 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj, a gyereknek Te vagy az anyja, Téged illet, nem veheti el tőled az anyós, olyan a világon nincs! Akármelyik bíróság Neked ítéli, az apja majd látogathatja.

Ha jól értem, össze se vagytok házasodva. De ha össz elennétek, akkor se szoktak egy gyereket elvenni az anyjától, max. ha az bizonyíthatóan alkoholista, drogos, veri, stb. Fogd a gyerekedet (lehetőleg akkor, amikor senki nincs otthon, de ha olyan nincs, némi trükkel akkor is megoldhatod, pl. elmégy vele sétálni és "elfelejtesz" visszamenni) és menj haza a szüleidhez.

2010. febr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
sztem ez kamu :D
2010. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,miért kamuznák?Nem magadból kéne kiindulni.Nem kamuzok.
2010. febr. 5. 18:28
 35/37 anonim ***** válasza:
ha nincs kizáró ok, az anyát illeti a gyerek, ilyen nincs hogy "elpereli". azaz van, de ritka.
2010. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj és vidd el onnan a gyereket is!

A gyerek mindig az anyához kerül kivéve ha az anya alkoholista, közveszélyes, nem beszámítható stb.

És ne félj anyósodtól legyél határozott és lássa azt h nem félsz tőle!

Sok sikert:)

2010. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy nem kell 20 évesen gyereket csinálni.
2010. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!