Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Az a helyzet, h. a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bruton kérdése:

Segítség! Az a helyzet, h. a párom nagyon hanyag, pl:1 héten 2-szer zuhanyzik, meg 1 évben kb 5-ször mos fogat. És már mondtam neki pl:hogy mosson fogat, de erre azt mondta nincs ideje. Ti mit csinálnátok a helyembe? 21/l

Figyelt kérdés
Erről nem akar beszélni. Meg amikor arra kerül a sor én mindig elküldöm, h. zuhanyozzon, de ez nem tetszett neki, mert azt mondta ennek spontán kéne jönnie. Meg elhanyagol állandóan gépezik. A szex is max.5 perc annyi, h. beteszi és elmegy.
2010. febr. 4. 23:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele, de a napi egy fogmosás és napi egyszeri zuhany minimum. Meg ha barátnőmmel találkozok, borotválkozás, hajmosás, zuhany, dezodor. :) Az ilyeneket nem értem, van egy rendes nőjük aki elfogadja ő meg szarik rá. Erre nem tudok mást tanácsolni, hagyd ott, változni nem fog. Találsz te ennél jobbat is.
2010. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus !

ez nagyon gáz... még nem kaptál el tőle semmit??

mert én azon sem csodálkoznék... én tuti megmondanám neki, hogy vagy megtanulsz tisztálkodni, vagy hagyjuk békén egymást... mert ez undorító, és nemi betegség lehetősége is fennállhat ilyen helyzetben:S

2010. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de én már nem tudom azt mondani,h. lapát meg ilyesmi,mert van már gyerekünk
2010. febr. 5. 10:47
 24/37 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy így nehezebb, hogy már van gyerek, de azért így sem vagy hozzá láncolva, nem 200 évvel ezelőtt élünk - szerencsére. :)

Mondd meg neki, hogy kedvesem, így nem vagy kívánatos. Ne szexelj vele, ha nem fürdik. Magyarázd el neki szépen, hogy Te is adsz magadra, ő is tegyen így.

Esetleg fogalmazz úgy, hogy szeretnéd, ha olyanok lennének köztetek a dolgok, mint az elején - gondolom, akkor még jobban akart Neked tetszeni - vagy akkor is ilyen volt már?

A másik meg: ha Te nem élvezed vele a szexet, mert ő semmit nem tesz ennek érdekében, nem vagy köteles átadni a tested HASZNÁLATRA -- mert amit leírsz "szex" címen, az az... :(

2010. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
A párom 28 éves,programozó
2010. febr. 5. 11:09
 26/37 A kérdező kommentje:
10:55-nek:Igen csak ennyi a szex max.5 perc utána vissza kimegy gépezni.Amikor megismerkedtünk adott úgy magára.
2010. febr. 5. 11:11
 27/37 anonim ***** válasza:

:( Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy ezt nem vagy köteles tűrni, akkor se, ha közös gyerek van. Tegyük fel, ha elhagynád, lenne hova menned, szüleidhez visszamehetnél például?


Amióta számomra is nagyon fontossá vált valaki, már nem dobálózok olyan könnyen azzal, hogy "hagyd ott" mint itt egyesek, mert tudom, hogy azért ez nem olyan könnyű - na de ezt a bánásmódot semmiképpen nem tűrném kedvesemtől, most elképzelem a szitut, ha ez velünk történne, hát én egyből kiábrándulnék belőle, mert az egyik, amit megszerettem benne, hogy kedves, figyelmes, és a szexben is azt akarja, hogy jó legyen nekem.

Te szerelmes vagy még ebbe az emberbe?

Mondom, ha már nem hagyod el, legalább ha nem figyel oda Rád kellőképpen, egyszerűen ne enged, hogy "betegye" - mondd meg neki, hogy lehet, hogy ő nyúlnak vagy más állatnak érzi magát, de Te ember vagy és vannak igényeid. És ha bajod van a kapcsolatotokkal megérdemelsz annyit, hogy meghallgasson. Ha más nem, húzd ki a gépet amíg oda nem figyel Rád, vagy dugj el egy kábelt, hogy ne működjön, és mondd neki, hogy csak akkor adod vissza miután megbeszéltétek és eldöntöttétek, hogy mit fogtok KÖZÖSEN tenni a kapcsolat javítása érdekében. Állj kicsit a sarkadra!

29/N

2010. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Utolso: ezzel az a problema, hogy ha egy progamozonak kikapcsolod a gepet, az morcos lesz. Nagyon. Ha meg eltuntetsz egy kabelt, hidd el, hogy tud szerezni...


RJ 19/F

2010. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
50%

Fogadjunk budapesten éltek....


Amúgy meg ha fiatal a gyerek,hagyd ott a pasid..Sokkal jobb neki ha majd idősebben látja,hogy szenvedtek..

2010. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
HAGYD OTT. ez egy állat. Nem érdemel meg téged! szüleidhez, testvéreidhez biztosan vissza tudsz menni egy kis időre... a gyereknek is jobb lesz
2010. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!