Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megütött, mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megütött, mit csináljak? Még soha nem történt ehhez hasonló.

Figyelt kérdés

Lemerült a telefonom, és nem tudtam felhívni, hogy később érek haza, mert lekéstem a buszom. Mentünk volna kajálni barátokkal, de nem tudtam így szólni, hogy menjen el nélkülem.

Mikor végül hazaértem, már az ajtóban elkezdett velem ordítani, hogy mit csináltam, mit képzelek, nem is volt így itthon főtt kaja, mert még főzni se voltam képes, miért nem kerestem egy k.va telefonfülkét, de kb. válaszolni sem tudtam, mert nem várta meg, csak kiabált. Erre elsírtam magam, és visszakiabáltam, hogy velem légy szíves ne beszéljen így, nem öltem embert, hogy ezt a hangnemet érdemeljem. Ő meg erre megpofozott, hogy nehogy nekem álljon már feljebb. Annyira megijedtem hogy köpni-nyelni nem tudtam, még a könnyeim is elálltak. Egyszerre bocsánatot kért, és mondta hogy nem is érti magát, csak mérges volt és ideges, hogy nem tudja hol vagyok. Én csak annyit mondtam, hogy oké, lezuhanyzok... azóta nem szóltam hozzá, de ő se hozzám. Mit kell ilyenkor csinálni? Nem tudom most azt se megfogalmazni hogy mit érzek...


Köszönöm a válaszokat!


2015. jan. 14. 20:16
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
8 napon túl gyógyulóhoz egész nagyot kell ütni,ez kis füles lehetett,ennek ellenére ha maradsz kapsz még nagyobbat is
2015. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
33%
Itt most lehetne visszanyúlni a múlthoz, hogy csaltad e már meg, volt e szeretőd, vagy egyéb módon adtál e okot a féltékenységre. Ha nem, akkor idegbeteg a pasas.
2015. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Éltem abuzív kapcsolatban. Elsőre ő is sírt,hogy bocsássak meg neki. Másodszorra azt mondta sajnálom. Utána semmit. Azt mondják, ha egy békát beleteszel a forró vízbe kiugrik. Viszont ha beleteszed a hidegbe és szép lassan felforralod, benne marad és mwgdöglik. Na én pont ilyen voltam. A végén tele voltam lila foltokkal es azthittem megerdemlem. Azt hittem megvaltozik. Néha amikor nagyon kiakadtam, és ott akartam hagyni, megígérte hogy megvltozik. Nem tette. Amikor otthagytam fél éven keresztül hívogatott és sírt nekem. A legjobb az volt hogy egy gimnáziumba jártunk. Hagyd ott. Aki megüt egy nőt, az nem férfi. Ja és én sem tudtam elképzelni még a harmadik után sem, hogy ő ilyen lenne.
2015. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Soha, mégcsak eszembe sem jutott... ő az első férfi az életemben, eddig úgy gondoltam, az utolsó is. Nem értem. Egyszerűen nem értem, még a pókot is kiviszi, nem öli meg, mert tudja, mennyire nem szeretem az erőszakot, bármire irányul.
2015. jan. 14. 20:28
 15/42 anonim ***** válasza:
93%
Egy fogyatékos az az ember ráadásul sokkal idősebb nálad.. nem hiszem hogy megérdemeli hogy tovább vele legyél, és neked sem hiszem hogy ő a jövőd.
2015. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Mármint megcsalni eszembe sem jutott.
2015. jan. 14. 20:29
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
a pókot is megöli,kinn!! mert tudja,ott nem marad nyoma. :D
2015. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
80%
utolsó XD még a tetemét meg is égeti öngyújtóval xdd
2015. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
aztán lehugyozza,és 2percet dörzsöli a tenyerét fölötte mosolyogva :D
2015. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim válasza:
6%
Mondjuk abba senki nem gondolt bele, hogy a pasas eltartja a csajt és dolgozik. A csaj meg még kaját se főzött mire hazaért fáradtan de a telefonálni se tudott mert bulizott...
2015. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!